Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

biraz daha gezinirisen eğer canım eminim çok daha uygun bir şeyler bulursun markaya falan takılma üstüne giy bak rahatsa al.
bu arada kız sende takvim yapsana görelim senide takip edelim ne kadarlık olduğunu....

canım ya ben takvimi beceremedim yapabilen varsa zahmet olmıcaksa yaparmı bana

kızlarrr bana müsaade ben yavaş yavaş toparlanıyorum çıkıcam artıkın evden grş. :a015:
ama fazla uzun uzun olmaz çünkü malumunuz bu akşam YAPRAK DÖKÜMÜ var hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hepinize güzel bir akşam diliyorum hatunlarrr.
hepiniz kendinize çok çok iyi bakınnnnn
öpüyorum hepinizi anacım byyeeeeee mucxxxxx....

bugün tam olarak dr kayıtlarına göre 12+6 dayım ben takvime yardımcı olacak birileri varsa duyrulur heyoooooo

dr kayıtları 3 gün önden gidiyo bana kalsa ekimin 20 si son regli tarihim saydım bugüne kadar 12+3 oluyo benim hesabımda

ya benim takvimmmm çağrımı kimse önemsemiyo galiba bak :a015: :çok üzgünüm: klava: delikafadulden

huhuuuuu kimse niye yazmıyookiii
ben buraya ne zaman erken yetişsem yazan olmuyo ne zaman geçmişe takılsam çatır çatır sohbet oluyo ne şanssızım

Hee ben takvim bile göremiyorum yapmasınıda unutum ya
bir ara kilo çizelgesi yapmıştım ama sonra kalktı çizelge sonra bir şey oldu bende bi daha yapmamıştım

Ierrorcum kızma yaw buradayız ama yavaş bugün sayfa sanki fazla yazan yok gibi..

canım ilgin için çok sağol yapamasanda açıklaman yetti şekerim ben sana bişi dicem ister inan ister inanma ben rüyamda arife ile seninle konuştum ama yüzünüzü görmediğim için rüyamda da gizli idi ikinizede soruyodum kızlar bebişler nasıl ne durumda diye yani anlıyacağın rüyamda sizi zaten hamile olarak gördüm sohbet ettim birde bugün sen umutluyum heyecanlıyım felan yazınca hah tamam rüyam gerçek çıkıcak dedim bu hevesin hiç bitmesin hayatım biliyosunki bebekte istekli olmak aşırı önemli biz burdan inanıyorum sizin o güzel haberlerinizi alıcaz ve burda hep beraber sevinicez hayatım

Kızlar, hepiniz gitmişsiniz evlerinize.

Ceren, Nur teşekkür ederim. Evet boşuna evhamlanıyorum galiba.

benssneb sağol canım.

Kızlar ben de çıkacağım birazdan hepinize iyi akşamlar. Akşam giremem sanırım o yüzden yarın görüşmek üzere.

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday ım
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayı mdayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................10.haftamızdayız
9. İerror......................................13 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................32.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

İERRORCUM BANA 11 DEMEMİŞMİYDİN SEN BENİMDE KAFAM KARIŞTI YAWWW..BİLMİYORUM AMA BU AY DAHA BİR OLACAK GİBİ GELİYOR BANA BU AY İGNE VURACAK YA DOKTOR KLOMENDEN DAHA GÜÇLÜ OLDUGUNU SÖYLEMİŞTİ.BİRDE HTC DE FAYDASININ DAHA BİR YAKNDAN GÖRÜNCE SOGAN SUYUNUN BENDE BAŞLADIM 50 KERE BELKİ DEDİLER SOGAN SUYU YAP DİYE ANNEM GÖRÜMCEM ABLAM HALAM EŞİMİN KUZENİ KİM BİLİRSE SADECE 1 KERE YAPTIM İNANIN YAPACAK MİDE YOKTU BENDE AMA DEDİM Bİ 10 GÜN BEBK İÇİN DAYANIRIM HERHALDE ONA BİR ADIM DAHA YAKLAŞABİLMELİYİM Kİ O BANA DAHA KOLAY GELSİN DİYE BENCİLLİGİN LÜZUMU YOK DEDİM KENDİME BİRAZ FEDAKARLIK..İŞTE BÖYLE BENDE DAHA BİR İSTEK OLDU..ELLİMDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM..DOKTORUN VERDİGİ DİYABETİK İLACINDA FAYDASI OLACAGINI DÜŞÜNÜYORUM BELKİ FAYDASI OLMAYADA BAŞLAMIŞTIR..DUA EDİN KIZLAR BAKALIM İNŞ BU DAHA KATLANIR UMUTLARIM..RABBİM TÜM İSTEYENLERE NASİP ETSİN...

hayatım ben mecidiyeköydeyim cevahire avm ye baktım çünkü başka yerler pek bilmem gezen biri değilim ondan

canım ben bakırköy pazarından aldım hamile pantolonu çokt rahat hemde 20 tl takviminede ben yardım edebilirim cerenin takviminden mi istersin benim takvimimden mi sen onu söyle ona göre yapayım

kızlar kimsecikler kalmamış topiğimizde zaten bugün kimseyle karşılaşamadım her girdiğimde kimse yoktu neyse canlarım
jerorcum aminnn canım rabbim bütün isteyenlere versin inşallah rüyan en kısa zamanda gerçek olur bu arada desene tombik bi anne olucan ne güzel

mavidenizcim canım allah gönlüne göre versin inşallah bu sefer olur canım sen sıkıntı yapma elinden geleni yapıyosun zaten gerisi allaha kalmış bol bol dua edelim arkadaşım

canım ben bakırköy pazarından aldım hamile pantolonu çokt rahat hemde 20 tl takviminede ben yardım edebilirim cerenin takviminden mi istersin benim takvimimden mi sen onu söyle ona göre yapayım

canım bakırköy pazarı ne zaman kuruluyo ve neresinde birde zahmet olmazsa senin takvimden olsun

canlarım tabikide dualarımı her akşam yapıyorum sizleride ekliyorum filiz bulcuk mavi deniz arife ve ismini hatırlamadıklarım diyerek duamı bitiriyorum ama içimde bir ses bu sıralar 1,2 hamiş haberi duyarız diyooo rüyama kadar girdi rabbim hayırlısı ile vericek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…