Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

amin canım inşallah hayırlısı allahtan..
canımcımm bebişin için sabretcen artık benimde eskişehirde bi arkadaşımın kocasının tayini çıkmıştı hamileydi kendi eskişehirde kaldı kocası gitti mecburen şimdi doğum yaptı 40 uçurunca vınnn turizm kocasının yanınaaa :kedi: sende öle olcannn üzülmeee çabucak geçicek inşallahhhh..
balıkesir merkezdemisiniz?

Canım çok haklısın, çok teşekkür ediyorum hayatım:)) dualarınızı bekliyoruz...

canım benim neşem çevreyi soyutla hayatından çünkü sadece bebek konusunda değil her konuda üstüne fazlasıyla gelirler
inş sende arifemde en yakın zamanda kavuşacaksınız meleklerinize

İnşallah Nurum..

kızlarrrr istanbul avrupa yakasında tavsiye ediceğiniz doktor varmı bana

İstanbulda yaşasam ben de yazardım ama başka bir ildeyim.

bitanem şartlandırmıyorum kendimi ama ayrı bi umut oluyor içimde bendeee şansımı aşılamadan yana denemek istiyorum 1-2 kere .nesem bu bayram bi elbise alayım dedim kendime modeli biraz bol bişi kimi görsem hamilemisin dedi kafayı yicektim nerdeyse delikafadulden yüzüme dikkatli ve manalı bakanlara ham,le değilim diyordum artık o derece

İşte tam bana göre, stres benim yaşam şeklim...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bayramınız nasıl eçti bebeişler nasıl
ben merzifondaydım memelekete gidemedim tatil kısa olunca okullar acıldı bugün paşam 2 sınıfa basladı bakalım maratonumuz şimdi geldim okuldan bir bakayım dedim

merkezdeyiz cnm hepimiz :)

bizim temmuzda tayinimiz çıkıo bi de bu sene doğuya eğer kötü bölge çıkarsa ben balıkesire eşim doğuya 2 yıl işler karışık anlıcan ama inş kızım uğur getircek bize

umut hiç bitmesin zaten canım..Ben de bol bişeyler giydim arkadaşın doğumgününde, baktım facebook'a konmuş. Millet mesaj atıyor yok seni rüyamızda hamile gördük de yok birşeyler mi var da. Ay sinir oldum. Kıyafetimdn soğudum ya..Amaaaaaaannn biz kendimize bakalım. Şimdi ne yapıcaz Arifecim???

amin canımmm inşallahhh...

hiç takmayın milleti elalemi demoralize etmekten başka bir işe yaramıyolar çünkü.. ama neşem stresten uzak durr..sen durabiliomusun de bana?? sadece gebelik konusunda değil stres her yönden olumsuzluk ruhsal bedensel kalıcı izler bırakıo insan hayatında ama gamsız ve rahat olmak lazımm hayatta her konudaaa..

güngören kolon hastanesi dr murat öztürk benim tedaviyle bebegimi 15gün önce dogurttu 2dfüşükten sonra onun tedavisiyle melegim kollarımda cnmm
canım benim çok teşekkür ederim musyascım sen nasılsınnbebişin nasıl
canım medical park bahçelievlerde emine hanım benim drum çok memnun kaldım
nurcum canım nasıl ilgilimi benim gibi olanlarda varmı acaba hastalarının arsında
muayne ücreti ne kadar
Canım çok haklısın, çok teşekkür ediyorum hayatım:)) dualarınızı bekliyoruz...

İnşallah Nurum..

İstanbulda yaşasam ben de yazardım ama başka bir ildeyim.

ben seni istanbulda sanıyodum nesem

günaydın canm nasılsın paşana başarılı bir yıl dilerim canım

canım ben özel sigorta ile gidiyordum ama sskyada bakıyor
bi kere şunu söyleyeyim drum çok pozitif biriydi ve ilgilidirde en önemlisi senin içini çok rahatlatyor canım arayıp sorabilirsin hastaneye

allah yardımcımız olsun nesecim.bende bidaha biraz zor giyerim heralde yada hamile kalırsam bitanemm ben şimdi soğan yapıcam adet olsamda olmasam da doktora gidicem
sonra tekrar incir kürnüne başlıcam tabi doktora devamm sonra artık sonuca ve doktorun kararına göre aşılama denicem yumurtlama tedavisi görmek istemiyorumm
Kumsalım ben eşimden saklanıyorum:))) buraya yazmamı istemiyor, herşeyimiz meydana çıkıyormuş:))
anlıyorum canımmmmm
canım ben özel sigorta ile gidiyordum ama sskyada bakıyor
bi kere şunu söyleyeyim drum çok pozitif biriydi ve ilgilidirde en önemlisi senin içini çok rahatlatyor canım arayıp sorabilirsin hastaneye

nurcum doktorum tam adını alabilirmiyim sakıncası yoksa

emine ergül canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…