Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

çok aşırı sıcak deil canım biraz normalleşti hava hala skılı giyiyoruz yalnız tam bi yaz havası gibi yani sıkmıyor insanı
4 ekimde uçak cnm türkiye yolcusuyum bnm annemde kayınvalidemde kendi evimde balıkesirde valla bnde bilmiom nerde kalcamkafamçokkarıştı
kendi evimde kalmam kimse yok cnm sıkılır :kedi:
anne kaynana arası gezerim yine cnm sıkıldıkça kaydirigubbakcemile3
zaten yapılcak o kadar çok işim varki bebek kontrolleri eksik testleri var onları yaptırcam
daha alışveriş yapamadım hiç alıncak bi dünya şey var onları alıcam püüüüüüüüffffffff akannehir

kocişim burda kalcak ama kıyamam ya ona çok üzülüyorum 4-5 ay tek burda ama sıpa için katlancaz napalım o sağlıklı sıhhatli olsunda dimi :Saruboceq:

ne çıkarsa şansına artık :KK70:
allah gönlüne göre versin cnm
amin canım inşallah hayırlısı allahtan..
canımcımm bebişin için sabretcen artık benimde eskişehirde bi arkadaşımın kocasının tayini çıkmıştı hamileydi kendi eskişehirde kaldı kocası gitti mecburen şimdi doğum yaptı 40 uçurunca vınnn turizm kocasının yanınaaa :kedi: sende öle olcannn üzülmeee çabucak geçicek inşallahhhh..
balıkesir merkezdemisiniz?

ya ne alaka kiloyla ona eşin karar veremezki bnmde yeğenim var 4 yıllık evliler hiç korunmadılar ama olmyor çoçujkları oda eşine söylene söylene zor götürdü doktora testler yapıldı sperm testi falan işte sorun kızda çıktı süt hormonu yüksekmiş şimdi ona yoğunlaştılar tedavi görüyo ama gitmeselerdi bilemezlerdi ne olduğunu
ayrıca parayı nerelere harcamıyoruzki 100-200 tl de çoçuk yoluna harcansa ne olur ilerde keşke demektense
sen elinden geleni yapıyorsun gördüğüm kadarıyla çabanı gösteriyorsun dilerim allahtan bnların karşılığını alırsın cnm

Canım çok haklısın, çok teşekkür ediyorum hayatım:)) dualarınızı bekliyoruz...

canım benim neşem çevreyi soyutla hayatından çünkü sadece bebek konusunda değil her konuda üstüne fazlasıyla gelirler
inş sende arifemde en yakın zamanda kavuşacaksınız meleklerinize

İnşallah Nurum..

kızlarrrr istanbul avrupa yakasında tavsiye ediceğiniz doktor varmı bana

İstanbulda yaşasam ben de yazardım ama başka bir ildeyim.

Kumsalım ben 2 aşılama geçirdim, o da kesin değil, kendimizi şartlandırmamalıyız. Baksana soğan bile getiremedi bu ay benimkini. Mide kramplarımla kaldım. Hayırlısı. Birgün bir bakıcaz oluvermiş. Ben de Rüzgarım denizim deyince hatırladım, bir dr değiştireyim dedim ama bilmiyorum bakalım nasıl olacak? Hayırlısı hepimiz için. Aynen bana da herkes bebek mi var dedikçe boğazlayasım geldi mileti, o adet şişkinliği demek geldi içimden ama demedim. Öyle dediklerinde "haberin yok mu doğurdum bile 4-5 tane" de. Yoksa hep üstüne geliyorlar...

bitanem şartlandırmıyorum kendimi ama ayrı bi umut oluyor içimde bendeee şansımı aşılamadan yana denemek istiyorum 1-2 kere .nesem bu bayram bi elbise alayım dedim kendime modeli biraz bol bişi kimi görsem hamilemisin dedi kafayı yicektim nerdeyse delikafadulden yüzüme dikkatli ve manalı bakanlara ham,le değilim diyordum artık o derece

kızlar inanın bebek gelcem diyince engellemek imkansız biz mesela kesinlikle düşünmüyorduk kıbrıstayız sağlık koşulları kötü aileden uzağız hem yeni evliyiz gezelim tozalım diyoduk bi gün adetim geçikti arkadaş tuttrdu hamileisn die ya saçmalama dedim 3-4 gün sonra içime kurt düştü hiç aksamaz adetim çnkü gittim test aldım çift çizgi şok olmştum ertesi gün hastaneye gittik kan verdim sonuçları almaya gitmedim bile o kadar eminimki negatif olduğuna eşim pozitif diyince o kdr şaşırmıştımki

ve burda bi arkadaş daha var yasminmi jasminmi bilnmiom adını hap içio doğum kontrol 2 yıldır bu sayede korunuyo ve oda şuan hamiş aramızda 1 ay var hap içerken hamile kaldı düşünün yani

herşey nasip bebeğin yiyeceği ekmeği rızkı varsa geliyor ne seni ne beni dinlemiyor

ama çok şartlandırmayın kendimi bu konuda en çok duyduğum şey bu kafaya takarsan olmaz rahat olcaksın stres yapmıcaksın hep bu yazıyı okuyorum hep bu tembihi duyuyorum çevremde

İşte tam bana göre, stres benim yaşam şeklim...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bayramınız nasıl eçti bebeişler nasıl
ben merzifondaydım memelekete gidemedim tatil kısa olunca okullar acıldı bugün paşam 2 sınıfa basladı bakalım maratonumuz şimdi geldim okuldan bir bakayım dedim

amin canım inşallah hayırlısı allahtan..
canımcımm bebişin için sabretcen artık benimde eskişehirde bi arkadaşımın kocasının tayini çıkmıştı hamileydi kendi eskişehirde kaldı kocası gitti mecburen şimdi doğum yaptı 40 uçurunca vınnn turizm kocasının yanınaaa :kedi: sende öle olcannn üzülmeee çabucak geçicek inşallahhhh..
balıkesir merkezdemisiniz?

merkezdeyiz cnm hepimiz :)

bizim temmuzda tayinimiz çıkıo bi de bu sene doğuya eğer kötü bölge çıkarsa ben balıkesire eşim doğuya 2 yıl işler karışık anlıcan ama inş kızım uğur getircek bize :emir_bebek:

bitanem şartlandırmıyorum kendimi ama ayrı bi umut oluyor içimde bendeee şansımı aşılamadan yana denemek istiyorum 1-2 kere .nesem bu bayram bi elbise alayım dedim kendime modeli biraz bol bişi kimi görsem hamilemisin dedi kafayı yicektim nerdeyse delikafadulden yüzüme dikkatli ve manalı bakanlara ham,le değilim diyordum artık o derece

umut hiç bitmesin zaten canım..Ben de bol bişeyler giydim arkadaşın doğumgününde, baktım facebook'a konmuş. Millet mesaj atıyor yok seni rüyamızda hamile gördük de yok birşeyler mi var da. Ay sinir oldum. Kıyafetimdn soğudum ya..Amaaaaaaannn biz kendimize bakalım. Şimdi ne yapıcaz Arifecim???

merkezdeyiz cnm hepimiz :)

bizim temmuzda tayinimiz çıkıo bi de bu sene doğuya eğer kötü bölge çıkarsa ben balıkesire eşim doğuya 2 yıl işler karışık anlıcan ama inş kızım uğur getircek bize :emir_bebek:
amin canımmm inşallahhh...

umut hiç bitmesin zaten canım..Ben de bol bişeyler giydim arkadaşın doğumgününde, baktım facebook'a konmuş. Millet mesaj atıyor yok seni rüyamızda hamile gördük de yok birşeyler mi var da. Ay sinir oldum. Kıyafetimdn soğudum ya..Amaaaaaaannn biz kendimize bakalım. Şimdi ne yapıcaz Arifecim???
hiç takmayın milleti elalemi demoralize etmekten başka bir işe yaramıyolar çünkü.. ama neşem stresten uzak durr..sen durabiliomusun de bana?? sadece gebelik konusunda değil stres her yönden olumsuzluk ruhsal bedensel kalıcı izler bırakıo insan hayatında ama gamsız ve rahat olmak lazımm hayatta her konudaaa..

güngören kolon hastanesi dr murat öztürk benim tedaviyle bebegimi 15gün önce dogurttu 2dfüşükten sonra onun tedavisiyle melegim kollarımda cnmm
canım benim çok teşekkür ederim musyascım sen nasılsınnbebişin nasıl
canım medical park bahçelievlerde emine hanım benim drum çok memnun kaldım
nurcum canım nasıl ilgilimi benim gibi olanlarda varmı acaba hastalarının arsında
muayne ücreti ne kadar
Canım çok haklısın, çok teşekkür ediyorum hayatım:)) dualarınızı bekliyoruz...

İnşallah Nurum..

İstanbulda yaşasam ben de yazardım ama başka bir ildeyim.

ben seni istanbulda sanıyodum nesem

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bayramınız nasıl eçti bebeişler nasıl
ben merzifondaydım memelekete gidemedim tatil kısa olunca okullar acıldı bugün paşam 2 sınıfa basladı bakalım maratonumuz şimdi geldim okuldan bir bakayım dedim

günaydın canm nasılsın paşana başarılı bir yıl dilerim canım

canım benim çok teşekkür ederim musyascım sen nasılsınnbebişin nasıl

nurcum canım nasıl ilgilimi benim gibi olanlarda varmı acaba hastalarının arsında
muayne ücreti ne kadar

ben seni istanbulda sanıyodum nesem

canım ben özel sigorta ile gidiyordum ama sskyada bakıyor
bi kere şunu söyleyeyim drum çok pozitif biriydi ve ilgilidirde en önemlisi senin içini çok rahatlatyor canım arayıp sorabilirsin hastaneye

allah yardımcımız olsun nesecim.bende bidaha biraz zor giyerim heralde yada hamile kalırsam bitanemm ben şimdi soğan yapıcam adet olsamda olmasam da doktora gidicem
sonra tekrar incir kürnüne başlıcam tabi doktora devamm sonra artık sonuca ve doktorun kararına göre aşılama denicem yumurtlama tedavisi görmek istemiyorumm
Kumsalım ben eşimden saklanıyorum:))) buraya yazmamı istemiyor, herşeyimiz meydana çıkıyormuş:))
anlıyorum canımmmmm
canım ben özel sigorta ile gidiyordum ama sskyada bakıyor
bi kere şunu söyleyeyim drum çok pozitif biriydi ve ilgilidirde en önemlisi senin içini çok rahatlatyor canım arayıp sorabilirsin hastaneye

nurcum doktorum tam adını alabilirmiyim sakıncası yoksa

allah yardımcımız olsun nesecim.bende bidaha biraz zor giyerim heralde yada hamile kalırsam bitanemm ben şimdi soğan yapıcam adet olsamda olmasam da doktora gidicem
sonra tekrar incir kürnüne başlıcam tabi doktora devamm sonra artık sonuca ve doktorun kararına göre aşılama denicem yumurtlama tedavisi görmek istemiyorumm

anlıyorum canımmmmm

nurcum doktorum tam adını alabilirmiyim sakıncası yoksa

emine ergül canım

X