Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Hakkında hayırlısı olsun hayatım, inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan en kısa zamanda hamile kalırsın ve çektiğin şu sıkıntılara değer :) Hadi bakalım, madem karar verdin kürleri hiç aksatma :) dualarımız seninle canım :)

:)) çok teşekkürler ablacım, hayırlı geceler, çok öpüyorum hepinizi, uyku gözlerimden akıyor. Hepiniz bebişlerinizle Allah'a emanet olun...Ablacım maşallah zamna ne abuk geçti, 2 ayınız kalmış, çok sevindim. Herkes bebişlerine benden selam söylesin...

rüzgar ablacım neseme sağolun iyim şükür.ya filiz abla ben çocuğu hala hissetmiyorum.

hayatım anlamıyorsundur, bazen barsaklarında gaz dolaşıyormuş gibi, bazen seyirme gibi şeyler oluyor, esas 20. haftadan sonra da hissetmiyorsan doktoruna sorarsın güzelim, bence tecrübesizlikten dolayı anlamıyorsundur :)

evet canım, vakit geçmiyor sanıyordum ama geçiyormuş meğer :) iyi geceler tatlım, renkli rüyalar :)

yaaa dizi bitti ama benim işler bitmedi
cereni yıkadım çamaşır astım ortalık toparladım derken bir geldim herkes yatmışş
neyse benimde kocişim geldi gidemde sarılıp ona yatam bari :):)

hepinize iyi geceler cancanlar rengarenk tatlı rüyalar...

rüzgar ablacım neseme sağolun iyim şükür.ya filiz abla ben çocuğu hala hissetmiyorum.

fatoscum ben 22 haftamda hissetmeye başladım herkes aynı olmuyor bak ben hala pek net hissetmiyorum yakında doğurcam az kaldı ama hala çok az hissediom düşün yani
stres yapma boşuna kendine ben çok takmıştım üzülmüştüm bi sorunmu var diye kaç tane doktorada sordum normal dediler bebek derindedir hissetmemen normal dediler
annemlerde iç karnın geniştir diolar kızım hareketli ultrasonda kıpır kıpır görüoz ama bn hissetmiom işte ayrı konu o yüzden rahat ol
bu arada batıl inanç belki ama ilk hareketi hissettiğinde kime bakarsan çoçuk ona benzermiş
ben hep aynaya bakcam bana benzesibn diodum ama nerdee heyeceandan eşime koştum kaydirigubbakcemile3

ilk hareket göbek deliğimin biraz altında biri dokunuyo gibi olmuştu seninde orlarda olucaktır bebiş orlarda çünkü şuan stres yapma cnm zamanı geldiğinde hiisesedersin snde opuyorumnanaktan

günaydınnnnnn canlarımmm nasılsınız

öncelikle hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun kızlarrrrrrrrrrr
ev gezmesi bayram telaşı misafir derken gelemedim .dünde işlerden internete bilem giremedimmm
benimm meleğim bu ayda gelmedi kızlarrrrrrrrumutlarım bidaki aya rabbimin izniyle inşallah
test yaptım yine aynı sonuççç ve herzamanki gibi yine adetr olmadım halaaaa bugün soğan kürüne başladım belki faydası olurda adetim başlarrrrrrrrr inşallahhhhh dularınıza ihtiyacım varrrr

ablacım gülçinim nurum maşallahhh size ne kadar tatlısınız ya meleklerinize diyicek laf yok zaten
allah nazarlardan saklasınnnn

nesecim canım inşallahh tüp bebeğe gerek kalmadan gelir minik meleğin

günaydın canım nasılsınnnn bebişin nasıl

Günaydin cancanlaaarrr opuyorumnanaktan Kumsalcımm hayatcımm nasılsınız kızlaar??

iyiyim canlarım saolun uyandım rkenden duş alıp kendime geleyim diyorum ama zor gelio bakalım inş kalkıcam :kedi:

bebiş ii kumsalcım maşallah uslu kızım bizde babamızdan ayrılcaz üzülüoz işte
az kaldı artık

sizlder nasılsınız bugün
kumsalcım inan hep dua ediyorum ama herşeyin zamanı var biz ne yapsak ne desek boş inş o zaman yaklaşmıştır ve en kısa sürede gelir meleğin :Saruboceq:

Canım aynı durumdayız şuanda. Ben birkaç gündür soğan suyu da içiyorum gene de gelmiyor ve sabah gene bir test daha yaptım ve gene tek çizgi, sinir oldum. Dün deli gibi yürüdüm belki adetim gelir diye, bir adam gibi gelmedi. Canım ikimiz için de en hayırlısı olsun. Bizim durumumuzdaki herkes için de tabi..Gece soğan suyu mideme zarar vermesin diye kekik içtim baştan iyiydi ama sonra gene midemi kudurttu, uykumdan uyandım sancıdan. Ne yapaağımı şaşırdım kumsalım. Başka bir dr'dan yarın için randevu aldım ama eşim de gitmemi istemiyor. Ne yapsam? Öyle karışığım ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…