Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Canım aynı durumdayız şuanda. Ben birkaç gündür soğan suyu da içiyorum gene de gelmiyor ve sabah gene bir test daha yaptım ve gene tek çizgi, sinir oldum. Dün deli gibi yürüdüm belki adetim gelir diye, bir adam gibi gelmedi. Canım ikimiz için de en hayırlısı olsun. Bizim durumumuzdaki herkes için de tabi..Gece soğan suyu mideme zarar vermesin diye kekik içtim baştan iyiydi ama sonra gene midemi kudurttu, uykumdan uyandım sancıdan. Ne yapaağımı şaşırdım kumsalım. Başka bir dr'dan yarın için randevu aldım ama eşim de gitmemi istemiyor. Ne yapsam? Öyle karışığım ki..

nesecim beni ilgilendirmez ama sormadan da yapamıcam eşin neden sana engel oluyor sen kötü bişey yapmıyosunki bebeğiniz için koşturuyosun çaba gösteriyosun malum herşey zamanında gençken şansınız daha çok yaş ilerledikçe şansınız azalıo sana destek olması lazım

iyiyim canlarım saolun uyandım rkenden duş alıp kendime geleyim diyorum ama zor gelio bakalım inş kalkıcam :kedi:

bebiş ii kumsalcım maşallah uslu kızım bizde babamızdan ayrılcaz üzülüoz işte :eek:
az kaldı artık

sizlder nasılsınız bugün
kumsalcım inan hep dua ediyorum ama herşeyin zamanı var biz ne yapsak ne desek boş inş o zaman yaklaşmıştır ve en kısa sürede gelir meleğin :Saruboceq:
sıhatler olsunnn hayatcım.maşallah uslu kuzuna doğum için dimi bu ayrılık hayırlısı olsun canım bende iyiyim çok şükür bi yaramzlık yok çok sağol canım allah razı olsun hepinizden mecbur bizde o zamanı bekliyoruz umarım çok uzak değildir.senağlama
Günaydın arkadaşlar ben çok hastayım bademciklerim şişmiş.

günaydın canımmm çok geçmiş olsun sıcak bişiler iç boğazların yumuşasın ıhlamur falan
allah şifa versin canım

nesecim beni ilgilendirmez ama sormadan da yapamıcam eşin neden sana engel oluyor sen kötü bişey yapmıyosunki bebeğiniz için koşturuyosun çaba gösteriyosun malum herşey zamanında gençken şansınız daha çok yaş ilerledikçe şansınız azalıo sana destek olması lazım

Canım ya bilmiyorsun 2,5 senedir neler çektiğimi. Bir dr gitmek için ne diller döktüğümü. Beyimiz hiç sorun görmüyor ortada, tüm sorun benim kilolu olmammış, dr boşa para harcamaktan başka birşey değil ona göre. Hele tüp bebek konusu bile yasak bizim evde..Napıcam hiç bilmiyorum. Ocak ayında 34 bitiyor 35'ten gün almaya başlıyorum. Offf canım offf...

günaydın canımmmm çok şükür iyiyim sen nasılsınnnnn canım benimmmm
bende iyiyim canım çok şükür bugun pek iş yokta vakit geçmioo canım sıkıldı öylece

iyiyim canlarım saolun uyandım rkenden duş alıp kendime geleyim diyorum ama zor gelio bakalım inş kalkıcam :kedi:

bebiş ii kumsalcım maşallah uslu kızım bizde babamızdan ayrılcaz üzülüoz işte :eek:
az kaldı artık

sizlder nasılsınız bugün
kumsalcım inan hep dua ediyorum ama herşeyin zamanı var biz ne yapsak ne desek boş inş o zaman yaklaşmıştır ve en kısa sürede gelir meleğin :Saruboceq:
cancağazımm sizin oralar hala taaa sıcakmııı?? Balıkesire ne zaman geliosun annende kaynananda ordamı seni hangisinde kalcan?

Günaydın arkadaşlar ben çok hastayım bademciklerim şişmiş.
ooyyyy geçmiş olsun canımmm ihmal etmee doktor antibiyotik verir belki hamişler içinn çok ilerlemesinnn

Canım aynı durumdayız şuanda. Ben birkaç gündür soğan suyu da içiyorum gene de gelmiyor ve sabah gene bir test daha yaptım ve gene tek çizgi, sinir oldum. Dün deli gibi yürüdüm belki adetim gelir diye, bir adam gibi gelmedi. Canım ikimiz için de en hayırlısı olsun. Bizim durumumuzdaki herkes için de tabi..Gece soğan suyu mideme zarar vermesin diye kekik içtim baştan iyiydi ama sonra gene midemi kudurttu, uykumdan uyandım sancıdan. Ne yapaağımı şaşırdım kumsalım. Başka bir dr'dan yarın için randevu aldım ama eşim de gitmemi istemiyor. Ne yapsam? Öyle karışığım ki..
canımmm Rabbim yar ve yardımcın olsunn..Ben şimdi evlilikle kadın erkek ilişkisi nasıl olur bilmiorum amaa sen kocanı boşver git doktora desem yanlış bişeymi demiş olurummm..

Canım ya bilmiyorsun 2,5 senedir neler çektiğimi. Bir dr gitmek için ne diller döktüğümü. Beyimiz hiç sorun görmüyor ortada, tüm sorun benim kilolu olmammış, dr boşa para harcamaktan başka birşey değil ona göre. Hele tüp bebek konusu bile yasak bizim evde..Napıcam hiç bilmiyorum. Ocak ayında 34 bitiyor 35'ten gün almaya başlıyorum. Offf canım offf...
:çok üzgünüm: canımsın yaaaa kaç senelik evlisin neşemmm benneyaptımki benim arkadaşım vardı oda kiloluydu 7 sene tedavi gördü adeti düzensizdi göbekten iğneler vuruldu bilmem nee bir sürü şey yapmadığı kalmadı bu süre sonunda hani erkeklerin olduğu bi ameliyat varyaa kocası o ameliyattan old hamile kaldı..bu erkekleri anlamıorum haaa kendilerine toz kondurmazlar sinir oluorummm sinirrrkötükedihüso
sen tek başına üzülüosun üzülme gülüm emiii biz dualarımız sevdiklerin hep yanındayız Rabbim yüzünü güldürcek inşallahhh

:çok üzgünüm: canımsın yaaaa kaç senelik evlisin neşemmm benneyaptımki benim arkadaşım vardı oda kiloluydu 7 sene tedavi gördü adeti düzensizdi göbekten iğneler vuruldu bilmem nee bir sürü şey yapmadığı kalmadı bu süre sonunda hani erkeklerin olduğu bi ameliyat varyaa kocası o ameliyattan old hamile kaldı..bu erkekleri anlamıorum haaa kendilerine toz kondurmazlar sinir oluorummm sinirrrkötükedihüso
sen tek başına üzülüosun üzülme gülüm emiii biz dualarımız sevdiklerin hep yanındayız Rabbim yüzünü güldürcek inşallahhh

Saoalsın canım, bol dua istiyorum sizden. Biz 3 yıllık evliyiz. Malum ilk zamanlar herkes gibi biz de hemen hamiş kalıcam sandık, meğer ne zormuş..

neseeemmmmm canım benim al bendede o kadar bende ne yapacağımı şaşırdım
o kadar dolıyumki dokunsalar ağlıcam iyice saldım kendimi
adetim geçti soğan incir yapınca bu ay bi heves geldi içime bide bayramda kimi görsem
aaaa hamilemisin demesi iyice sinir oldum ah bide belirtiler göğüslerim ağırdı mide bulandı ben tam havaya girdim ama gel görki test yapınca koskoca bir çizgiiiiiiiiiiiimafoldumben
bende bu akşamdan ihtibaren soğan suyuna başlıcam belki gelir kendiliğinden.bugünde doktoru arayıp biryere başlamışmı sorucam olmazsa tavsiye ediceği biri varmı onu sorayım belki düzgün birini bulurum soğan ve incire devam önümüzdeki ayda olmazsa doktorla konuşup eğe oda derse aşılama deneyelim diye aşılma yaptırıcam hayırlısıyla
nesem inşallah iyi ve halden anlayan bir doktordur ben tam buldum derken kadın hastaneden ayrıldı çok şanşsızımmm:umursamaz:rabbim hakkımızda en hayırlı olanı versin canımmmmmm umarım çok fazla beklemeyiz artık nesecimm

neseeemmmmm canım benim al bendede o kadar bende ne yapacağımı şaşırdım
o kadar dolıyumki dokunsalar ağlıcam iyice saldım kendimi
adetim geçti soğan incir yapınca bu ay bi heves geldi içime bide bayramda kimi görsem
aaaa hamilemisin demesi iyice sinir oldum ah bide belirtiler göğüslerim ağırdı mide bulandı ben tam havaya girdim ama gel görki test yapınca koskoca bir çizgiiiiiiiiiiiimafoldumben
bende bu akşamdan ihtibaren soğan suyuna başlıcam belki gelir kendiliğinden.bugünde doktoru arayıp biryere başlamışmı sorucam olmazsa tavsiye ediceği biri varmı onu sorayım belki düzgün birini bulurum soğan ve incire devam önümüzdeki ayda olmazsa doktorla konuşup eğe oda derse aşılama deneyelim diye aşılma yaptırıcam hayırlısıyla
nesem inşallah iyi ve halden anlayan bir doktordur ben tam buldum derken kadın hastaneden ayrıldı çok şanşsızımmm:umursamaz:rabbim hakkımızda en hayırlı olanı versin canımmmmmm umarım çok fazla beklemeyiz artık nesecimm

bendemafoldumbenaynen katılıyorum sana nesecimmmmakannehir

Kumsalım ben 2 aşılama geçirdim, o da kesin değil, kendimizi şartlandırmamalıyız. Baksana soğan bile getiremedi bu ay benimkini. Mide kramplarımla kaldım. Hayırlısı. Birgün bir bakıcaz oluvermiş. Ben de Rüzgarım denizim deyince hatırladım, bir dr değiştireyim dedim ama bilmiyorum bakalım nasıl olacak? Hayırlısı hepimiz için. Aynen bana da herkes bebek mi var dedikçe boğazlayasım geldi mileti, o adet şişkinliği demek geldi içimden ama demedim. Öyle dediklerinde "haberin yok mu doğurdum bile 4-5 tane" de. Yoksa hep üstüne geliyorlar...

ya ne alaka kiloyla ona eşin karar veremezki bnmde yeğenim var 4 yıllık evliler hiç korunmadılar ama olmyor çoçujkları oda eşine söylene söylene zor götürdü doktora testler yapıldı sperm testi falan işte sorun kızda çıktı süt hormonu yüksekmiş şimdi ona yoğunlaştılar tedavi görüyo ama gitmeselerdi bilemezlerdi ne olduğunu
ayrıca parayı nerelere harcamıyoruzki 100-200 tl de çoçuk yoluna harcansa ne olur ilerde keşke demektense
sen elinden geleni yapıyorsun gördüğüm kadarıyla çabanı gösteriyorsun dilerim allahtan bnların karşılığını alırsın cnm
bende iyiyim canım çok şükür bugun pek iş yokta vakit geçmioo canım sıkıldı öylece

cancağazımm sizin oralar hala taaa sıcakmııı?? Balıkesire ne zaman geliosun annende kaynananda ordamı seni hangisinde kalcan?

..
çok aşırı sıcak deil canım biraz normalleşti hava hala skılı giyiyoruz yalnız tam bi yaz havası gibi yani sıkmıyor insanı
4 ekimde uçak cnm türkiye yolcusuyum bnm annemde kayınvalidemde kendi evimde balıkesirde valla bnde bilmiom nerde kalcamkafamçokkarıştı
kendi evimde kalmam kimse yok cnm sıkılır :kedi:
anne kaynana arası gezerim yine cnm sıkıldıkça kaydirigubbakcemile3
zaten yapılcak o kadar çok işim varki bebek kontrolleri eksik testleri var onları yaptırcam
daha alışveriş yapamadım hiç alıncak bi dünya şey var onları alıcam püüüüüüüüffffffff akannehir

kocişim burda kalcak ama kıyamam ya ona çok üzülüyorum 4-5 ay tek burda ama sıpa için katlancaz napalım o sağlıklı sıhhatli olsunda dimi :Saruboceq:
aynen cnm bnde çok kızıyor ve anlamıyorum her erkekte var bu sorun herzaman kadındadır bu görüş var ne yazıkki erkekte insan kadında insan erkekte grip oluyo kadında demekki herşey ortakl bu konuda dimi ama gelde anlat gurur yapıolar hemen
aayyyy walla kafam karışıo haaaa :nazar::nazar:

ne çıkarsa şansına artık :KK70:
allah gönlüne göre versin cnm

Kumsalım ben 2 aşılama geçirdim, o da kesin değil, kendimizi şartlandırmamalıyız. Baksana soğan bile getiremedi bu ay benimkini. Mide kramplarımla kaldım. Hayırlısı. Birgün bir bakıcaz oluvermiş. Ben de Rüzgarım denizim deyince hatırladım, bir dr değiştireyim dedim ama bilmiyorum bakalım nasıl olacak? Hayırlısı hepimiz için. Aynen bana da herkes bebek mi var dedikçe boğazlayasım geldi mileti, o adet şişkinliği demek geldi içimden ama demedim. Öyle dediklerinde "haberin yok mu doğurdum bile 4-5 tane" de. Yoksa hep üstüne geliyorlar...

canım benim neşem çevreyi soyutla hayatından çünkü sadece bebek konusunda değil her konuda üstüne fazlasıyla gelirler
inş sende arifemde en yakın zamanda kavuşacaksınız meleklerinize

güngören kolon hastanesi dr murat öztürk benim tedaviyle bebegimi 15gün önce dogurttu 2dfüşükten sonra onun tedavisiyle melegim kollarımda cnmm

kızlar inanın bebek gelcem diyince engellemek imkansız biz mesela kesinlikle düşünmüyorduk kıbrıstayız sağlık koşulları kötü aileden uzağız hem yeni evliyiz gezelim tozalım diyoduk bi gün adetim geçikti arkadaş tuttrdu hamileisn die ya saçmalama dedim 3-4 gün sonra içime kurt düştü hiç aksamaz adetim çnkü gittim test aldım çift çizgi şok olmştum ertesi gün hastaneye gittik kan verdim sonuçları almaya gitmedim bile o kadar eminimki negatif olduğuna eşim pozitif diyince o kdr şaşırmıştımki

ve burda bi arkadaş daha var yasminmi jasminmi bilnmiom adını hap içio doğum kontrol 2 yıldır bu sayede korunuyo ve oda şuan hamiş aramızda 1 ay var hap içerken hamile kaldı düşünün yani

herşey nasip bebeğin yiyeceği ekmeği rızkı varsa geliyor ne seni ne beni dinlemiyor

ama çok şartlandırmayın kendimi bu konuda en çok duyduğum şey bu kafaya takarsan olmaz rahat olcaksın stres yapmıcaksın hep bu yazıyı okuyorum hep bu tembihi duyuyorum çevremde

X