Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu sefer gerçekten gidiyorum kızımıda alıpğ yukarı çıkıyorum cancanlar fazla kaynatmayın gelcem yine yalnızım eve çünkü dizi bitince uğrarım hadi ben kaçtım anacım bbbyyyeeeee
tamamdır, dizi bittikten sonra ben de burada olacağım :)

Nuuuuuuuuurrrrr sen de gel
gülçinim canım benim hiç rahatsız olurmuyuz kuzumdan biz
ben sadece ağladığı için çok üzüldümÇok üzgünüm çoook
di mi? ben sıkıntısı olduğu için ağlamasına üzüldüm, yoksa nasıl rahatsız olabiliriz ki? eee bizler de yaşayacağız öyle huzursuzlukları :)

ay kıs ne diosunnnn allah korusun?onu bırak doğumdan sonra bide spiral derdi falan var iş bitmio yani.gerçi ne zaman başlanıo aktivitelere doğumdan sonra ben onu da merak ediorum :kedi: gerçi 5 aydır unttum artık o olayı artık rüyalanmıorum bile o derece yani:)

ayy hilal güldürdün beni kaydirigubbakcemile3 boşver o işi hiiç hatırlatma bn sprila taktırmayıd üşünmüyorum ya :kedi:

ayy hilal güldürdün beni kaydirigubbakcemile3 boşver o işi hiiç hatırlatma bn sprila taktırmayıd üşünmüyorum ya :kedi:

kaydirigubbakcemile3 caım ben de düşünmüyordum da başka çare de yok galiba:)yani başka bu kadar güvenilir bi yol yok sanırım :)

kaydirigubbakcemile3 caım ben de düşünmüyordum da başka çare de yok galiba:)yani başka bu kadar güvenilir bi yol yok sanırım :)

ayy yok kız bn güvenmiom ona fazla annemin bi arkadaşı o varken hamiş kalmıştı 3cüye :kedi: benzetmek gibim olmazın ama kaymış spiral nasıl kaydıysa artıkın bilemiom kaydirigubbakcemile3

Rüzgarım denizim bugün soğan suyuma devam ettim çok şükür. Burada başka bir topikteki arkadaşım soğan suyunu kekik suyuyla aldığında midesinde yanma olmadığını yazdı ben de öyle denedim maşallah şimdilik birşey yok. Yani şimdi 1 hafta soğana devam edebilirim, sonrası incir daha raat inşallah. Bu arada akşama doğru adetim az daha gelmeye başladı, yavaş yavaş sökülecek sanırım. Bu gece eşimle anlaşma yaptık ablacım, 3 ay daha kürlerle doğal deneyceğiz sonra olmazsa büyük şehirlerden birine tüp bebek merkezine gidip tetkik yaptıracağız. ınşallah eşim caymaz. Aslında inşallah bunlara gerek kalmadan bizim sıpa geliverir hayırlısıyla..Sen nasılsın??Kuzum siz tv mi izliyorsunuz???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…