Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hee bende öyle düşündüm gezeyimki dünyaya gelceğinin farkına varsın yoksa içerde keyfi yerinde bu oğlanın kaydirigubbakcemile3

heee ceren gibi beklersin yoksa:) sen gez ziv ziv boşver doktoru nerden anlarmış o hem macera olur kaydirigubbakcemile3

heee ceren gibi beklersin yoksa:) sen gez ziv ziv boşver doktoru nerden anlarmış o hem macera olur kaydirigubbakcemile3

gez tabi gezince kolay olurmuş doğum açılma felan ama geçen bi yazı okumuştum burda doğum öyküsü mangoda soyunma kabininde suyu gelmiş koşa koşa eve gitmiş yazık kızcaaz akannehir altına pedini tak burcu öle gez tedbirni al nolur nolmaz sositososito

evet canım rahatladım sayılır seker test5ine gidince bi daha söölerim yüz yüze daha da rahat ederim inş.
ne askeri kıs?

hişşşşşşştttttttt noluyo uleyn aile var burda edepsizler cilveleşmeye utanmıo musunuz ortalık yerde kaydirigubbakcemile3 sen de hemen koyverdin bakıyorum da canan kaydirigubbakcemile3

hehe allah seni n apmasın emi kıskandınmı cannııım gel senide öpeyiimŞenizŞeniz

ayy bakmayın neşeme keyfim yerlerde takla atıo çok dertliyim çook yarın bayram gelen gden olcak bi sürü aksilik üst üste ooff off :gitme:

canım canım canım yaaaa masallahhhhh oglusuna canım benım kılosu falanda ıyımıs ...dıkkat et tabı sekerım dınlen bol bol...senın oglusun cok calıskan olucak bence bos durmayı sevmıyecek kızzz ahanda yazıyom buraya opuyorumnanaktan

evet canım rahatladım sayılır seker test5ine gidince bi daha söölerim yüz yüze daha da rahat ederim inş.
ne askeri kıs?

tamir için cnm lojmandayız bizde askerler bakıo öle şeylere
bakalım su işini çözdük su geldi depolar doluyo şuan elektrk işinide çözersek süper olcak

ay ped med paklamıomuş canım suyun gelince dün komşum anlattı suyu gelince bi yandan ağda yapmış ped tutmuş erimiş ped en iyisi kova taşısın yanında :roflol:

kıskandım tabii beni sevin ıslar yazık bana kocam da yok saten :gitme:

naber canancım hilalcım zemuszemus
iiz ii olmaya çalışıoz cnmcım sen nasılsın :hulya: herşey yolundadır umarımopuyorumnanaktan
ay ped med paklamıomuş canım suyun gelince dün komşum anlattı suyu gelince bi yandan ağda yapmış ped tutmuş erimiş ped en iyisi kova taşısın yanında :roflol:

ayy evet ya çok geliomuş o zaman çantana hasta bezi al yanında taşı CADIARZU

iiz ii olmaya çalışıoz cnmcım sen nasılsın :hulya: herşey yolundadır umarımopuyorumnanaktan

ayy evet ya çok geliomuş o zaman çantana hasta bezi al yanında taşı CADIARZU

ne olsun ıste oglusuma perde yapıyorum sakallı ıpten bı bakayım dedım kızlar ne alemde dıye :hulya:

geliolar ben kaçtım öptüm hepinizi gelirim yine :bbo:

dua edinde olsun lkızlar yaa

ii bakın kendinizeee

kız noldu böyle birden sular prizler falan inşallah düzelir bir an önce
askermi fisfisfis

dimii macera lazım ki doğum hikayemiz bol bol ağlatsın kaydirigubbakcemile3
hişşşşşşştttttttt noluyo uleyn aile var burda edepsizler cilveleşmeye utanmıo musunuz ortalık yerde kaydirigubbakcemile3 sen de hemen koyverdin bakıyorum da canan kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

normaldede dışarı çıakrken yanıma alıyorum çantamda yedek don bile oluyo kaydirigubbakcemile3

oyy sağol teyzesi çalışkan olsun inşllah kız tembel erkek çok zor olur :lepi:

tamir için cnm lojmandayız bizde askerler bakıo öle şeylere
bakalım su işini çözdük su geldi depolar doluyo şuan elektrk işinide çözersek süper olcak

he bende ne askeri diyorum :roflol::roflol:

anamm atların ağızlarına bağlarla ya bende k.ma bağlayam bi kovaa:roflol:

o sevtap maşallah kız perde nasıl örüyon öylee eline sağlık şimdiden

canancım hadi olur inşallahda işlerin yarım kalmaz

o sevtap maşallah kız perde nasıl örüyon öylee eline sağlık şimdiden

canancım hadi olur inşallahda işlerin yarım kalmaz

saol canımcım kurdaleye dıkıyorum uzun uzun sacaklı bırakıyorum gozalak ıplede aralarına menekse rengı atıyorum ıste oyle bısey guzel oluyor ınsallah bıtırım takım ceker koyarım resmı albume canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…