Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok hılalcım az pısmıstı...halecım cok saol datlum bende ozledım sızıopuyorumnanaktansen devlette olucaksın deılmı dogum sezeryandı deılmı canım annem 2 hafta once guatr dan amelıyet oldu...devlette baya ozenmısler ozel hastanelere tas cıkarır dıyor annem....

hmmm zaten tahmin etmiştim ben de senin de başından bööle bişey geçmiştir die:)işte bazen panik atak tutuo canım beni maalesef senin de sezeryan mı olucak kesin?

yaa sekercım as kaldı ya sayıyos gunlerı bakalım :)))
valla devlet hastanesını gorsen özellere harbı tas cıkarır dehset guzel yaptılar...
annene gecmıs olsun canım benım annemde 17 yıl once olmustu korkulcak bişi olmaz yeterki ilaclarını hıc aksatmasın :kedi:

kıslarrr haletoş kaçarrrrrrrrrrrrrrrrr haydii öpüyorum sizi...
göremedıklerımın sımdıden bayramını kutluyorum şekerlerrr paiii opuyorumnanaktan

şekerimmm sararız ayıp ettinnn iftardan soora sarsak olmuo dayanamazsam laelaelaelaelae

burdayızz nennnkaydirigubbakcemile
nerde burdasın baktım baktım yoksun bekledim seni o kadar sarcaktık hani beraber klava:
hayaaaaaaaaaaaaat nerdesinn mafoldumben
ayy özge sorma ya hava bir karardı toz bulutu gibi pembe acayip bişy oldukafamçokkarıştı sonra bi yağmur başladı arkasından dolu tabi elektriği kestiler hemen lojmanda böle yapıolar cnm yangın tahlikesine karşı:1ninca: bende napayım baktım özgeden hayır yok :dilcikar:dışarda mis gibi yağmuur ohh:jeyyar: oturduk bizde kızım yağmurlakaydirigubbakcemile3 sardık sarmamızı sonra canımız sıkıldı elektrkler gelmedi hala bide poğaca yaptık ohhcokacimcoook sonra elektrkler geldii hoppalaa bu kezde net yok akannehirakannehirakannehir
1 saat sonra falanda net geldi ee akşam olmş ama herkesler gitmiş biz gelene kadar :kedi:
cnm ii ol sen yeterki bizler hep burdayız allah sağlık sıhhat verdikten sonra yine devam ederiz sohbetlere sen dinlen bebişine ve kendine iyi bak kaynananın gelmesi iyi olmş ne güzel rahat edersin sende :1hug:
kıslarrr haletoş kaçarrrrrrrrrrrrrrrrr haydii öpüyorum sizi...
göremedıklerımın sımdıden bayramını kutluyorum şekerlerrr paiii opuyorumnanaktan

saol hale :CüvCüv:Şeniz

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

slm kızlarr sarmalar yapılmış pastırmalar yenmiş ohhhh :)))
bizde eve yeni geldik kayınvalidemdeydik orda yemek yedik hiç yemek yapasım yoktu iyi oldu :))
kimsecikler kalmamış dinlenmeye çekilmişsiniz
bende kaçayım bari iyi geceler

günaydın ciciklerimmmmmopuyorumnanaktan
ben geldim halee yoklamaya yaz benideee::lepi:
bugun kontrolum var iki bucukdaazemuszemus

hosgeldin canımmm opuyorumnanaktan
nasıl oldun bakim sancılar ne alemde...
senın kontrol 28ınde degılmıydı :uhm:
tamamdır cicimm yasdım listeye zemuszemus

kıs canan diğer bitane başlıkta birine ne güsel moral vermişsin bana da vereydin ya komşunun bebişine hep özürlü demişler,ama sapasağlam doğmuş neyse orda okuyunca da rahatladım:)

hosgeldin canımmm opuyorumnanaktan
nasıl oldun bakim sancılar ne alemde...
senın kontrol 28ınde degılmıydı :uhm:
tamamdır cicimm yasdım listeye zemuszemus

bugun daha iyyim gibi :lepi:
yok kız haftada bir gün artık benim kontroller
bugun gidicem haftaya bi gün vericek yine :CüvCüv:

KIZLAR NERHABA
UZUN ZAMANDIR GıREMEDıM NETE
SINAVIM VARDI ıYı GEÇTı ŞÜKÜR
BAKALIM DEVAM EDEBıLECEK MıYıM OKULA
UZUZUN HıKAYE BıR ARA ANLATIRIM SZE
TEMıZLıK YAPIYORUM
ZEYNEBE BAYRAMLIK ALMAYA GıDECEKTıK EŞıMLE
HAVA SOĞUK VE RÜZGARLI
YAĞMURDA YĞDI YAĞACAK BURDA
EŞıMDE TEK BAŞINA GıTTı
BAKALIM NASIL BıŞEY BEĞENECEK
VE ALDIKLARI UYACAKMI
ÇOCUĞUN ORASINI BURASINI ELıYLE KARIŞLADI GıTTı
ALEM YA

BELKı GıREMEM NETE
ŞıMDıDEN KUTLAYAYIM
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN HATUNLAR
BEBEıŞLERıMıZLE ıLK BAYRAMIMIZ NE GÜZEL
NıCE BAYRAMLARA BERABER ıNŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…