Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................39. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................38. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................38. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 37. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................35. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................33. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................33. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................31. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 29. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 26. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................23. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 20. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................14. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Herkese iyi bayramlar kızlar. Mübarek Ramazan bayramı hepimiz için hayırlara vesile olur inşaallah. Ben çok yoğun ve zor günler geçiriyorum. Lohusalığımı dahi yaşayamadım. Bir ara uzun uzun anlatabilirim size umarım. Dertleşmeye çok ihtiyacım var. Ama asla yalnız kalamıyorum. Kendinize iyi bakın. Hepinizi çok özledimç

sanada hayirli bayramlar hatice. hayırdır cnm umarım iyisindir bir sorun yoktur Allah yardımcın olsun cnm ecemi çook öp bnm için ayy ne tatlıdır şimdi o :kedi:

seninde bayramın mübarek olsun canım
umarım atlatırısn zor günlerini
bu losalık herkezde zor geçiyo anlaşılan
bizde seni çok özledik inşallah en kısa zamanda toplaşırız yine burda

sanada iyi bayramlar cnm
inan seni öyle iyi anlıyorum ki:teselli:

Hayrola Hatice'cim, ne oldu? Valla kızlar ben bu lohusalıktan korkmaya başladım, herkesin ayrı bir derdi var bununla ilgili

Burcuuuuuu... nasılsın güzelim? Bugün senin kulaklarını çınlattık, gerçi bir çok kişinin çınlattık ama doğurdun mu ne yaptın diye merak ettik doğrusu Gülçin ve Nur'la...

Burcuuuuuu... nasılsın güzelim? Bugün senin kulaklarını çınlattık, gerçi bir çok kişinin çınlattık ama doğurdun mu ne yaptın diye merak ettik doğrusu Gülçin ve Nur'la...

yok ablacım ya doğurmadım daha velet canımı acıtıyo ağrılarım oluyo ama nst de ağrı mağrı çıkmıyo niyetli değil benimki dışarı çıkmaya
bakalım ne zaman gelicek yaramaz oğlum benim

canııııımmm... Allah yardımcın olsun, peki ne diyor doktor senin bu çektiğin ağrılar için?

canııııımmm... Allah yardımcın olsun, peki ne diyor doktor senin bu çektiğin ağrılar için?
aminn ablacım
bunlar olması gerken ağrılarmış bu ağrılarımın sıklaşması doğumun başlaması demekmiş diyoki ağrıların 5 dakikada bire düşerse nişanın gelirse suyun gelirse hemen geliyosun hastaneye bizde bekliyoruzz bakalım ne zaman sıklaşçak bu ağrılarr

slm kızlar nbr ben kızımı emzİrİyom bakİm dedİm kkda nevar neyok
hoşgeldiiiiinnnnnnnnnnnnn... ne güzel, darısı başımıza inşallah :) bir sorun falan yok değil mi musyascım?
bi kahvaltı yapayım ortalığı toplıyayım misafirim gelicek
sonra topikteyim sürekli bugun
tamam tatlım, yorma kendini sakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…