Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

beyazım hoşgerldin canım
sınavın iyi geçmesine sevindim gönlüne göre olur inşallah herşey
babası güzel güzel alır kızına hiç merak etme
ne güzel inşallah bizde kurbana oğlumuzla olucaz
seninde bayramın kutlu olsunnn

kıs canan diğer bitane başlıkta birine ne güsel moral vermişsin bana da vereydin ya komşunun bebişine hep özürlü demişler,ama sapasağlam doğmuş neyse orda okuyunca da rahatladım:)

kıs canan kimmmm :uhm:

bugun daha iyyim gibi :lepi:
yok kız haftada bir gün artık benim kontroller
bugun gidicem haftaya bi gün vericek yine :CüvCüv:

hımsss git bakalım doktora cicim oğluşunuda gör hemm opuyorumnanaktan
yaa benım gevsek doktor bı daa gormes hee zaten carsamba gunu test sonucunu goturcesya ee pazartesıde dogum bıda gormes herhalde...-tatlicadiarzu-

KIZLAR NERHABA
UZUN ZAMANDIR GİREMEDİM NETE
SINAVIM VARDI İYİ GEÇTİ ŞÜKÜR
BAKALIM DEVAM EDEBİLECEK MİYİM OKULA
UZUZUN HİKAYE BİR ARA ANLATIRIM SZE
TEMİZLİK YAPIYORUM
ZEYNEBE BAYRAMLIK ALMAYA GİDECEKTİK EŞİMLE
HAVA SOĞUK VE RÜZGARLI
YAĞMURDA YĞDI YAĞACAK BURDA
EŞİMDE TEK BAŞINA GİTTİ
BAKALIM NASIL BİŞEY BEĞENECEK
VE ALDIKLARI UYACAKMI
ÇOCUĞUN ORASINI BURASINI ELİYLE KARIŞLADI GİTTİ
ALEM YA

BELKİ GİREMEM NETE
ŞİMDİDEN KUTLAYAYIM
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN HATUNLAR
BEBEİŞLERİMİZLE İLK BAYRAMIMIZ NE GÜZEL
NİCE BAYRAMLARA BERABER İNŞ

ohhh beyazcım zeynep hanım süslencek bayramda desenee kaydirigubbakcemile3
sanada iyi bayramlar şekerim...:1hug:

kıs canan diğer bitane başlıkta birine ne güsel moral vermişsin bana da vereydin ya komşunun bebişine hep özürlü demişler,ama sapasağlam doğmuş neyse orda okuyunca da rahatladım:)
ne bilem hilalcim görmedim öyle bi sorunun olduğunu görsem yazardım mutlaka bnde çok korkuyodum o testlerden baya bi araştırmıştım o ara
canan kim kıfisfisfis
kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso bnm ben öğrenemdinizmi hala adımı :1closedeyes:
KIZLAR NERHABA
UZUN ZAMANDIR GİREMEDİM NETE
SINAVIM VARDI İYİ GEÇTİ ŞÜKÜR
BAKALIM DEVAM EDEBİLECEK MİYİM OKULA
UZUZUN HİKAYE BİR ARA ANLATIRIM SZE
TEMİZLİK YAPIYORUM
ZEYNEBE BAYRAMLIK ALMAYA GİDECEKTİK EŞİMLE
HAVA SOĞUK VE RÜZGARLI
YAĞMURDA YĞDI YAĞACAK BURDA
EŞİMDE TEK BAŞINA GİTTİ
BAKALIM NASIL BİŞEY BEĞENECEK
VE ALDIKLARI UYACAKMI
ÇOCUĞUN ORASINI BURASINI ELİYLE KARIŞLADI GİTTİ
ALEM YA

BELKİ GİREMEM NETE
ŞİMDİDEN KUTLAYAYIM
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN HATUNLAR
BEBEİŞLERİMİZLE İLK BAYRAMIMIZ NE GÜZEL
NİCE BAYRAMLARA BERABER İNŞ

t88711.gif
seninde bayramın kutlu olsun cnm sınavının ii geçmesine sevndim inş ii sonuçlar alırsın Şeniz
kıs canan kimmmm :uhm:

hımsss git bakalım doktora cicim oğluşunuda gör hemm opuyorumnanaktan
yaa benım gevsek doktor bı daa gormes hee zaten carsamba gunu test sonucunu goturcesya ee pazartesıde dogum bıda gormes herhalde...-tatlicadiarzu-

ohhh beyazcım zeynep hanım süslencek bayramda desenee kaydirigubbakcemile3
sanada iyi bayramlar şekerim...:1hug:

al bi tane daha canan kimmiş :eek:klava: benm ben :dilcikar:

kızlar bn temizlik pasta böörek falan yapıom byugün malum yarın bayram o yüzden giremiom hepinizi öpüyorum kendiniz ve bebişleirniz için bool şeker ve harçlık toplamayı unutm yaın dikkat edin kendinizee fırsat bulursam gelirim yine :1hug:

kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso bnm ben öğrenemdinizmi hala adımı :1closedeyes:
al bi tane daha canan kimmiş :eek:klava: benm ben :dilcikar:

kızlar bn temizlik pasta böörek falan yapıom byugün malum yarın bayram o yüzden giremiom hepinizi öpüyorum kendiniz ve bebişleirniz için bool şeker ve harçlık toplamayı unutm yaın dikkat edin kendinizee fırsat bulursam gelirim yine :1hug:

şekertoşcummm canım benım hıc sneın adını gormedıkkı burda canan dıye yoksa sana hayat hayat dermıydıkŞeniz
ee ii bari canancımm sırnaşık şey sen gıt bısıler yap bende gıdıyım kıtap okuyımmm bırasss hadi gelirim yineeeyerimseniben

slm kızlar nasılsınız ..kimsecikler yok evde degilsiniz galiba temizliklede kendinizi yormayacagınıza göre..bende hiç bir şey yapmıyorum..zaten kimse gelmez gelende ayıplamaz herhalde günlük temizlik yapılacak zaten.. bende çok bunaldım valla evde zorunlu yatmak sıktı beni...normalde hergün gezen biri degilim ama iş zorunlu olunca sıktı evde oturmayıda çok sevmem beroşu anne karnındada gezdirmeye alıştırdım kii yarın bir gün dışarı çıktıgımızda huzursuzluk yapıp aglamasın her çıkışımızda diye..

artık haftada bir güdiyoruz doktora 2 haftadırda o şeki,lde gidiyorum zaten bayramdan sonrada cuma günü gidecem ben 15 günde bir çagırı diye beklerken haftada bire aldı malum sıvı geldikten sonra doktorumda tedirgin oldu o yüzden haftada bir çagırdı bakalım bu hafta ne diyecek sorunum pek kalmadı gibi...odamızda eksikler bayagı azaldı şimdi perdesini bekliyoruz ortalıkta valize konacak kıyefet varda onları kaldırayım sonra fotosunu çekip koyacam..

ya söyle agız tadıyla bir ara ya gelip sohbet etmeyi özledim..herkesin bayramını şimdiden kurlarım girme fırsatım olmayabilir çünkü..umaım güzel ve mutlu bir bayram geçiririz...hoşçakalın..

jpg.gif ramazan_bayrami.jpg (46.0 KB (Kilobyte))

BAYRAMIZIN HAYIRLARA VESILE OLMASI DILEGIYLE ARKADASLAR HEPINIZE HAYIRLI BAYRAMLAR...

Eklentiler

• $ramazan_bayrami.jpg
    $ramazan_bayrami.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 36
slm kızlar nasılsınız ..kimsecikler yok evde degilsiniz galiba temizliklede kendinizi yormayacagınıza göre..bende hiç bir şey yapmıyorum..zaten kimse gelmez gelende ayıplamaz herhalde günlük temizlik yapılacak zaten.. bende çok bunaldım valla evde zorunlu yatmak sıktı beni...normalde hergün gezen biri degilim ama iş zorunlu olunca sıktı evde oturmayıda çok sevmem beroşu anne karnındada gezdirmeye alıştırdım kii yarın bir gün dışarı çıktıgımızda huzursuzluk yapıp aglamasın her çıkışımızda diye..

artık haftada bir güdiyoruz doktora 2 haftadırda o şeki,lde gidiyorum zaten bayramdan sonrada cuma günü gidecem ben 15 günde bir çagırı diye beklerken haftada bire aldı malum sıvı geldikten sonra doktorumda tedirgin oldu o yüzden haftada bir çagırdı bakalım bu hafta ne diyecek sorunum pek kalmadı gibi...odamızda eksikler bayagı azaldı şimdi perdesini bekliyoruz ortalıkta valize konacak kıyefet varda onları kaldırayım sonra fotosunu çekip koyacam..

ya söyle agız tadıyla bir ara ya gelip sohbet etmeyi özledim..herkesin bayramını şimdiden kurlarım girme fırsatım olmayabilir çünkü..umaım güzel ve mutlu bir bayram geçiririz...hoşçakalın..

sana da hayırlı bayramlar canım allah a emanet ol opuyorumnanaktan

şekertoşcummm canım benım hıc sneın adını gormedıkkı burda canan dıye yoksa sana hayat hayat dermıydıkŞeniz
ee ii bari canancımm sırnaşık şey sen gıt bısıler yap bende gıdıyım kıtap okuyımmm bırasss hadi gelirim yineeeyerimseniben
:umursamaz: hialla nerden bilio o zaman adımı :dilcikar:
küstüm işte sana lülülülülülü
ayy kız sorma sızmış kalmışım iş yaparken uyumuşum yeni kalktım iyimi kaydirigubbakcemile3
sersem gibi olmuşum :kedi:

sanada ii bayramlar cnm bekliyoruz resimlerikaydirigubbakcemile5

BAYRAMIZIN HAYIRLARA VESILE OLMASI DILEGIYLE ARKADASLAR HEPINIZE HAYIRLI BAYRAMLAR...
hayırlı bayramlar opuyorumnanaktan
hayat 24 ün adı canan değil mi işte bea?bilmionuz mu daha :mymeka:
bilmiolarmış valla baksana topikte canan avına çıkmışlar opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

ayy kimseler yok yine bnde çıkayım gelirim sonra :lepi:

ayy kız sorma sızmış kalmışım iş yaparken uyumuşum yeni kalktım iyimi kaydirigubbakcemile3

bilmiolarmış valla baksana topikte canan avına çıkmışlar opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

kızım bi ben biliomuşum bak adını ama yani sen de benim adımı hialla yazmışın karşılığı bu muydu :gitme: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 doğru yaz adımı uleynnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

kızım bi ben biliomuşum bak adını ama yani sen de benim adımı hialla yazmışın karşılığı bu muydu :gitme: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 doğru yaz adımı uleynnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
ayy pardooon sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::1hug:

önemli değil canım şaka yaptım zaten olabilir ben de geçen çok yazacağıma bok yazmıştım yanlışlıkla :kedi: bu arada doktoruma sordum pastırma olayını bişey olmaz dedi:)

bende haftada bir gidiyorum doktora daha iyi böyle
bende sıkıldım valla mavi evde oturmaya :KK43:
beroşun odasını merakla bekliyoruz canım
sanada iyi bayramlar

canım sanada iyi bayramlar
hayat 24 ün adı canan değil mi işte bea?bilmionuz mu daha :mymeka:
ay öyleymiş kızz ne bilik biz:kedi:
burcum orda mısın?

burdayım canım

kızlarr oğluşum iyiymiş nst ye bağlandık yine sancı çıkmadı çok hareket ettiği için her dakika sancım varmış gibi gözüküyo makinada zaten :))) kilomuzda iyiy maşallah 3100 olmuş kuzucuğum
doktor bol bol istirahat et bayramda fırt fırt gezme dedi :)))))

kızlarr oğluşum iyiymiş nst ye bağlandık yine sancı çıkmadı çok hareket ettiği için her dakika sancım varmış gibi gözüküyo makinada zaten :))) kilomuzda iyiy maşallah 3100 olmuş kuzucuğum

nie ki fırt fırt gezersen doğumun kolay olur bence kaydirigubbakcemile3 maşallah oğluşuna inş.en yugun zamanında gelir opuyorumnanaktan

nie ki fırt fırt gezersen doğumun kolay olur bence kaydirigubbakcemile3 maşallah oğluşuna inş.en yugun zamanında gelir opuyorumnanaktan

hee bende öyle düşündüm gezeyimki dünyaya gelceğinin farkına varsın yoksa içerde keyfi yerinde bu oğlanın kaydirigubbakcemile3

önemli değil canım şaka yaptım zaten olabilir ben de geçen çok yazacağıma bok yazmıştım yanlışlıkla :kedi: bu arada doktoruma sordum pastırma olayını bişey olmaz dedi:)

gözün aydın hadi sevndim için rahatlamıştır
oo maşallah miraçımıza

ay kızlar çok moralim bozuk sular yok mutfak prizlerim çalışmıyo buzdolabı fırında çalışmıyo doğal olarak böreğim kaldı pişiremiom :gitme: buzdolabındakiler bozulcak bayram üstü askerde bulamayızz ayy eşim uğrasıo ama inş yaparız ya çok moralim bozuldu çook :sinifsinif:

X