Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız noldu böyle birden sular prizler falan inşallah düzelir bir an önce
askermi fisfisfis

dimii macera lazım ki doğum hikayemiz bol bol ağlatsın kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

normaldede dışarı çıakrken yanıma alıyorum çantamda yedek don bile oluyo kaydirigubbakcemile3

oyy sağol teyzesi çalışkan olsun inşllah kız tembel erkek çok zor olur :lepi:

he bende ne askeri diyorum :roflol::roflol:

anamm atların ağızlarına bağlarla ya bende k.ma bağlayam bi kovaa:roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: ay koptum çok hoş olur bence :roflol: yedek don da süperrr :lepi: :roflol:

saol canımcım kurdaleye dıkıyorum uzun uzun sacaklı bırakıyorum gozalak ıplede aralarına menekse rengı atıyorum ıste oyle bısey guzel oluyor ınsallah bıtırım takım ceker koyarım resmı albume canımcım
aa süper bişeye benziyor çok merak ettim canım
ne güzel benim öyle el becerim yoktur
:roflol: :roflol: :roflol: ay koptum çok hoş olur bence :roflol: yedek don da süperrr :lepi: :roflol:

:roflol::roflol:

kıslar ben de çıkıyorum akıllı kocam laptop u götürdü sanki içeri sokabilcek gibi babamın pc yi meşgul ediorum abartmıyım off evimi ösledim mafoldumben

canancım hılalcım.....allah a emanet olun
burcucum cok kolay benım de yoktur hıc ole bende bı arkadasın evınde gordum o mutfagına yapmıs yesıl renkte bende boyle yapayım dedım

kıslar ben de çıkıyorum akıllı kocam laptop u götürdü sanki içeri sokabilcek gibi babamın pc yi meşgul ediorum abartmıyım off evimi ösledim mafoldumben

tmm canım bende birazdan çıkıcam ütü yapıcam
iyi bayramlarrr
canancım hılalcım.....allah a emanet olun
burcucum cok kolay benım de yoktur hıc ole bende bı arkadasın evınde gordum o mutfagına yapmıs yesıl renkte bende boyle yapayım dedım

çok yakışıcak kuzucuğun odasınaaa :hulya:

gunaydın nesecimmm nasılsınhihoyyyt
bende merak ettım dundu onuna detı ama gecıkmıstır bı kac gun belki sengözlerimebaksanab

umsaldan haber olursa yazın ne olur, çok merak ediyorum..

aaa ben hiç duymamıştım hayatım... ama şöyle bir şey var, soğan kürünün amacı rahimde herhangi bir kist falan varsa temizlensin diye, arkasından incire başlıyorsun ve 21 gün kullanıyorsun 21 gün bittikten sonra ertesi gün 7 günlük bir soğan kürü daha yapıyorsun, sanırım bu herhangi bir kist durumuna karşı önlem, 7 gün soğan kürü bittikten sonra tekrar 21 gün incir kürü yapıp sona erdiriyorsun... umarım zaten o güne kadar hamiş kalacaksın :)

düşünme tatlım, düşünmek istiyorsan topişini kucağına alacağın anı düşün canım, gerisini boşver, çünkü kaçış yok :)

Canım ben yanlş uyguladım o zaman. Bu ay da böyle deneyeyim, teşekkürler ablacım...Hayırlı bayramlar herkese...

1111276025bayram17.gif

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle

Arkadaşlar hepinize mutlu, sağlıklı bayramlar dilerim.ınşallah bundan sonraki bayramları bebeklerimiz kucaklarımızda kutlarız...

herkese hayırlı bayramlar burdaki herkes inş.bundan sonra hep bebişleriyle ve eşleriyle sağlıklı,mutlu bayramlar geçirsin inş. :Saruboceq: opuyorumnanaktan

kimse yok tabii herkesin telaşesi var:KK43:ben evde kös kös oturuyorum eşimle konuşmadık bile daha çok hüzünlendim hormonlarım tavan yaptı gene mafoldumben

Herkese eşleri ve yavrularıyla birlikte mutlu, sağlıklı, bereketli, iyi nice bayramlar diliyorum :)

Kızlar, Nur ve Gülçin beni ziyarete geldiler, ılayda ve Ceren çooooooooooooook şekerler, ilk resimleri ekliyorum, gerisi gelecek inşallah :)

Son düzenleme:
BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

X