Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

neden sezeryana girdin açılman baya olmuş

şimdi şekerim çok guzel anlatmıssın kaydirigubbakcemile2
benım normaldede olan akıntım 1 haftadır arttı sumuksu halde dedıgım gıbı belimde agrı basladı bazen böle adet sancısı gıbı agrı olmaya basladı.. ve cocuk hareket ettıkce özellikle gunduzlerıde yıne cok sık tuvalte cıkmaya basladım karnım asagıdamı bılemıyorum benım profıle gır resım cekım koyım ben göbüşümü bı bak bakalım ınmısmı kaydirigubbakcemile5 anlıycagın bıu ıste hanı daaa neresındeyıs dogumun anlamadım doorusuuu-tatlicadiarzu-

yok sekercim sümüksü akıntı olmuyo bilgiğin işeme gibi oluyor altına kacırıyormussun gibi oluyor bu agrı geçmiyo canım bide devam ediyo kesik kesik
yalancı agrlar oluyo son 2 haftada özlellikle işte agrı kesilmiyor ve sık sık sa yada 2-3 gün öncesinden nişan dedikleri pembemsi bir kan gelebilir bende olmadı bu

benim göbüşün aşşa inmesi çocun çıkması demektir zaten aşşada hiç yukarı çıkmadı :))))) o yüzden o kısımdan anlıcağımı hiç sanmıyorum

benim 2 kizdi gebeliğim 3.5 ayda bebişlerden biri öldü karnımda onun plaesantası önde imiş ve catım cok dardı acılma olsa bile doğum rskliydi bebek kiloluydu oyüzden sezeryan a kara verilmişti

benim göbüşün aşşa inmesi çocun çıkması demektir zaten aşşada hiç yukarı çıkmadı :))))) o yüzden o kısımdan anlıcağımı hiç sanmıyorum

canım
anlıyorsun zaten bebek kanala hareket edince cok farklı nasıl yer değiştirdiğinde fark ediyorsun onuda anlayacaksın bazı seyler yasayarak anlaşılıyor

selam kizlar nasilsiniz???
dun benide lisyete eklermisiniz demistim ama gormediniz heralde..bilgilerimi yeniliyorum o yuzden :))
dogum tarihi 16 ekim erkek 34. haftamizdayiz....

:roflol::roflol: kıs o kadar asagıdamı kıs senın oglannn cıkmaya hazırlanıyo desene :roflol:

selam kizlar nasilsiniz???
dun benide lisyete eklermisiniz demistim ama gormediniz heralde..bilgilerimi yeniliyorum o yuzden :))
dogum tarihi 16 ekim erkek 34. haftamizdayiz....

hoşgeldin canım
bu topikde listeye girmek biraz zaman alıyo sürekli gelip kaynaşmak önemli
filiz abalda bi kaç gündür gelemiyo liste ekleme işi ona ait
sen bize takıl yakında görürsün zaten kendini listedekaydirigubbakcemile5

kaçar kilo aldınız kızlar bakalım kacıncı haftalardasınız ben cok almıstım 2 cide korkuyorum valla
44 baslayıp 70 doguma girmiştim

canim zaten zayif hamile kalanlar sisman hamile kalanlara gore daha cok kilo alirmis...peki eski kilona donebilmismiydin dogumdan sonra????
bende 34. haftamdayim 62 ile basladim 75 oldum 13 kilo aldim....

kaydirigubbakcemile3 niye zaman alsinki resmi biseymi bu ......ben kendimi istesem listeye ekleyebilirim ama bu konuyla ilgilenen bir arkadas oldugu icin saygisizlik yapmak istemedim soyledim o yuzden..hem zaten arada gelip sohbet ediyorum burda ama genelde kimsecikler olmuyor...

Ama zaten cokda onemli degil listeye girip girmemek zaten benim icin....Eklerse ekler sorumlu arkadas eklemezse birdaha soylemem....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…