Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aaaa geçmiş olsun minik cadın korkutmuş sizi aman dursun içerde daha çıkmasın sakın . kız sen çantanı hazırlasana artık zamanı geldi anca ekikleri koymakda zaman alıyo

sagolun kızlar evet artık hazırlamak lazım kayınvalidem de hep eylülde hazırlayalım diyordu malum eylüle geldilk.odamızda gelmek üzere perşembe boşaltcaz hazır halde bekleyecez..çanta içinde ben acildeyken eşim annesine liste yap evdekileri ayıralım olmayanları alayım demiş gecelik falan var pijama terlik iç çamaşırı sutyen falan alacaz....bende kaçayım komşumla beraber kahvaltı yapcaz ikinci lkahvaltım olcak..hadi bana müsade..

kameralarada alışık olcak kızzz :roflol::roflol:

efettt cıkar cıkmaz poz vermeye baslarmısss :teyteypuyorumnanaktan

hadi bi daha kahvaltı yap canım bende ıkıncı kahvaltımı yapıyorum simdi afiyet olsun sanada

benım kız kamerayı gotunce utandıııkaydirigubbakcemile3 ınat ypıyo essek hıc poz vermıookaydirigubbakcemile3

naz yapmıştırrr kesin bir açılır pir açılır:roflol:

kıs neler yaptım yattım kalktım yokk uykuya daldı yineee:kedi:
bız ne zaman kontrole gıtsek usg de benım kız uyuyo hemde ellerını yuzune tutrak.. zati tam yuzunu goremedıkk ayhhh cıldırtcak simdidenn cok nazlıııı :kedi:

benimki de eskiden hep yoga pozisyonunda olurdu bacaklar bağdaş şimdiden bilinçli benimkli huzuru erken bulaım çıkınca bide onu arama telaşına kapılmayam diyo veletkaydirigubbakcemile3
ama şimdi yarım ay şekliden nasıl rahat ediyosa öylee

:roflol::roflol: iç huzura önem veriyoo cocukkkk delikafadulden
bizimkinde pozisyon degısıklıgını bı gor en cok kafa asagıda rahat edıyos ama sureklı dönme çabasındayıs.. yanda yatıyos böle ama ayaklar dedıgın gıbı yoga pozısyonunda artık kaburgalarım acıyo burccum yaa oralara vuruyoo otururken bıle rahat degılım artık

valla ya benimki öyle yukarda değil ayakları ama yinede çok rahatsız bi durum oturmak kalkmak yatak
normal doğum izledim ilk defadelikafadulden az önce

valla ya benimki öyle yukarda değil ayakları ama yinede çok rahatsız bi durum oturmak kalkmak yatak
normal doğum izledim ilk defadelikafadulden az önce

:umursamaz: kıs deliiii sende... ben sezeryanı bıle izleyemiyomm
ya bende şu kasılma olayına bakıyorum nısan gelmesı su gelmesı fıln ya hıc bırının nasıl oldugunu bılmıyorum ve sinir oluyorum doktorum bunları anlatmıyo dıyeeekötükedihüso
kasılma nerde oluyo anacım yaaa karnımdamı vajınamdamıı bılmıommm

ne bilim valla merakla izledim :bbo:
ya benimkide onlardan bahsetmiyo bende bilmiyorum nasıl oluyo kasılma
kasıklarıma kramplar giriyo mesela benim böyle hareket edemicek hale geliyorum
ama doktor buna bebek hareketlerinden kaynaklanıo dedi :uhm:

aynen anlatmıyo ve ben cıldırıyorum bu yuzden sanki 500 tane dogurduk -tatlicadiarzu-
mesela benım akıntım arttı daha krema kıvamında ve ıdrar bıttıkten sonra en az 7-8 damla su gıbı tıp tıp akıyo camasır hep nemli kalıyoo bu nedemek mesela:uhm:
ayrıca kasılma karında oluyomus sanırım ama nasıl oluyo bı bılsemmm elinizi koyun uterus toplanırsa kasılma dıyoo ne dıonn acaba :roflol::roflol:

Kasılmalarınızın olup olmadığını anlamak için avucunuzun içini karnınıza hafifçe dokundurunuz. Avucunuzun altında uterusun "toplanıyor" hissi yaratması kasılma belirtisidir. Bu esnada ağrı duyulması şart değildir. Bu kasılmaların sıklığını ve süresini ölçünüz. Saatte dört kez ya da daha sık ortaya çıkan kasılmalarda mutlaka doktorunuza haber veriniz.

ne dio acabaaaCADIARZU

benimde akıntım çok oluyo hep çiş yapmış gibi bıktım don değiştirmeye :umursamaz:
uterus ne gııı annaaam biz bu cahillikle doğuramıcazz:roflol::roflol:

SLM KIZLAR BENDE GELDıM MERAKLA VE UMUTLA BEKLıOM BEBıŞıMı ALLAHIN ıZNıYLE.NıSAN ORTASI GıBı GELıCEK ıNŞALLAH..5 HAFTALIK HAMıLEYıM HENÜZ...ALLAH HEPıMıZıN YARDIMCISI OLSUN HAYIRLISIYLA BEBıŞLERıMıZı KUCAĞIMIZA ALIRIZ UMARIM..:ecrin_bebek:

:roflol::roflol::roflol:
amaannnn :roflol:boşverrrrrr kasılmayı masılmayı
artıkson anda :roflol:bi sancı girer anlarız herhaldee:roflol:

slm kızllar ve prenses bebişler nasılsınız bakalım
slm canım benim bebiş prenss:dilcikar:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

slm kızllar ve prenses bebişler nasılsınız bakalım

el şekerim gel tecrube lazım bizeee kaydirigubbakcemile2 anlat bakim bize su kasılma nedir uterus nedir su gelmesı nedır nısan fılannnzemuszemus

benimde akıntım çok oluyo hep çiş yapmış gibi bıktım don değiştirmeye :umursamaz:
uterus ne gııı annaaam biz bu cahillikle doğuramıcazz:roflol::roflol:

ayyynennnnn gunde 3-5 don yettı canımaaa kaydirigubbakcemile3
hakketten yaww cok cahıl hıssettım kendımı kaydirigubbakcemile3

hosgeldın canımmm ohh ohhh negusel nısan bebısı kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:
amaannnn :roflol:boşverrrrrr kasılmayı masılmayı
artıkson anda :roflol:bi sancı girer anlarız herhaldee:roflol:

valla banada öle gelıyo bı agrı gırcek anamm noluyo dıcesss:roflol:

kızlar valla benim önce ramazan günüydü sahura kalktık karnım aşagıya dogru indidiğini fark ettim
gögsümün altındaydı batmalar oluyordu sonra bir baktım 4 parmak kadar asagı inmiş hafif hafif belim agrımaya basladı
neyse sahurda bişeyler yedim yattım sabah kalktım belim dahada agrımaya basladı devamlı çişim geliyor tuvalte gidiyorum gelyiyorum 2 dk sonra tekrar 4-5 kere gittim tahmin ettiğim gibi suyum gelmiş hemen dr aradım dedim bel agrım ve tuvalete gitmeler basladı suyum geldi sanırım dr hemen gel dedi ama ben 1-2 saat daha oyalandım garıların gittikçe arası azalmaya basladı eşimi aradım dedim gel
bebeiş geliyor hemen geldi izin alıp
hast gittik 10 dk bir di sancılarım ilk muayneyi farklı bir dr yaptı dedi 8 cm acılma var
hemen ntsy bagladılar dr geldi hemen sezeryana aldılar 8 cm acılmayla sezeryana girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…