Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kaydirigubbakcemile3 niye zaman alsinki resmi biseymi bu ......ben kendimi istesem listeye ekleyebilirim ama bu konuyla ilgilenen bir arkadas oldugu icin saygisizlik yapmak istemedim soyledim o yuzden..hem zaten arada gelip sohbet ediyorum burda ama genelde kimsecikler olmuyor...

kaydirigubbakcemile3valla iyi bildin aslında bizim iki aşamadan oluşan sorularımızz oluyodu listeye girmek isteyenlere ama zamanla bunu uygulayamaz olduk şimdi sık sık gelip durumunu bildiren kişleri listeye alıyoruz dedim gibi yakında görürsün kendini listede filiz abla duruma el atarkaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3valla iyi bildin aslında bizim iki aşamadan oluşan sorularımızz oluyodu listeye girmek isteyenlere ama zamanla bunu uygulayamaz olduk şimdi sık sık gelip durumunu bildiren kişleri listeye alıyoruz dedim gibi yakında görürsün kendini listede filiz abla duruma el atarkaydirigubbakcemile5

sorularinizmi oluyorduuu:roflol: ne gibi??:uhm: siz bu isi baya ciddiye almissiniz canim yaaa..burasi bir paylasim alani zaten boyle sey olurmu??ilahi bulcuk hic gulecegim yoktu canim...sırnaşık şeynaniknanik

sorularinizmi oluyorduuu:roflol: ne gibi??:uhm: siz bu isi baya ciddiye almissiniz canim yaaa..burasi bir paylasim alani zaten boyle sey olurmu??ilahi bulcuk hic gulecegim yoktu canim...sırnaşık şeynaniknanik

şakkıdı amaç tanışmak canım selam verip kaçmak diilll oyuzden burçun söleikleri sengözlerimebaksanab

şakkıdı amaç tanışmak canım selam verip kaçmak diilll oyuzden burçun söleikleri sengözlerimebaksanab

evet ama selam verdigimde 1-2 kisi oluyor bazen cevap gelmeyince aksama kadar bekliyecek degilim heralde baska topiklere takilip geri gelip bakiyorum cevap verilmismi diye..verilmisse bende sohbet ediyorum zaten....a.s

kizlar catlaklariniz oldumu karninizda yaa??bende gorunurde bisey yok ama dogumdan sonra cikar ortaya diyorlar ne kadar dogru acaba???

benimde akıntım çok oluyo hep çiş yapmış gibi bıktım don değiştirmeye :umursamaz:
uterus ne gııı annaaam biz bu cahillikle doğuramıcazz:roflol::roflol:
Hepiciğini okudummmm nenn manyakkkk koptum delüüüüü :roflol::roflol: ben sölerim sana zamanın gelinceee kaydirigubbakcemile3

evet ama selam verdigimde 1-2 kisi oluyor bazen cevap gelmeyince aksama kadar bekliyecek degilim heralde baska topiklere takilip geri gelip bakiyorum cevap verilmismi diye..verilmisse bende sohbet ediyorum zaten....a.s
canımcım anlatılmak istenen buranın müdavimleri var ve herkes birbirinden haberdar kıçındaki donun rengine kadar bilinse bilincek o derecede bi samimiyet liste bunun için önemli burdaki herkes için

şşöle bi bakayım dedim yorumlara sağolun yazdıklarınız için ben hazırlanıyorum birazdan çıkıcam ve size güzel haberler getircem inş.

canım sen mesaj yaz cvb veren olur merak etme opuyorumnanaktan

şşöle bi bakayım dedim yorumlara sağolun yazdıklarınız için ben hazırlanıyorum birazdan çıkıcam ve size güzel haberler getircem inş.

hadı canım iyi haberlerını beklıyoruzzz :kedi:

canımcım anlatılmak istenen buranın müdavimleri var ve herkes birbirinden haberdar kıçındaki donun rengine kadar bilinse bilincek o derecede bi samimiyet liste bunun için önemli burdaki herkes için

:içelim::içelim:

Kızlar size yeni aldığım bir müjdeyi vemek için geldim ama eskilerden pek kimse yok galiba..Rahelimiz de hamişmiş kızlar. Buradan tekrar çok tebrik ediyorum maşallah hem de ikizlere...Darısı Arife ile bana hayırlısıyla...Dualarınızı bekliyorum kızlar...

Kızlar size yeni aldığım bir müjdeyi vemek için geldim ama eskilerden pek kimse yok galiba..Rahelimiz de hamişmiş kızlar. Buradan tekrar çok tebrik ediyorum maşallah hem de ikizlere...Darısı Arife ile bana hayırlısıyla...Dualarınızı bekliyorum kızlar...

hımmm nesecim ben tanımıyorum ama Allah sağ salim dogmasını nasip etsinnn opuyorumnanaktan darısı başınıza canımmmm aminnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

Merhaba kızlar, sabahtan öğrencim vardı, öğleden sonra da misafirlerim olacak :) şöyle bir bakayım dedim ama bayağı bir döktürmüşsünüz :)

iyi aksamlar canolar nasilsiniz??
filiz abala sekerin iyi cikmasina cok sevindim allah hep böyle gitmesini nasip etsin.
sağol hayatım inşallah
Canım ablam umarım hersey yoluna gırer senı uzen tum olumsuzluklar cozulur...rabbım yar ve yardımcın olsun...iyi geceler
umarım canım, amin :Saruboceq: tek dileğim sesimi duyması şu an :çok üzgünüm:
slm kzlar bi kaşç gündür giremiyorum uzuzn bir süre daha yokum
eşimin ailesi geliyo meeleketten
bizde kalacaklar
haber vereyim dedim
kolay gelsin hayatım, bayağı bir yoğun olacaksın anlaşılan, ne kadar kalacaklar? onlar gider gitmez gel hemen :)
: ablacımm inşallah herşey istediğin sonla sonuçlanır ve mutlu olursun :1hug:
inşallah birtanem... inşallah :Saruboceq:
günaydın kızlar nasılsınız bu aralar pek takip edemiyorum topiğimizi okusamda yazamıyorum maleseff :KK43:((( çok uykum var benim gözlerim kapandı kapanacakmirmirmirmir
ben bu ay soğan kürünü yapıyorum ve yarın son gün bakalım bu ay neler olucak inşallah faydasını görürüm.

ablacım çok sevindim şeker sonuçlarında güzel çıkmış bunuda atlattın hayırlısıyla
inşallah demirinde yükselir
ablacım inşallah canının sıkıntısıda tez zamanda geçer
canım iş sadece soğan suyuyla bitmiyor, soğan suyu rahimi temizlesin diye, şimdi önemli olan incir suyu kürü, 21 gün boyunca kuru incir kürü yapman lazım... sakın ihmal etme tatlım

sağol hayatım inşallah yükselir, yükselmezse de ne yapayım, yeriz serumu :)
umraım şu sıkıntılar çabucak sona erer canım :KK43:
merhaba herkese dün kontrole gittim iyi haberler vermek istiyodum gene olmadı aksilikler peşimi bırakmıyo kanama tamamen düzelmiş herşey çok güzel amaaa........doktorum bebeğimde kalple ilgili bir sorundan şüphelendi profesöre yönlendirdi bugün yine 4 te randevum var dua edin bana nolur çiğdemin durumuna düşmek istemiyorum hele de bu kadar sıkıntıdan sonra artık gerçekten sabrım ve gücüm kalmadı mafoldumben
geçmiş olsun canım, merak etme bir şey çıkmayack, doktorun sadece en kötü ihtimali düşünerek tedbir alıyor bence... sen de bu kadar panik olma lütfen, bebeğin bir şeyi yoksa da senin paniğinle korkacak yavrucak... hadi topla kendini dualarımız seninle canım :)
doktorum esk.in en iyi doktoru ve herşeyi o kadar çok inceliyo ki her seferinde en az yarım saat ultrasonda kalıyorum her sferinde bütün organlarını incelio ve en ufak riskleri bile dikkate alıo inş.buda önemsizdir kalbi direk incelediğinde bişey yok ama başka bir şeyden kalpte bir sorun mu var die şüphelendi ve içimizin rahat etmesi için prof.a yönlendirdi aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıorum ama içim çok sıkılıyo sorunsuz bir günüm geçmedi hamileliğimde artık bittim yani oyüzden bir sorunu daha kaldıramıcamı düşünüyorum ve dualarınızı bekliyorum...............
Allah insanlara öyle bir sabır veriyor ki, lütfen büyük konuşma kaldıramam, yapamam gibi... insanlar neler yaşamak zorunda kalıp katlanıyorlar, lütfen biraz sakin ol ve büyük konuşma canım... inşallah hiçbir şey çıkmayacak, buna inan ve bize de hemen haber ver canım :)
:roflol::roflol::roflol:alemsin canım ya...ıdare edıcez artık hıc anlamıs deılım es aılelerı hıcbır zaman sevılmez..ne yapalım onularıda tercıh etme gıbı bır ımkanımız olsaydı:roflol:yarın herkes bende valla hepsi kebabı yapıcam mercımek corba,sarma,meyhane pilavı,taze fasulye,ortaya salata ...tatlı olarakta ramazan lokması yapıcam nasıl menum canım...
kız alemsin haaaaa.... hamilelerin içinde bunlar sayılıp dökülür mü? canımız çekecek şimdi :)
slm kızlar nasılsınız..başıma neler geldi dün..bugün evlilik yıldönümüz ama biz bugünden için müsait olmadıgımız için dün yemege çıktık eve geldik benimde gün içerisinde 2 kere iç çamaşırım ve pijaman ıslanacak şekilde sıvım geldi bildiginiz aktı birinde wc deydim daha iç çamaşırımı çekmeden yukarı bacaklarımdan aşagı akıyordu engel olamadım..akşam eşime söyledim panik oldu eve geldikten sonra nette arattım amniyo sıvı sı ile karışık gelebilir dikkat etmemniz mutlaka doktoru aramanız lazım yazıyordu eşim kızdı keşke oldugu zman gün içerisinde arasaydın diye neyse akşam 10 a dogru aradım eyvah dedi haftayı duyuncada acile gitmemi istedi. gittim alttan çatı muayenesi açılma varmı diye baktılar bir yandan ıkındırdılar ne kötüydü sonra ultrasonla bakıldı amniyo sıvısında birşey çıkmadı.pede benzer bir şey verdiler renk degiştiren sonra nstde yattım çok şükür kötü bir şey çıkmadı ama bu durum devam ederse tekrar çagırdılar erken dogumu tetikliyormuş...dün ilk badiremizi atlattık..eşim mstye girdigimi duyunca daha tırsmış hıh geliyor işte beroş diye evlilik yıldönümüzde geliyor sürpriz diye bi,z akşam sürekli kızım erken daha kal biraz daha içeride diye söylenip durduk....bende durumlar böyle korktuk valla valizimiz bile hazır degil odayı geçtimde ..

ee kızlar sizler neler yapıyorsunuz filiz ablamı merka ettim neden kötü acaba ruhen gerçi tahmin edebiliyorum bende maalesef bazı durumları farklı yaşıyorum...şekerin iyi çıkmasına sevindim..
canım geçmiş olsun ya... ne o yoksa kocişle Beroş'u kıskandırdınız mı? size yıldönümü hediyesi olarak hastane ve nst vermiş :) neyse çok şükür bir şey yok, çok sevindim canım, lütfen mümkün olduğunca dinlen güzelim, kendine çok dikkat et... artık her an her şey olabilir... hazır olmamız lazım, lütfen canım kendini kesinlikle ve kesinlikle yorma!!!!

canım benim ruhen sıkıntım bazı şeyler düzelene kadar geçmez, dün gece kabuslarla dolu bir gece geçirdim, şimdi biraz daha iyiyim ama neyse boşver... evet hayatım şeker iyi çıktı da, demir çok düşük çıktı demir ilacı içmeme rağmen, gelecek ay da böyle olursa serum verecek doktor :)
SLM KIZLAR BENDE GELDİM MERAKLA VE UMUTLA BEKLİOM BEBİŞİMİ ALLAHIN İZNİYLE.NİSAN ORTASI GİBİ GELİCEK İNŞALLAH..5 HAFTALIK HAMİLEYİM HENÜZ...ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN HAYIRLISIYLA BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ UMARIM..:ecrin_bebek:
Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım :)
selam kizlar nasilsiniz???
dun benide lisyete eklermisiniz demistim ama gormediniz heralde..bilgilerimi yeniliyorum o yuzden :))
dogum tarihi 16 ekim erkek 34. haftamizdayiz....
merhaba mehay'cım, nasılsın? çok az kalmış doğuma, Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah :) diğer topikten takip ettiğim kadarıyla çok meşakkatli bir yoldan sonra bebişine kavuştun değil mi canım? yanlış hatırlamıyorsam Fransa'da oturuyorsun? doğru mu?
kaçar kilo aldınız kızlar bakalım kacıncı haftalardasınız ben cok almıstım 2 cide korkuyorum valla
44 baslayıp 70 doguma girmiştim
ben 4 kilo aldım canım... 69 ile hamile kaldım, şu an 73 kiloyum :)
kaydirigubbakcemile3 niye zaman alsinki resmi biseymi bu ......ben kendimi istesem listeye ekleyebilirim ama bu konuyla ilgilenen bir arkadas oldugu icin saygisizlik yapmak istemedim soyledim o yuzden..hem zaten arada gelip sohbet ediyorum burda ama genelde kimsecikler olmuyor...
mehay'cım liste konusuyla ben ilgileniyorum canım, sık sık uğruyorsun sanırım, bize mutlaka sık sık gelip haber vermen gerekiyor kendinle ilgili, çünkü biz burada bir aile gibi olduk, birbirimizden haber alamayınca çok merak ediyoruz... tabii ki seni listeye eklerim canımcım, yeter ki mümkün olduğunca sık gel ve bize kendinden haber ver :)
neşeeee filiz ablaaa sesd verin nasılsınız
burdayıııııııııııımmmmm... kızlar hepinize tek tek cevap yazmak uzun sürüyor :)

kizlar catlaklariniz oldumu karninizda yaa??bende gorunurde bisey yok ama dogumdan sonra cikar ortaya diyorlar ne kadar dogru acaba???
bende henüz olmadı ama ben doğum sonrası ortaya çıktığını bilmiyorum, bence doğumdan önce kendilerini belli ediyorlar :)
aaaaaaaaaaaa süppeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla :) darısı başınıza inşallah... neden topiğe hiç gelmiyormuş Rahel? sen nasılsın bu arada? yoğunluk başladı mı?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 34. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

X