Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar nasılsınız..başıma neler geldi dün..bugün evlilik yıldönümüz ama biz bugünden için müsait olmadıgımız için dün yemege çıktık eve geldik benimde gün içerisinde 2 kere iç çamaşırım ve pijaman ıslanacak şekilde sıvım geldi bildiginiz aktı birinde wc deydim daha iç çamaşırımı çekmeden yukarı bacaklarımdan aşagı akıyordu engel olamadım..akşam eşime söyledim panik oldu eve geldikten sonra nette arattım amniyo sıvı sı ile karışık gelebilir dikkat etmemniz mutlaka doktoru aramanız lazım yazıyordu eşim kızdı keşke oldugu zman gün içerisinde arasaydın diye neyse akşam 10 a dogru aradım eyvah dedi haftayı duyuncada acile gitmemi istedi. gittim alttan çatı muayenesi açılma varmı diye baktılar bir yandan ıkındırdılar ne kötüydü sonra ultrasonla bakıldı amniyo sıvısında birşey çıkmadı.pede benzer bir şey verdiler renk degiştiren sonra nstde yattım çok şükür kötü bir şey çıkmadı ama bu durum devam ederse tekrar çagırdılar erken dogumu tetikliyormuş...dün ilk badiremizi atlattık..eşim mstye girdigimi duyunca daha tırsmış hıh geliyor işte beroş diye evlilik yıldönümüzde geliyor sürpriz diye bi,z akşam sürekli kızım erken daha kal biraz daha içeride diye söylenip durduk....bende durumlar böyle korktuk valla valizimiz bile hazır degil odayı geçtimde ..

ee kızlar sizler neler yapıyorsunuz filiz ablamı merka ettim neden kötü acaba ruhen gerçi tahmin edebiliyorum bende maalesef bazı durumları farklı yaşıyorum...şekerin iyi çıkmasına sevindim..

ayh kusum daa yenı baslıyosun uykusuz her geceeeeeeeeeeeeee:lepi:

senın canın sıkılıyo anacım ne ıstıyon gobısınden sımdıdedn kızı mankenmı yapmak amacınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hee cok sıkılıyom hemde bıde sabah 6.bucukta kalkınc böle oluyoo aksam olmak bılmıyoogamyoncuiremsu kıs cok gusel gorunuyo acıyom göbegı aynanın karsına b gecıyom kemıklerı fılan nasıl belli gorden o topugu fılan cok guzel gorunuyo dısardan onu cekıcemmm :roflol:
manken olurmuu olur belkimmm opuyorumnanaktan

[
çek çek valla iyi fikir kameraanı hastaneyede götür eşin çeksin senin her aşamanıa i
sonra izler izler ağlarsın kaydirigubbakcemile3

yes cicim kocişim cekıcek kardesımde cekıcek herseyı inşallahhh :lepi:

aaaa geçmiş olsun minik cadın korkutmuş sizi aman dursun içerde daha çıkmasın sakın . kız sen çantanı hazırlasana artık zamanı geldi anca ekikleri koymakda zaman alıyo

ayy geçmiş olsun valla hemde evlilik yıldönümünüzde daha vakti var ama yaramaz sıkılmaya başladı galiba içerde allahım vaktinde saatinde sağlıklı doğumlar nasip etsin inş aslında hazırlamak lazım çantayı hep erken die erteliyoruz dimiCADIARZU

canım benım hosgeldın allah mutlulugunuzu daım etsın...canım benım cok gecmıs olsun herseyın ıyı olduguna sevındım senın berra sabırsız hemen annecıgıne kavusmak ıstıyor anlasılan tekrar gecmıs olsun canım...

kameraya sıcakmı pekii:1shok:

yürü git neynnnnnnnnnnnn:roflol::roflol: sıgıyo tabeee... :roflol:

mavicim gecmiş olsun canım valla evlilik yıldonumu hedıyen olucakmıs nerdeyse gamyoncuiremsu ayh bende öle seyler basıma gelıcek dıye korkuyorum sureklııı :1shok: ama sende hazırla garim cantanı 30 olmussun nerdeyse... bırden gelıyom derseee kocan valla ne var ne yok tıkar cantaya... sana kıyafet alcam dıye gıder kendıne alır sırnaşık şey

cek bakalım guzeller guzelı kızına masallah allah nazarlardan saklasınopuyorumnanaktan

cek bakalım guzeller guzelı kızına masallah allah nazarlardan saklasınopuyorumnanaktan

bakalımmm küçk hanım nasıl poz verıcek..opuyorumnanaktan gercı en cok poposunun cevırıyo bize ama bakıcasss babası öpüyo sureklı dıom o poposuuu olsunnn dıooo bızım kızın popo takıntısı olucak zannaumca gıder gıder babasına öptürürmüşşş :roflol::roflol::roflol:

cancagızlarım ben cıkıyorum az uzanacagım ....sonra kalkıp az ütüm var onları yapayım yıne gelırım cok opuyorum sızlerı skerler sımdılık allah a emanet olun byyya.s.opuyorumnanaktan

cancagızlarım ben cıkıyorum az uzanacagım ....sonra kalkıp az ütüm var onları yapayım yıne gelırım cok opuyorum sızlerı skerler sımdılık allah a emanet olun byyya.s.opuyorumnanaktan

kolay gelsiin ayy nefret ederim ütü yapmaktan mafoldumben

sende kendine ii bakk:lepipuyorumnanaktan

hadi canım gıt dınlen enercini toplaaaa sana lazım şimdii kaydirigubbakcemile5

:CüvCüv::umursamaz::roflol:

:1hug::1hug:

ayol kızı oyle alıstırmayın mazallah...:roflol::roflol::roflol:cek sekerım bakalım teyzelerıne nasıl poz verıcek cemrecık buarada canım ya cemre ısmı hıc hosuma gıtmıyo benım yaaaa....aklıma hep cırkın kotu kalplı kızlar gelıo...bıraz cemre ısımlı sahıslarla sorunum olmustuta zamanında...sen bana bakma ama bebısınıze en yakısanı sız bılırsınız...ecrı,şimal isimleride güzel bıdahakıne kızım olursa bu ısımlerden bırını koyacagım ınsallah

:roflol::roflol::roflol:kıs nesi va kıs cemreninnn sende kötü diil beee... şakkıdı
şimal oguzel ama kuzey demek kuzeyle alakamız yok bılıyosun ege ıstedım ama kıza pek gıtmıyo..şakkıdı ecrini hıc dusunmuyourm ceylin fillann canım bunlar 20 sene sonra herkesın adı olucak gıbı o kadar cok varki... ondan ıstemedıkkşakkıdı

bnde gdeym mutfağı tıparlıym biraz kızlar öpüyorum görüşrüz :teytey:

hadi cnaım güle güle bende öğlene bısıler yemeyı planlıyourm ama hala canım bısı ıstemıyoooşakkıdı

anam anam valla senin kız durup durup popoyu açmasında ulu orta varsın babasına öptürsün
:roflol::roflol:
uzan canım dinlen

bnde gdeym mutfağı tıparlıym biraz kızlar öpüyorum görüşrüz :teytey:

kolay gelsin bende kahvaltı yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…