Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

halemm toşummmm bitaneciğimmm napayasınnn akşama ne hazırlığın var bakimmm yerimseniben

ayh kuşummm özcümmm iyiyim şekerrr nolsun bugunde sabah 6 bucukta ayaktaydım hala ayaktayımm maşallahh kaydirigubbakcemile2 sen naparsınn....sengözlerimebaksanab
cicim bugun için özel planlarım var aslında şakkıdı:roflol: ayy nolcak canım yaa akşam yemege gıdıcez sonrada bısıler yaparıs herhalde bilmiomkı
ama kıyafet sorunu yaaaa sıkıldım haaa ulan bı dogurayım varyaaaa magzaların altını ustune getırıcemm :jeyyar: ne gıyım dıye dusunuyom sımdııı gidip elbisemi baksamkiCADIARZU

GÜNAYDIN KIZLARRRR
HALECİM NİCE MUTLU YILLARA ALLAH IM YUVANIN TADINI HUZURUNU BOZMASIN :Saruboceq:
HİLALCİM SIKMA CANINI İNSALLAH OGLUSUNUN BISEYI YOKTUR...
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN..GECICEK BUNLARIN HEPSI DUALLARIMIZ SENINLE:Saruboceq:
ÖZGECİM ARİFECİM GÜNAYDIN SEKERLER...NASILSINIZ?hihoyyyt

ELBİSE MELBİSE BAKMAA :mymeka: 2 gün sonra doğurcan zaten doğurunca altını ütüne getirirsinn kuşummkaydirigubbakcemile3

eee kuşum naber yaaa neler yapıyosunn bakalımm oğluşun nasıııı kocaman oldumuuu:1hug:

NEOLSUN TATLIM ISTE HERGUN BI AKRABADA IFTARDAYIZ ISTE..BIRAZ YORUCU OLUYOR AMA IDARE EDIYORUM ISTE...ANLAYACAGIN NERDEYSE HERGUN KAYINVALIDEMI GORUYORUM...BAYRAMA NE ALSAM NASIL BISI ALSAM DIE DUSUNUYORUM DIKTIRCEM ARTIK COK GUZEL BI KUMAS VARDI..ONU KULLANICAM ARTIK..DOGUMDAN SONRADA DARALTILACAK BI SEKILDE YAPTIRCAM CANIM BENIM...a.s

günaydınnnn canımmm nassinnn kuşunnn

ELBİSE MELBİSE BAKMAA :mymeka: 2 gün sonra doğurcan zaten doğurunca altını ütüne getirirsinn kuşummkaydirigubbakcemile3

:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey: oyyy hele bı dogum yapim 4 kılo dogumda gıtse kalır bana 5 kılo bıde onu verdımmıyd varyaaa kı 1 ay demes bende kılo anında verırım offff eskı kıyafetlerımı gıysem bılem yeterrr -tatlicadiarzu-
kıs öle deme yaa ne gıyım sımdı aksama ben gecen nısan oldu hemde kocamın ortagı dusu yanı ne kadar yakın hadı dedım bısı kalmadı alma hıc bısey ydurdum bişiler gıydım hanı elbıse alıırm nasılsa daraltırım sonra dıye dusungum ıcın yoksa suan sadece göbüş var kıs bırasda kalça şakkıdı

al işte gördünüsmü ösge hanımm nasıl bı sorun bu kıyafetttşakkıdı al işte bıde bayram var dimi... ayh benım kız bayramdan önce dogsaydı keske bıde onu dusunmesdım :roflol:
benımde dusunmem lazım sımdı....CADIARZU
haklısın canım dıktır ama ben hıc elbıse vs. dıktırmedım alıyom ben hazır sora daraltırım dıye sengözlerimebaksanab
ohhh gez kuzum en ıyısı sana gelıceklerıne sen gıt yemege bu halde yemek derdıylede ugrasmassın ama kaynanana gelinceee her gulun dikeni var canım be :roflol::roflol:
sorma benımkıde korkuteli mevsımını kapatcam dıyo gelıces artık dıo kayınpeder zevzek ne demıs onalr doguma gıderken araın gelırız demıs adam harbııı ö..üss klava: aslında gelmese daa ıyı ama ayıp denen bısey varda kaynanamda tutturmus gelıcem dıye...sengözlerimebaksanab
görümcem tutturmus gelııym temızlık yapim diye... aaaaaaaa bı attı tepem once gıt kendı evıne temısle dedım beım evım senınkıne bın basar....kötükedihüso

:roflol::roflol::roflol:alemsin canım ya...ıdare edıcez artık hıc anlamıs deılım es aılelerı hıcbır zaman sevılmez..ne yapalım onularıda tercıh etme gıbı bır ımkanımız olsaydı:roflol:yarın herkes bende valla hepsi kebabı yapıcam mercımek corba,sarma,meyhane pilavı,taze fasulye,ortaya salata ...tatlı olarakta ramazan lokması yapıcam nasıl menum canım...

harbiden canım yaaa ah bıde secebılsedıkkk kaydirigubbakcemile5
valla menun superde anacım nerde kıs o enerjı onalrı yapıcakkk.. valla ben aksamları 2 kısılık yemek yapmaya usenıyom.. herkesı ıftara cagırmayı hıc dusunmedım laelaelaelaelae gercı dusunsem ii olurdu ama sengözlerimebaksanab
vallaa kebap mebap nasıl yapıyon anam sen onlarııı mercımek corbasına bayılırım.. ohhh menun super anacımda yorulmucanmıı:teselli:

gunaydınn göbüşlülerr naberlerrr opuyorumnanaktan göbüş adaylarııı siz naparsınızzzkaydirigubbakcemile5
günaydın canım nasılsın seninde evlilik yıldönümünmüş nice senelere canım sağlıkla huzurla inşallah

canım kanaman tamamen geçmiş çok sevindim .hilalcim güzel şeyer düşün allahın izniyle
bişi çıkmıcak sadece tedbir amaçlı bunların hepsi güzel haberlerini bekliyoruz canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canımmm dualarımız seninle :Saruboceq::Saruboceq:
çok duramıcam kızlar ben çıkıyorum dediğim gibi dualarınızı bekliyorum akşam girebilirsem haber veririm size inş.güzel haber veririm
mutlaka haber ver bize hayırı hbaerlerle gel inşallahh

günaydın canım nasılsın
iyiyim güzelim çalışıyoruz işte oğluşun nasıl

valla yorucuda hayatım ne yapayım esımın aılesı cok ıncelıyorlarda ...
dolmaları bugun sararım..tatlıyıda bugun yaparım dıgerlerınıde yarın sabahtan baslarım artık yavas yavas yaparım...canım benım sebzelı sevıyorum bende ıcınde havuc patates olunca daha cok sevıyorum...

canım üzme kendini bekihiç bişi yoktur
dularımız seninle güzel haberler getir bize:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…