Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ıyıyız canım benım cok sukur oglusum buyuyor teyzesı hareketlrı artık kuvvetlı ...masallah ...kolay gelsın canım benım...

valla yorucuda hayatım ne yapayım esımın aılesı cok ıncelıyorlarda ...
dolmaları bugun sararım..tatlıyıda bugun yaparım dıgerlerınıde yarın sabahtan baslarım artık yavas yavas yaparım...canım benım sebzelı sevıyorum bende ıcınde havuc patates olunca daha cok sevıyorum...

ayhh ıncelemese sasardım zaten :kedi:Allah yardımcın olsun canım yavas yavas yap sen yormadan kendınııı :kedi:

tünaydınn herkeseeeeeemirmirmirmir

tünaydınnn burççummmmmmmmmm ojjgeldinissss buyrunnnnnnnnn:1hug:

merhaba herkese dün kontrole gittim iyi haberler vermek istiyodum gene olmadı aksilikler peşimi bırakmıyo kanama tamamen düzelmiş herşey çok güzel amaaa........doktorum bebeğimde kalple ilgili bir sorundan şüphelendi profesöre yönlendirdi bugün yine 4 te randevum var dua edin bana nolur çiğdemin durumuna düşmek istemiyorum hele de bu kadar sıkıntıdan sonra artık gerçekten sabrım ve gücüm kalmadı mafoldumben

canımcım üzülme ama bak korkma allaha emnate bebeişler bişycik olmaz bu sadece şüphe yoktur bişy inanıyorum ben öyle sabrım yok falan deme annesi üzme bebişini toparlan bakim sen:eek:lmaz: güçlü olmcksın anne olmk kolay değilyerimseniben
bak banada bağırsakları gelimio dediler sonra düzeldi dediler yne göster,cem herşey olabiliyor üzülmek çare deil malesef:eek:lmaz:

doktorum esk.in en iyi doktoru ve herşeyi o kadar çok inceliyo ki her seferinde en az yarım saat ultrasonda kalıyorum her sferinde bütün organlarını incelio ve en ufak riskleri bile dikkate alıo inş.buda önemsizdir kalbi direk incelediğinde bişey yok ama başka bir şeyden kalpte bir sorun mu var die şüphelendi ve içimizin rahat etmesi için prof.a yönlendirdi aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıorum ama içim çok sıkılıyo sorunsuz bir günüm geçmedi hamileliğimde artık bittim yani oyüzden bir sorunu daha kaldıramıcamı düşünüyorum ve dualarınızı bekliyorum...............

bak kendn diosun dr pimpirikli dieyerimseniben
kanamanda geçmiş bu arada sevndm opuyorumnanaktan
bebişi kucağına alınca unutcan bu günleri cnmm bnmm üzülmee seeenn:1hug::asigim:

ayy kızlar sormayın geceleri çok sıcak oluyo bi de kız kıpır kıpır karnım taş gibi oluyo uyuyamıyorum sabaha karşı dalıyorum serinde eee anca kalkıom haliylee:dance:

ee ne var ne yok iyisinin inş hepiniz

X