Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ya kıslar bişey sorcam ne adar ağırlık kaldırabiliriz biz ya annemlerdeyim ya ben eski bi tavaları var 1 kilo rahat vardır bilmeden onu kaldırdım ya bişey olur mu

olmaz canim endise etme ben sormusdum doktora nekadar agirlik kaldira bilirim diye oda camasir makinasini kaldirmadin süre birsey olmaz dedi ama sen yinede dikkat et fazla agir kaldirmayerimseniben
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ya sanki doktor da bana 5 ya da 10 kilodan fazla kaldırma demişti ama korktum gene de işte:kedi:

yok cnm ne olacak 1 kilodan bişy olmaz korkutma kendinisositososito

cnm sıkıldı kızlar ya kocişte yok bugün zaman geçmez artıkm tek başıma otur otur :bbo:

of ne bileyim en fazla 2 kilodur çoook sinir oldum tavaya da anneme de ya zaten tepemde benim bu ara sinirleniyorum herşeye önüme geleni dövesim gelio klava:
nered kocişin kıs?

bnde durup durup ağlıyorum üzülüyorum hep eşim kızıo bana ama içimden gelio napem hormonlar sanırım:roflol:

kocişim çalışıo bu gece nöbetçi tee yarın akşam gelcek :çok üzgünüm:

merhaba kızlar, az önce doktordan geldim, çok şükür herşey yolunda, oğluşum 1142 gr. olmuş, ben de toplam 4 kilo almışım hamileliğin başından beri... bugün doktoruma İstanbul'da doğum yapacağımı söyledim, çok olgunlukla karşıladı sağolsun... eve gelir gelmez İstanbul'daki doktorumu aradım, ben de Hatice gibi Kadıköy Şifa'da yapacağım doğumu... 18 Kasım'dan sonraki herhangi bir gün dedi her iki doktorumda... bu durumda Kasım başı İstanbul'a gidiyorum kızlar :) İstanbullulara duyurulur :) eee? sizlerde ne var ne yok?

Çok teşekkürler Songül'cüğüm, çok naziksin :) amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
canııııııımmmm nerelerdesin sen ya? özledim seni... desene sende de başladı Zombilik... ben de uyuyamıyorum, bir türlü doğru pozisyonu bulamıyorum delireceğim, sağa sola dönmek işkence gibi, kalkıyorum evde bir tur atıp tekrar yatıyorum, valla ne olacak bu halimiz bilmiyorum... Allah hepimizin yardımcısı olsun :)

:roflol: öyle herseye sinir olma canim tamam geldi gecdi takma kafana bence bebegede yansir

bi kere de ütüyle kavga etmiştim eşim çok şaşırmıştı:)yalnız hani ağır değil dediniz ya benim biraz riskliydi risk geçti mi bilmiorum yine de 1- 2 kilo etkilemez dimi?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

16. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

maşallah ablacım herşey yolundaymış sevindim 4 kilo çok iyi ya ne güsel nasıl başarıosun:)

cok sevindim abal negüzel.allah saglikla kucagina almayi nasip etsin...
normal dogumu yapican yoksa sezeryanmi????

maşallah ablacım herşey yolundaymış sevindim 4 kilo çok iyi ya ne güsel nasıl başarıosun:)

sağol canım... hamilleiğn başından beri çok fazla ekmek yemiyorum, sadece kahvaltılarda, ayrıca pilav, börek, makarna gibi hamur işlerini abartmıyorum, az yiyorum, sebze meyve ağırlıklı besleniyorum ama doktorum bu aydan itibaren kilo almaya başlarsın dedi, bakalım ne kadar alacağım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…