Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kizlar benim genizim yaniyor feci sekilde varmi sizdede bu tür sikayet
cnm bndede çok oluyo böyle bazen biri boğazımı sıkıyo gibi oluyor meyve falan yiyince geçio biraz
merkeze gidicem balıkesirliyim ben eşimin tayini dolayısıyla kıbrısta yaşıyoruz doğum içinde memelketime gidicem yani
bende cikiyorum birazdan esim gelir sofrayi hazirliyayim niyetli kocisim.
hepinizi öptüm allaha emanet olun byeeeeeee

kendine ii bk cnm hayırlı iftarlar sizee

merkeze gidicem balıkesirliyim ben eşimin tayini dolayısıyla kıbrısta yaşıyoruz doğum içinde memelketime gidicem yani

hadi bakalım, ne güzel :) ailenin yanında olacaksın, eşin ne iş yapıyor bu arada?

neyse benim de yemeğe girişmem gerekiyor, görüşürüz sonra canlarım :)

hadi bakalım, ne güzel :) ailenin yanında olacaksın, eşin ne iş yapıyor bu arada?

neyse benim de yemeğe girişmem gerekiyor, görüşürüz sonra canlarım :)

asker eşim subay yani sizede afiyewt olsun hayırlı iftarlar opuyorumnanaktan

bnde yalnız ylnız oturayım:gitme:

çabuk gelin bariimafoldumben

Filiz ablammm çok sevindim hayırlı haberlerineeee:dance::dance:
Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah doğumada pek birşey kalmadı alkisalkisalkisSeni çok özledim abla ya ne güzel sohpet ediyorduk artık hiç görüşemez oldukk:çok üzgünüm:

Aaa ben dün gece gördüğüm bir rüyamı paylaşayım sizinleee çok ilginçti ve etkisinden yarım gün çıkamadım delikafadulden göğüslerimin halkası o kadar kahverengiydiki rüyamda Allahım ne olmuşşş diye feryat ettimmdelikafadulden görünce sonra annem dediki normal kzım normal korkma:teselli: ne ilginç değl mi?:sm_confused: 40 yıl düşünsem böyle bir rüya aklıma gelmez:icecream:

cerennnnnnnnn naber fıstıkkkkkkkkopuyorumnanaktan

kankiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm nabeeeeeeeerrrrrrrrr

ooyyyy kyamam sana bennn rüyalanmışsın sen yine gülüm :):)

merhabalar kızlar....HATİCECİM ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN...GOZUN AYDIN OLSUN SAGLIKLI BUYUT INSALLAH ....

yok yok ona takmıyorum artık tabi hergün farklı haber gelio iş yerinden sinir oluyorum ama yapcak bişey yok zamana bıraktım
neeee ikinci sıramııı delikafadulden anacııııımmm Miraç çıktı çıkcak desene ablacım kaydirigubbakcemile3
ayya ayyy gelsin kuzucumda kokusuyla huzur bulayımmm opuyorumnanaktan
şeker testinden korkma ablacım ben bişey hissetmedim içtim bitti su gibi
inşallah sonuçlarıda güzel çıkıcak :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…