Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar merhaba ben doğum yaptım.İkimizde sağlıklıyız.Ecemi merak edenler kadıköy şifa hastanesinin internet sitesinden resmini görebilirler.Hoşçakalın.
cnmm tebrik ederim allah uzun ömürler versin sağlıkla sıhatle büyüt inş kızını ayy içim bi hoş oldu yaa :gitme: bizde görcezmi bu günleri:gitme:
yaa bulamadım sitede daha koymamıslar sanırım opuyorumnanaktan
ayy bnde bulamadım valla en son 29 ağustos bebeişleri var :bbo:
:sinifsinif::sinifsinif::gitme:ayh cok duygulandım şimdiii :kedi:
off allam sıra bızede gelıcek bılıyorum ama nollurrrrrrrrrr bana cesaret verrrrmafoldumbenmafoldumben
sıra sende şuan zaten sanırım dimi ilk sen varsın yerimseniben

Haticem ne mutlu sana meleğin gelmişşş :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Allah analı babalı büyütsün cnm
HAyırlı evlat olsun inş
misler gibi kokuyordur şimdi Ecem hanım:dance::dance:
öp kokla bizim yerimize
kendine ve meleğimize iyi bak cnm:hooray:

slm kızlar nasılsınız?hatice dogum yapmış çok sevindim umarım iyidir?bende yoruluyorum bu ara geceleri yatamıyorum gece boyunca sürekli hareket halinde uyuyamıyorum..zaten zırt pırt wc ye kalkıyordum şimdi iyice hortlak oldum..yine kimse yok gerçi ben geçmişe fazla bakmadım..bugün mobilya siparişi verdik.sanırım bayramdan önce gelebilirmiş bakalım artık....neyse ben kaçayım..

ya kıslar bişey sorcam ne adar ağırlık kaldırabiliriz biz ya annemlerdeyim ya ben eski bi tavaları var 1 kilo rahat vardır bilmeden onu kaldırdım ya bişey olur mu:KK43:

Kızlar merhaba ben doğum yaptım.İkimizde sağlıklıyız.Ecemi merak edenler kadıköy şifa hastanesinin internet sitesinden resmini görebilirler.Hoşçakalın.

alkisalkisalkisalkisalkisalkiszemuszemuszemuszemus
canımmmmm geçmiş olsun
Allah analı babalı hayırlı sağlıklı ömürler versin kuzuna
ben hastane sayfasına girdim göremedim ama:KK43:

ya kıslar bişey sorcam ne adar ağırlık kaldırabiliriz biz ya annemlerdeyim ya ben eski bi tavaları var 1 kilo rahat vardır bilmeden onu kaldırdım ya bişey olur mu:KK43:

olmaz canim endise etme ben sormusdum doktora nekadar agirlik kaldira bilirim diye oda camasir makinasini kaldirmadin süre birsey olmaz dedi ama sen yinede dikkat et fazla agir kaldirmayerimseniben

korkma canım bir kilodan bişey olmaz
ben pazara çıkıp alıiveriş yapıp geliyorum ellerimde poşetler
bi kaç bir kilo oluyo sanırım elimde :))))

olmaz canim endise etme ben sormusdum doktora nekadar agirlik kaldira bilirim diye oda camasir makinasini kaldirmadin süre birsey olmaz dedi ama sen yinede dikkat et fazla agir kaldirmayerimseniben

sağol canım sinir oldum ya anneme öküz gibi tavayı kullanıo hala :mymeka:

X