Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bi kere de ütüyle kavga etmiştim eşim çok şaşırmıştı:)yalnız hani ağır değil dediniz ya benim biraz riskliydi risk geçti mi bilmiorum yine de 1- 2 kilo etkilemez dimi?:KK43:

hamilelik hormonlarindana kaynaklanir.
sen merak etme canim allaha sigin ve rahat ol allah korur onu....

neyse ben de çıkayım bari sorularımla sizi delirtcem doğurana kadar................öpüyorum hepinizi...........

cok sevindim abal negüzel.allah saglikla kucagina almayi nasip etsin...
normal dogumu yapican yoksa sezeryanmi????

sağol birtanem, inşallah hepimiz sağlıkla alalım yavrularımızı kucağımıza :)

canım yaşım 40 üzeri olduğu için mecburen sezeryan, başka şansım yok :)

sağol canım... hamilleiğn başından beri çok fazla ekmek yemiyorum, sadece kahvaltılarda, ayrıca pilav, börek, makarna gibi hamur işlerini abartmıyorum, az yiyorum, sebze meyve ağırlıklı besleniyorum ama doktorum bu aydan itibaren kilo almaya başlarsın dedi, bakalım ne kadar alacağım :)

sen böyle dikkat etmeye devam edersen en fazla 6 kilo alırsın ben ce ebn de dikkat ediyorum artık aynı senin gibi inş.ben de az alırım artık:)

sağol birtanem, inşallah hepimiz sağlıkla alalım yavrularımızı kucağımıza :)

canım yaşım 40 üzeri olduğu için mecburen sezeryan, başka şansım yok :)

neyse saglik olsun önemli olan saglikli dogmasi.allah yardimcin olsun abal.
benimde simdilik hersey normal normal dogum olabilirmis bende kesinlikle normal dogum istiyorum allahin izniyle.

neyse saglik olsun önemli olan saglikli dogmasi.allah yardimcin olsun abal.
benimde simdilik hersey normal normal dogum olabilirmis bende kesinlikle normal dogum istiyorum allahin izniyle.

tabii ki en önemlisi sağlıklı doğması, nasıl olduğunun benim için de çok önemi yok :)

hayırlısı olsun hayatım, senin de dediğin gibi sağlıklı bir doğum olsunda gerisi önemli değil :)

allah herkeze saglikli dogumlar nasip etsin..
hazirliklar nasil gidiyor abalcim???

amiiiin canım :Saruboceq:

hazırlıklar yavaş yavaş devam ediyor, Ekim gibi inşallah odasını hazırlayacağız :) albüme aldıklarımın ve gelen hediyelerin resimlerini koydum, bir bak istersen :)

heeeeee giiiiiiii camasir makinasiiiii
nasilsin dogum dasim oglumun adasi nasil
iyyim canımcım Miraçda iyi maşallahh
siz nasılsınız varmı bi şikayetiniz ana oğul :))

bnde durup durup ağlıyorum üzülüyorum hep eşim kızıo bana ama içimden gelio napem hormonlar sanırım:roflol:

kocişim çalışıo bu gece nöbetçi tee yarın akşam gelcek :çok üzgünüm:
bende ağlıomda öle durduk yere değil :))))

neyse bende gideyim bari..slm bile alınmadı
kız nere gittin

selam kızlar bugün doktordaydık 34+1olduk kızım 2500gr olmuş herşey güsel gidiyomuş şükürrrrrr sizler nasılsınızzz
maşallah kuzuna canım

mesela dedim ya tavayı kaldırdım die ağır geldiği için tavaya sinir oldum atıveresim geldi aşağıya o derece yani.
:roflol::roflol:

merhaba kızlar, az önce doktordan geldim, çok şükür herşey yolunda, oğluşum 1142 gr. olmuş, ben de toplam 4 kilo almışım hamileliğin başından beri... bugün doktoruma İstanbul'da doğum yapacağımı söyledim, çok olgunlukla karşıladı sağolsun... eve gelir gelmez İstanbul'daki doktorumu aradım, ben de Hatice gibi Kadıköy Şifa'da yapacağım doğumu... 18 Kasım'dan sonraki herhangi bir gün dedi her iki doktorumda... bu durumda Kasım başı İstanbul'a gidiyorum kızlar :) İstanbullulara duyurulur :) eee? sizlerde ne var ne yok?

:)

oo maşallah rüzgara büyümüşş ne güzell
oh istanbul işide garanti sevindim

bende artık mutafağa gidip yemekelre başlıyayım :eek:

iyyim canımcım Miraçda iyi maşallahh
siz nasılsınız varmı bi şikayetiniz ana oğul :))

kız nere gittin

maşallah kuzuna canım

:roflol::roflol:

bende artık mutafağa gidip yemekelre başlıyayım :eek:

allah iyilik versin öyle önemli bir sikayetim yok allaha sükür.
sana kolay gelsin canimmmmm

merhaba kızlar, az önce doktordan geldim, çok şükür herşey yolunda, oğluşum 1142 gr. olmuş, ben de toplam 4 kilo almışım hamileliğin başından beri... bugün doktoruma İstanbul'da doğum yapacağımı söyledim, çok olgunlukla karşıladı sağolsun... eve gelir gelmez İstanbul'daki doktorumu aradım, ben de Hatice gibi Kadıköy Şifa'da yapacağım doğumu... 18 Kasım'dan sonraki herhangi bir gün dedi her iki doktorumda... bu durumda Kasım başı İstanbul'a gidiyorum kızlar :) İstanbullulara duyurulur :) eee? sizlerde ne var ne yok?

)
maşallah diyelim rüzgarımıza :) sağlıkla gelsin inş
bnde 3kilo aldım bugüne kadar bakalım ilerde nasıl olucak istanbula gittiğinde bizleri habersiz bırakma ama bnde ekim başı balıkesire gidicem doğum için :)
bi kere de ütüyle kavga etmiştim eşim çok şaşırmıştı:)yalnız hani ağır değil dediniz ya benim biraz riskliydi risk geçti mi bilmiorum yine de 1- 2 kilo etkilemez dimi?:KK43:
sen dikkat et riskliyse ama 1-2 kilodan bişycik olmaz takma öyle hem fazla kafana bebişe stres yapıosun bak :eek:lmaz:rahat ol sen opuyorumnanaktan
sağol canım... hamilleiğn başından beri çok fazla ekmek yemiyorum, sadece kahvaltılarda, ayrıca pilav, börek, makarna gibi hamur işlerini abartmıyorum, az yiyorum, sebze meyve ağırlıklı besleniyorum ama doktorum bu aydan itibaren kilo almaya başlarsın dedi, bakalım ne kadar alacağım :)
ayy bn pilav çok yiyorum ama hamur işi falan yapmıyorum tatlıda öyle yapsamda tadına bakıp bırakıyorum :içelim:
[

bu arada sitede okudum medine hurması doğumu kolaylaştırıyormuş bn son ayımda yemeyi düşünüyorum sizlerle paylaşayaım dedim:eek:

ABLACIM GÖZÜN AYDIN .MAŞALLAH RÜZGARA.SAĞLIKLA DOĞAR İNŞALLAH.opuyorumnanaktan

aaaa niye öyle ağlıyorsun bakayım? hala iş yerini mi düşünüyorsun yoksa? geliyor ama sopa haaa :eek:klava: Miraç'ımı üzmeye ne hakkın var bakayım senin? :mymeka: bak ikinci sıraya yükseldin sen farkında mısın? Karpuz'dan sonra sıra sana geliyor küçük hanım, şimdi sen buna odaklan bakalım yoksa dünürüne söylerim seni, canına okur valla, işte o zaman ben bile alamam seni onun elinden hıııı!!!!

evet Burcu teyzesi, büyümüş oğluşum :) çok mutlu olduk :) haaa bu arada söylemeyi unuttum, yarın şeker yüklemesi yapılacak delikafadulden bakalım nasıl olacak, bunun yanı sıra bir sürü test ve kültür istedi doktorum...

evet İstanbul işini de hallettik iyi oldu :) dikkat et kendine ve daha fazla üzülme artık tamam mı? Miraç'ı doğuma yakın huzursuz ve mutsuz ediyorsun... hadi toparla kendini :)
maşallah diyelim rüzgarımıza :) sağlıkla gelsin inş
bnde 3kilo aldım bugüne kadar bakalım ilerde nasıl olucak istanbula gittiğinde bizleri habersiz bırakma ama bnde ekim başı balıkesire gidicem doğum için :)

ayy bn pilav çok yiyorum ama hamur işi falan yapmıyorum tatlıda öyle yapsamda tadına bakıp bırakıyorum :içelim:

sağol hayatım... İstanbul'a gidince habersiz bırakır mıyım hiç ben sizi... internet elimin altında olcak zaten :) sık sık girerim buraya :) hayırlısı olsun canım, Balıkesir'de nereye gideceksin? Merkeze mi?

ben de fazla tatlı yemiyorum... muhtemelen o yüzden de kilo almıyorum fazla :)

bende cikiyorum birazdan esim gelir sofrayi hazirliyayim niyetli kocisim.
hepinizi öptüm allaha emanet olun byeeeeeee

X