Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

çok normal canım, benim oğlan da aynı şeyi yapıyor sık sık :)

canıııııııııııııııımmmmmmmm... biz de merakla bekliyorduk haberini, hayırlısı olsun hayatım, hadi bakalım, yarın kavuşuyorsun inşallah kızına :) lütfen bizi kendinden haberdar etmeye çalış, tamam mı? doğuran kayboluyor birkaç kişinin dışında baksana :) dualarımız seninle canım :)

Sağol ablacığım. Habersiz bırakmam sizi. Sırtın mı ağrıyor bugün? Rüzgar ağırlaşıyor ya ondan herhalde. Kendine iyi bak ablam.

Burcum canım hiç sıkma canını. Allah büyüktür. Değmez o insanlar için. Son haftaların keyfini çokar. Dinlen bol bol. Rızık Allahtandır canım. Başka bir iş bulursun olur biter.

gebelikte sigara konusunda birsürü destekçim olmuş:)ama ben çok tedirginim ya herkes normal dedi ama vajinama tekme atıo sanki ya offf çok aşağıda yarın randevu alıcam inş.hemen veriri bana dua eder misiniz gene?

slm kızlar
bugun acık daha iyyim iş konusunda
arkadaşım doğum yaptı onu ziyarete gittim hastaneye
bebek falan görünce kendime geldim azıcık

gebelikte sigara konusunda birsürü destekçim olmuş:)ama ben çok tedirginim ya herkes normal dedi ama vajinama tekme atıo sanki ya offf çok aşağıda yarın randevu alıcam inş.hemen veriri bana dua eder misiniz gene?
cnm normal yeni yeni yukarı çıkıyo zaten bebek yukardada olsa ayakları aşağıda olduğu için vuruyo korkma banada oluyo opuyorumnanaktan
slm kızlar
bugun acık daha iyyim iş konusunda
arkadaşım doğum yaptı onu ziyarete gittim hastaneye
bebek falan görünce kendime geldim azıcık

bulçuk çok üzüldüm cnm arkandan iş çevirmişler resmen ama allah büyük üzülme sen bak miraçı da üzüyosun Allah korusun son haftalarındasın bak herşeyde bi hayır vardır cnm bu da böyle olacakmış yanlarına kalmaz yaptıkları inş üzülme sen boşver :teselli:

slm kıslar,günaydın hepinize,ben nerdeyse 1.5 haftadır yoktum evde kayınvalidem de kaldım annem gittiği için çünkü evde kalabilicek durumum yoktu,eşimde oruç tutuyo rezil perişan olmasın bi tas yemek olsun dedim,umarım hepiniz iyisinizdir,beni sorucak olursanız bulantım aynen devam ediyo serum vs,ama iki gündür birazcıkkkk iyiyim ama hiç belli olmuyo bi anda patlayabiliyor,böle işte kıslar

nilsuuuummmmm :1hug: nerdesin kısss sen bulantıların yüzünden gelemio heralde diodummm.. 2 gündür iyim,işin inşallah böle devam eder bişe olmaz geçmiş olurrr

kızlar doğum pazartesiye kaldı. Girip haber veremedim kusura bakmayın. Drum rahatsızlanmış. Benim de sancılar fazla olmayınca girmedim. Nst normal. Drumun olmasını istiyorum doğumda. İstirahatteyim şimdilik. Pzrtesi 7.30 da hastaneye yatacağım. 10 gibi sezeryana gireceğim. Hepinizi çok öptüm.

canımmm hadı ınsallah bu saatlerde sneı doguma almıs olmalılar :kedi:
Allahım kurtarsın seni bıran once...:Saruboceq:

kızlar iş yerinde büyük sıkıntılar yaşadım benim izine ayrılmamla patrona büsürü şey söylenmiş hakkımda ve patron inanmış canım çok sıkkın kafamı toparlayamıyorum hiç aklım başımda değil napıcam bilmiyorum :sinifsinif:

burcummm kuzum napmıs o pis dedıkoducu ınsalar sana cicim yaaa kötükedihüso
bırakk hıc ugrasma sen stres olma bu haftalarda :eek:lmaz:
senın hakkında mıllet ne dusunuyosa onlara 1000 katını versın Allah...:Saruboceq:

şöle bi bbahsedem çok uzun bi mevzu bi müdür var çok belden aşşa konuşuo die konuşmuoduk biz iki kzı iş yerinde dün patron bbizle konuştu ona karşı müdür die çok saygısızmışım kötü davranıomuşum falan filan bende dedimki özel bi konu bizim aramızdaki işle ilgli değil bunu bi dedim anlatmıom die işten çıakrtırım gibi bişi söledi patron sorunları çözmeye yanaşmıosam şyerinde barınamzışım bizde patronun karısına anlattık neyse ben çıkdıkdan sonra müdrüle patron konuşmuş müdür öle bi yalan sölüoki ben komplo kurmuşum gider ayak ve patronda buna inanmış olan bana oldu iftiraya uradım ne desem patron o adama inanıo

:teselli::teselli::1hug:

slm kıslar,günaydın hepinize,ben nerdeyse 1.5 haftadır yoktum evde kayınvalidem de kaldım annem gittiği için çünkü evde kalabilicek durumum yoktu,eşimde oruç tutuyo rezil perişan olmasın bi tas yemek olsun dedim,umarım hepiniz iyisinizdir,beni sorucak olursanız bulantım aynen devam ediyo serum vs,ama iki gündür birazcıkkkk iyiyim ama hiç belli olmuyo bi anda patlayabiliyor,böle işte kıslar

cicimmm nilsucumm valla bende miden bulanıyo dıe gelmıon sandım iimisin artık :teselli::1hug:

cnm normal yeni yeni yukarı çıkıyo zaten bebek yukardada olsa ayakları aşağıda olduğu için vuruyo korkma banada oluyo opuyorumnanaktan

bulçuk çok üzüldüm cnm arkandan iş çevirmişler resmen ama allah büyük üzülme sen bak miraçı da üzüyosun Allah korusun son haftalarındasın bak herşeyde bi hayır vardır cnm bu da böyle olacakmış yanlarına kalmaz yaptıkları inş üzülme sen boşver :teselli:

sağol canım siz böyle deyince rahatlıyorum zaten yoksa duramıcaktım acile falan koşardım :kedi:zaten benimkinin poposu aşağıdaydı önceki muayenede ondan galiba koca popolu mu olcak ben gibi acaba allah korusun :)yarına randevu aldım zaten bakalım inş.normaldir herşey mutlu çıkacağım muaynene günlerimi çok özledim:KK43:

haklısın güzelim ama burası ne de olsa sanal bir ortam, sadece yazılarımızı yazabiliyoruz, yazarken kırıcı olmamaya çalışmak lazım çünkü karşılığında sen de kırılabilirsin, ki öyle olmuş sana :)

kıyamam yaaaaa... lütfen üzme kendini, Miraç'ı da üzüyorsun annesi :teselli:

filiz ablam valla dün bir sürü kişi yorum yazmış herkes de beni desteklemiş yani o kadar da kötü bişey yazmamışım demek ki gerçi sonra bişeyler daha eklemiştim ama yine de bir kişi karıştırdı ortalığı beni de sinir etti boşuna kızmışım:)

X