Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Sağol ablacığım. Habersiz bırakmam sizi. Sırtın mı ağrıyor bugün? Rüzgar ağırlaşıyor ya ondan herhalde. Kendine iyi bak ablam.

Burcum canım hiç sıkma canını. Allah büyüktür. Değmez o insanlar için. Son haftaların keyfini çokar. Dinlen bol bol. Rızık Allahtandır canım. Başka bir iş bulursun olur biter.

gebelikte sigara konusunda birsürü destekçim olmuş:)ama ben çok tedirginim ya herkes normal dedi ama vajinama tekme atıo sanki ya offf çok aşağıda yarın randevu alıcam inş.hemen veriri bana dua eder misiniz gene?

slm kızlar
bugun acık daha iyyim iş konusunda
arkadaşım doğum yaptı onu ziyarete gittim hastaneye
bebek falan görünce kendime geldim azıcık

cnm normal yeni yeni yukarı çıkıyo zaten bebek yukardada olsa ayakları aşağıda olduğu için vuruyo korkma banada oluyo opuyorumnanaktan
slm kızlar
bugun acık daha iyyim iş konusunda
arkadaşım doğum yaptı onu ziyarete gittim hastaneye
bebek falan görünce kendime geldim azıcık

bulçuk çok üzüldüm cnm arkandan iş çevirmişler resmen ama allah büyük üzülme sen bak miraçı da üzüyosun Allah korusun son haftalarındasın bak herşeyde bi hayır vardır cnm bu da böyle olacakmış yanlarına kalmaz yaptıkları inş üzülme sen boşver :teselli:

slm kıslar,günaydın hepinize,ben nerdeyse 1.5 haftadır yoktum evde kayınvalidem de kaldım annem gittiği için çünkü evde kalabilicek durumum yoktu,eşimde oruç tutuyo rezil perişan olmasın bi tas yemek olsun dedim,umarım hepiniz iyisinizdir,beni sorucak olursanız bulantım aynen devam ediyo serum vs,ama iki gündür birazcıkkkk iyiyim ama hiç belli olmuyo bi anda patlayabiliyor,böle işte kıslar

nilsuuuummmmm :1hug: nerdesin kısss sen bulantıların yüzünden gelemio heralde diodummm.. 2 gündür iyim,işin inşallah böle devam eder bişe olmaz geçmiş olurrr

canımmm hadı ınsallah bu saatlerde sneı doguma almıs olmalılar :kedi:
Allahım kurtarsın seni bıran once...:Saruboceq:

burcummm kuzum napmıs o pis dedıkoducu ınsalar sana cicim yaaa kötükedihüso
bırakk hıc ugrasma sen stres olma bu haftalarda lmaz:
senın hakkında mıllet ne dusunuyosa onlara 1000 katını versın Allah...:Saruboceq:

:teselli::teselli::1hug:

cicimmm nilsucumm valla bende miden bulanıyo dıe gelmıon sandım iimisin artık :teselli::1hug:

sağol canım siz böyle deyince rahatlıyorum zaten yoksa duramıcaktım acile falan koşardım :kedi:zaten benimkinin poposu aşağıdaydı önceki muayenede ondan galiba koca popolu mu olcak ben gibi acaba allah korusun :)yarına randevu aldım zaten bakalım inş.normaldir herşey mutlu çıkacağım muaynene günlerimi çok özledim

filiz ablam valla dün bir sürü kişi yorum yazmış herkes de beni desteklemiş yani o kadar da kötü bişey yazmamışım demek ki gerçi sonra bişeyler daha eklemiştim ama yine de bir kişi karıştırdı ortalığı beni de sinir etti boşuna kızmışım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…