Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben varım bennn..............ağrı mı desm zonklama mı desm iğne batması mı desem.............arada oluo ya bende sorucaktım doktoruma normalmiş gerçi araştırdım ama................ fisfisfis

kıs yengeçim sana koca mı arıo bu çatlaklar?sen güvenme bunlara mesela burcu gider bi sidikli falan bulur aman haa dikkat et kaydirigubbakcemile3 :roflol:

geldim geldimmmmm opuyorumnanaktan ya aksam yemegını yapmaya gırdım mutfaga öğle yemegı yaptım sonra geldım ütü yaptım kocişimin ve kızımın bazı cicilerin ütüledim biraz dınlenıyım dedım simdi gidicem akşam yeegımı koyucam ama hemen gelırım kaydirigubbakcemile5

iyi bakalım hade çabuk ol ben çok oturamıorum.ne zaman almaya başladınız bebişlere cicileri?

yok kısss öyle olmasın erkek ismi olsun babamız taşfırın zaten istemez ööle.emir ali yi kimse beğenmedi galiba :1closedeyes:
kocan taşfırınmı kıııı kaydirigubbakcemile3 emir ali yi kimse beğenmedi sanırsam ozaman eren olsunnn senin tercihlerinde herkes en çok onu beğendi canımcımmm yerimseniben

abboww kimseler kalmamışşşşşşşşşşşşşşşş........................
ben varım yaaa kısssss herzaman vakit bulup yazamasamda bekçiyim yaneee turkbayragi

kıs yengeçim sana koca mı arıo bu çatlaklar?sen güvenme bunlara mesela burcu gider bi sidikli falan bulur aman haa dikkat et kaydirigubbakcemile3 :roflol:
:roflol::roflol: eftttt koca bulcaklar banaaa bakim becerebilceklermiii

-tatlicadiarzu- menünde ne var yeawruuumm hade söle canım çekmicek sözzzlaelaelaelaelae

iyi bakalım hade çabuk ol ben çok oturamıorum.ne zaman almaya başladınız bebişlere cicileri?

6. aydan sonra almaya basladık canım odasınıda begenmıstık 7.ayın sonuna dogru odası geldı besıgı fılan 2 hafta oluyo gelelı arabasıda tazesınden 2 gun fılan oluyo alalı as kaldı canım artık cicilerimiz yıkanıp utulenıp kaldırıldı hastane cantamıs hazırlanıyo suan nolur nolmas diye opuyorumnanaktan

:roflol::roflol: eftttt koca bulcaklar banaaa bakim becerebilceklermiii

-tatlicadiarzu- menünde ne var yeawruuumm hade söle canım çekmicek sözzzlaelaelaelaelae

bis bulurus dimi burçcummmkaydirigubbakcemile5

kıs falla sende hergun söletion napıyon dıye sora bi yerin şişcek seninde kaydirigubbakcemile3
bişi diil be yeawwru bamya ve pilav yaptım sölemesi aippp altını kapamayı unutmassam gusel olabılırler delikafadulden-tatlicadiarzu-

heee taşfırın tabii gelemez öyle şeylere hatta lisedeki lakabı baba!:)evet kimse beğenmedi emir aliyi......başka araştırayım bakalım........beceremez bunlar kızım koca bulmayı becerseler de dediğim gibi olur dikkat et ha kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben de 6 yada 7.ayın sonuna doğru düşünüorum almayı durumum da biraz kritik olunca almadım bişey annemler döşedi gerçi.ben de artık heves etmeye başladım ama biraz daha beklicem

cokacimcoookcokacimcoook hepsini severimm ramazanın ilk günü yeşil mercimek pişirmek bereketmiş hepiğinizee duyrulurrrr :lepi:

wuhuuuuu baba heee delikafadulden
burcu bütün zevklerimi bilir tohum topluyo şimdilik ekicek biçecek du bakeeemm

bekçiye bak kayboldu nasıl bekçiyse :sm_confused:
:1ninca: gözüm üzerinizde neennn :1ninca::1ninca:

hilaaalll eskişehirde arkadaşım var 38 haftalık hamişş kocasıda uzakta ama o eskişehirde doğurcak kaderdaş aklıma sen gelion onunla konuşuncaaa

baba tabii ne sandım kızıım benimle dikkatli konuşun salıveririm üstünüze valla:)hadi bakalım görcez allah hayırlı nasipler versin canım........

hadi bakalım ben çıkıorum artık çok yavaşsınız siz belim dayanmıo çok öptüm herkesiiiiiii opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…