Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydııııııııııııııııııııııııııııııııın güzeller
hepinize hayırlı ramazanlar dliyorum, rabbim herşey gönlünğze göre versin dualarınızı kabul etsin inş. cancanlar......

uzun zamandır bu saatte gelmiyordum topiğe kendimi işe başlamış gibi hissettim :)

neyse hazır ceren uyuyorken gidip ütülerimi yapayım
fırsat bulursam yine gelirim canlarım öpüyoru sizi byeeeeeeeeeee

kızlar günaydınnn
dün çok fenaydın ben eve giderken yolda bir sancı girdi anında ter boşaldı üstümden böyle saki altıma yaptım yapıcam yolalrda engel olamıcakmışım gibi otobüsdeyimde yanlız napcağımı bilemedim ağlaya ağlaya kıvranarak eve gittim ayakabılarla falan girdim tuvalete koştum korkudan az bi isal gittim wcde sonrasında hiç bişi yok ama o kadar korktumki mafoldumben

canımmm büyüyo bebişinnnn beyaz leblebi yemeyi dene bideee oda mide bulantısını önlüo bastırıo yani mideyii

yengecim kıskacım ne deniyosam nafile,dün dr diyoki bu gebelik seni epey zorlucak belli dedi,aynen de öle serum yemekten delik deşik oldum nen,artık ağlıyom vala bazen dayanılmıcak gibi oluyo yazık eşimde elimdden mahvoldu ben kötüleştikçe o da eriyo karşımda yawrum

:roflol::roflol: panda gibimi koptum kız deli
büyüyo tabi annesi bebeğiniz kocaman olcak ilerde
işallah işe yarar bileklik canım

inşallah jnm ama sanmıyorum bugün takmadım takamadım tek başıma doğrusu önünü taksam arkası çıyo acaip bişi sinir oldum zaten boşuna 40 tl verdik

selam canım nasılsın maşallah artık büyüyor annesi ne güzel kocaman olucak
inşallah bileklik işe yarar .pandamııııkaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

evet büyüyo jnm pandaız kıs valla aynı panda gibi açmış kolları bacakları uzanmış kar üstüne sanki

öf valla zor galiba neyse ki çok vaktim var meriç de güzelmiş ama o da kız ismi değil mi yaa
meriç bence çok güzelll yani kız die düşünürsen kız olur erkek die düşünürsen erkek ben hiç kız die düşünmüorum meselaa a.s okulda bi kız arkadaşımın soyadı meriçti biz sanki iki ismi varmış gibi soyadıyla ismini birleşik kullanırdık oda hep derdi kızımda olsa oğlumda adını meriç koycam die..

Meriç isminde erkek 2 öğrencim oldu canım :) ben de kızlarda hiç duymamıştım, Aliye dizisini izleyene kadar :)
aynen ablacımm al bendende okadarrr :)))

şimdilerde bi çok isim unisex zaten kuşummm ben burçin die erkek ismi bizzat şahit oldum gördüm hemde iki ayrı kişide şok olmuştum yani denizde unisex ama burçin direkttt kız ismi gibime gelio kaydirigubbakcemile3 onun için şimdilerde isimler hep ortak sateennn

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydin canımmmm bizm mesai başladı nolduuu sanki leyla gibiyimmm mafoldumben evde olmanın tadını çıkarın wallaaa lmaz:

görüşürüz bitanemmm hoşçakal kolay gelsinnn opuyorumnanaktan

aaaayyyyy burççççç delikafaduldendelikafadulden geçmiş olsun kuşummm artık senin izne çıkma vaktin gelioookaydirigubbakcemile

Günaydın kızlaaaarrrrrrrrr, hayırlı, mutlu, bereketli ve sağlıklı Ramazanlar diliyorum, Allah dualarımızı kabul etsin inşallah :)

günaydın :) seni görmek ne güzel tatlım :)
kolay gelsin hayatım, ben de öpüyorum canım :)
kıyamam sanaaaaaaaa, niye öyle oldun ki? şimdi nasıl hissediyorsun kendini?

Günaydın Yengeç'cim, nasılsın birtanem?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

amiinnn ablacım
bende anlamdım bi anda oldu o esnada Miraç hiç olmadığı kadar hareketliydi böyle delip çıkcak gibi belki onun yoğun hareketlerinden olmuştur diye düşünüyorm
bugun aşı olmaya gidicem sağlık ocağındakilere sorucam bakalım ne dicekler

gunaydınnnlarrrr efendimmm nasılsınız bu sabah herkese hayırlı bereketlı bol sevaplı ramazanlar dılıyorum oruc tutamıyorus belki ama dua ederis hep bırlıkteopuyorumnanaktan

iyiyimm ablacımmm sen nasılsınn oğluşun napiyooo
sağol hayatım iyiyim, oğluş da iyi, kahvaltımızı yaptık az önce, öğrencim gelecek onu bekliyorum :)
geçmiş olsun canım, dediğin gibi belki çok hareketli olduğundan olmuştur, bir sor bakalım sağlık ocağında :)
gunaydınnnlarrrr efendimmm nasılsınız bu sabah herkese hayırlı bereketlı bol sevaplı ramazanlar dılıyorum oruc tutamıyorus belki ama dua ederis hep bırlıkteopuyorumnanaktan
günaydın canım, amin :)

kuşummm noldu yaww ölee :kedi: dikkat et kendıne cicimm ösgecan haklı sneın ızne cıkman sart omuş lmaz:
bende gecenlerde sabah 10du markete gıdıyım dedım sen hava sıcak ama o kadarda diil dedim ayh bı anda gözleirm karardı midem bulandı napıcagımı sasırdım kenarda bırılerı vardı bı kustum sölemesi ayıpp kusarkende kocamı arıyorum bı yandan gel benı al dıye ama bı öğğğğğğ dıdyorum bı yerımı tarıf etmeye calısıyorum askım nasıl bı hızla yetıstı anlatamam allahtan uzaklasmamıstım meger tansıyonum cıkmıs yannız cıkmamak lazım artıkkkaydirigubbakcemile5

günaydın canım, amin :)

gunaydın aplammm zemuszemus moraller iyidir inşallah bugun :kedipuyorumnanaktan

selam kızlar nasılsınız?

Hepinizin Ramazan Ayını tebrik ederim. Ben de oruç tutmayacağım.

Kızlarr birşey sorucam. Aranızda vajinası ağrıyan var mı? Böyl uzanıp kalkınca, yürürken, ya da gece yatakta dönerken. Ben hep öyle dolaşıyorum valla. Doktoruma sordum bebek baskı yapıyor dedi. Ama çok rahatsız edici. Gece dönerken uyanıyorum valla.

günaydın cicim
amiinnnn amiinnnnn

sağol şekerim valla öyle bi anda bi yoklandım geçti sonra
evet yanlız çıkmamak şart oldu bize artık
zaten eve giderkende yolda gözüme insan kestiriyom bişi olursa şundanmı acaba bundanmı yardım istesem diye kaydirigubbakcemile3

valla hatıcecimm bende agrı sızı sureklı diilde böle arada bıcak batar gıbı bısı oluyo canım acıyoo yoksa dedıgın gıbı bısı herhalde bebek baskı yaptıgındandır cunku cok az kaldı canım artık asagı ınmıstır bebiş benımkıde bazen kafasıyla ıdrar kesemı fazla zorluyooo:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…