Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın canım
sağol canım
benim oluyo ağrı değilde böyle bi anda bi sızı giriyo ve çıkıyo

:1hug: kıyamam yaaa eli yüzü düzgün birilerini seç barii sectiğin tiplerde aradıgın özelikler neler cicimm :roflol:

hahahahahaaaayyyy :roflol::roflol: haleeeeeee burcuuuuuuuuuuu gelin neeennn buraya cozuttunuz iyceeeee :jeyyar:

:roflol::roflol: olsun olsun bacım bu göbeklerlemiii :roflol::roflol:
ne varmış anacım göbeklerimizdeee maşallahımız var o kadar :CüvCüv::CüvCüv:
hahahahahaaaayyyy :roflol::roflol: haleeeeeee burcuuuuuuuuuuu gelin neeennn buraya cozuttunuz iyceeeee :jeyyar:
kaydirigubbakcemile3

lülülülülülü ne var leynn biz sana bi aday bulmaya calısıyos surda hayret bişi yaaaa:roflol:

hiçç damat dayalrını eliyoz ama önce biz test etcez işe yararmı bakam diye :roflol::roflol:

nolcak canımm orkalra bensıyos sankim ascıkk:roflol:

:roflol:efet yaaa sana uygunmu diilmi bakalım el üstünde tutarmı senı alala once bıs bakalım test edıp onaylayalım sora sana uygunsa tanıstırırs senle sengözlerimebaksanab

kıslar ben bı yemegı koyım gelim ocaga ayh kendımdeyken yapim sonra hıc halim kalmıyo kocişimde doru durust bişi yiyemiyooo opuyorumnanaktan

BURCU, canım sen ne aşısı olacaksın? ben hiç aşı falan olmadım da.
tetanoz aşısı canım bu ikinci oluşum olcak
sağlık ocağına gidiyorum bunun için doktorum sen bilirsin istiyosan yaptır demişti
bende yaptıyorum

kıslar ben bı yemegı koyım gelim ocaga ayh kendımdeyken yapim sonra hıc halim kalmıyo kocişimde doru durust bişi yiyemiyooo opuyorumnanaktan

kolay gelsin canım

kıslar çok midem bulanıyor artık sabahları uyanmak istemiyorum yataktan çıkmaya korkuyorum bulantıdan günlerm kabusa döndü napıcam ben çıldırmak üzereyim sinirden ağlayıp duruyorum

kıslar çok midem bulanıyor artık sabahları uyanmak istemiyorum yataktan çıkmaya korkuyorum bulantıdan günlerm kabusa döndü napıcam ben çıldırmak üzereyim sinirden ağlayıp duruyorum

dışarı çıkıyomusun akşam üstleri ve sabah serinde biraz yürüyüş tyemiz hava bn dışarı çıkınca rahatlıyodum biraz ama serinde sıcakta deil dene istersen

dışarı çıkıyomusun akşam üstleri ve sabah serinde biraz yürüyüş tyemiz hava bn dışarı çıkınca rahatlıyodum biraz ama serinde sıcakta deil dene istersen

jnm biz tepede tertemiz hanın olduğu yerde oturuyoruz balkona çıkıyorum yürüyorum ,hava alıyorum bol bol ne yesem diye oturup düşünüyorum yyiorumda ama naf,le bu bulantıdan hiçbişin zevkine varamaz oldum artık isyan etmemek için kendimi çok zor tututyorum çünkü bildiğiniz gibi değil çok fazla bir bualntı ve insanı canından bezdirir

slm arkadaşlar hayırlı cumalar hayırlı ramazanlar. kendimi bildim bileli ilk defa oruç tutmuyorum çok tuhaf ya sanki suçluymuşum gibi hiç içime sinmiyo kızlar valla ne yapçaz bilmiyorum.siz nasılsınız canlar öptüm hepinizi

ahh cnm benm çok iyi anlıyorum seni ben bu bulantı ve kusma olayını 1 ay yaşadım sonra türkiyeye gittim dayanamadım burda ölcem sandım gözlerim kararıyodu artık yataktan sadece kusmak için çıkar olmştum ama türkiyeye gdince geçti ortam değiştrmeyi dene başkasının evinde yersin yemek belki hani başkasının yaptığı tatlı gelirya insana

valla bnm olduğum yerde fazla kimse olmadığı için bana ramazan gibi gelmio zaten malum ülke başka pek tutan da olmuyo ama sizin işiniz zor orlarda

lülülülülülü ne var leynn biz sana bi aday bulmaya calısıyos surda hayret bişi yaaaa:roflol:

hiçç damat dayalrını eliyoz ama önce biz test etcez işe yararmı bakam diye :roflol::roflol:

:roflol:efet yaaa sana uygunmu diilmi bakalım el üstünde tutarmı senı alala once bıs bakalım test edıp onaylayalım sora sana uygunsa tanıstırırs senle sengözlerimebaksanab
çatlaklaaaaaarrrrrr :roflol::roflol:

kızlar bende kaçıyorum
evdeki pc m kafayı yedi açamıyorum bilginiz olsun
:a015::a015::a015:

geçmiş olsun canım, çok sıcaklarda dışarı çıkma sakın, tansiyonu etkiliyor sıcak

iyiyim canım sağol :)
arada sırada bana da bıçak saplanır gibi sızı oluyor canım, çoğumuzda olduğuna göre normal demek ki :)
yapacak bir şey yok canım, mecburen katlanacaksın
bebişin için mecbursun, zaten hamile olduğun için mazeretli oluyorsun otomatikman, seneye tutarsın artık :)

yok kısss öyle olmasın erkek ismi olsun babamız taşfırın zaten istemez ööle.emir ali yi kimse beğenmedi galiba :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…