Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ay kimmiş o ya kader arkadaşım gibi ama o çok önde benden doğrur 2 haftaya........doktoru kim?
benim üni.den arkadaşım geçen sene evlendi seyitgaziye gelin gitti ama doktoru eskişehirde çok memnun ama tabi ben bilmiorum o ayrı konu :1rolleyes: şimdi kocasınınta tayini çıktı acık uzağaa oda evi taşıdı kendi annesinde eskişehirde kaldı bugun konuştum gün sayıyo evtt 2 haftaya kalmaz doğurur heralde..

hadi bakalım ben çıkıorum artık çok yavaşsınız siz belim dayanmıo çok öptüm herkesiiiiiii opuyorumnanaktan
hoşçakal canımm görüşürüz öptümmm opuyorumnanaktan

baştan dicektin özzzcümm mercimeiki ona göre pişiricektikkkşakkıdı
burç nerdeee evemi gitti erken erkennn
burç eve gitti kuşum tetanoz olcaktı ordanda eve gitcektiii

haydi görüşürüssssssssssssss herkese hayırlı ıftarlarrr ben kacarr cok uykumm geldiii öptüm siziiiopuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydınnnnnnnnnnnn yaww bugun ilk benmi gelmişimm pes diorummm:ecrin_bebek:

efett sonunda kızımızın ismine karar verdik CEMRE filiz aplamm duyrulurrrropuyorumnanaktan

gülçincim ii oldugunuza sefindikk cicimmm :kedi:

efett sonunda kızımızın ismine karar verdik CEMRE filiz aplamm duyrulurrrropuyorumnanaktan

hayırlı olsun isminiz cnm adıyla büyür inş rabbim sağlık sıhhat versin :1hug:

merhaba kızlar, bakıyorum topik bomboş, malum hafta sonu :) yarın kardeşim geliyor inşallah, o yüzden çok mutluyum zemuszemus eee? sizler nasılsınız bakalım?

tamam canım listeye yazarım :)
filiz ablam günaydın canım nasılsın minik prens nasıl.
merhaba güzelim, nasılsın? biz iyiyiz çok şükür :)

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 24. Haftamızdayız (K) {YAĞMUR NıSA}

11. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS} 4 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA} 2 Aylık

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMıZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Son düzenleme:

hayatcım, sen de muhtemel doğum tarihini söyle canım, listeye ekleyelim, bunca zamandır gelip gidiyorsun ve sanırım bizden ayrılmaya niyetin yok :) böylece listeye girmeye hak kazandın :) di mi kızlar? ne dersiniz?

hayatcım, sen de muhtemel doğum tarihini söyle canım, listeye ekleyelim, bunca zamandır gelip gidiyorsun ve sanırım bizden ayrılmaya niyetin yok :) böylece listeye girmeye hak kazandın :) di mi kızlar? ne dersiniz?

cnm bnm saol ben yurtdışında oturuyorum kimsem yok burda 1 aydır falan telefonlar da arızalı ailemlede görüşemiyorum yani sizler bana aile oldunuz aklıma takılanı soruyorum destek oluyosunuz hele böylew bi zamanda hamileyken ve ilk hamileliğim ne kadarda olsa cahil sahilirim bu konuda burda doktorlarda kötü hç ilgilenmiolar sen sorarsab cvp verirler anca rüzgarcım cok teşekkür ederim dışlamadığınız için beni SAt tarihim 10 mart tajini doğum 15 aralık görünüyor

ne demek güzelim dışlamak? aşkolsun, burada hepimiz ilk hamileliğimizi yaşıyoruz, bir çoğumuzda inan bana Türkiye'de olsak bile kendi memleketimizden, ailemizden uzakta, gurbetteyiz... nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum canım :) bu topikte bunun için var zaten, birbirimize destek olalım, bilgi alışverişinde bulunalım diye... tabii bu arada çok güzel dostluklar kazandık :) aklına ne takılırsa sor canım, içimizde muhakkak bir bilen vardır :) hadi bakalım, düşünme hiçbir şey, yalnız değilsin :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

10. Hayat24................................. 24. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

canımsın saol :1hug:

saol canımmm aminnnnnnnnnnn :Saruboceqpuyorumnanaktan

kıs aşkolsun imiii lmaz: bis sanki tr deyısde noluyo aplam dooru solemiş cogumus aılemısden uzaktayız mafoldumben cogumuzunda ilk hamileliği tabi biras bilgisiz olucaz ama burda konustukca rahatlar panik yapmassın haftaca senden tecrubelilere sor bişicik olmasss opuyorumnanaktan

filiz aplam teşekkur ederim bu arada :) kardeşin geliyomus ayrın gözun aydınnnn bol bol hasret gıderin artıkın a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…