Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende valla dünürrr herbişeyi özledim offff offf hakkaten
yok kız ödesin kayınnaa o ödemesede surat ascak laf sölicek bişi bulucak nede olsa
annemlerin yaptıkları aldıkları karşısında benim yanımda başkasına asla bişey diyemez hastane masarafıyla ilgli hele bi desin lmaz: evimizi o aldı biliyosun komşu durumunu falan bin pişman ettim bize seçme tercihi vermediğine kaydirigubbakcemile3

ne aşısı bu dünürüm böyle yaa delmişler kuzucumu lmaz:
şifasını görsün inşallah
ateşlenmez benim gelinim dirençli maşallahh

:

timsahi yürüşü yapıyom daha çabuk gidliyo malum koca bursasporlu benimde :roflol::roflol:
kızımmm valla sen cok alemsin hee :roflol::roflol:

anacığımızın zevkine kurbaaannnn :jeyyar:

sözün bittiği yerrr....Çok üzgünüm çoook

oy oy oy kıyamam ben size yaaaa
malesef sen bişi yapamazsın cicim yaa o kendi başına halletmeli :):)

evet canım yaa kendi basının caresıne baksın dimi hep biz hep biz nereye kadar

ayh bu arada yorumlarınız ve benı gulmekten catlattıgınız ıcın ayrıca kızımında hıckırıgını kestıgınız ıcınn sonsuzzz teşekkurlerımı sunarımmmmmmmmmmm

:roflol::roflol::roflol::roflol:

reca ederiz gıı sen kızın hıçkırınca ses et bize hallderiz biz alimallah :lepi:

reca ederiz gıı sen kızın hıçkırınca ses et bize hallderiz biz alimallah :lepi:

taammdır cicim sölerim hemennn opuyorumnanaktan bende yemek yıyım dimii off yaaa napcas bu ıstahsızlıgı bılemedımmmm :kedi:
ınsanın canı hemıleyken bıle bısı cekmezmii yaaa kafamçokkarıştı

ye canım afiyet olsun yarasın saldır tüm yemeklere
yemek tariflerine bak netten benim normaldeyken tariflre dibim düşüyodu şimdi bakmıyom artık kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlaaarr
hadi toplaşında gün çabuk bitsin
günaydın canım nasılsın
günaydinnn kıslaaaarrrr..hade toplaşıyoruz burççç çabucak geçsin günümüzzzz
günaydın özgecim nasılsın
merhaba bende hamileyim arkadaşlar.39+ 4 deyim. oğlumun yolunu gözlüyorum.Ne zor geçmeye başladı şu günler yaaa....
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bişi kalmamış hayırlısıyla
Napim Bulcukum. Bize Ramazan da dua edeceksiniz dimi? Neler yapıyorsun? Geçmişi okumaya dönmüyorum bile. Önemli havadisler var mı?
etmezmiyiz hiç canım benim sen merak etme.:))
edicezz tabiki canımmm etmezmiyiz hiç merak etme sen bizzat ismin geçio dualarda opuyorumnanaktan
kuzummmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
günaydın neşecim... en doğrusunu yapmışsın, kafaya takmayınca geliyor bu veletler... tabii ki dua edeceğiz hayatım, zaten her zaman ediyorum ben, ramazanda da devam :)
aynen katılıyorum ablacım sana
Hepiniz bitanesiniz Şeniz sizi çok seviyorum..çooooooookkkk öpüyorummm...
bizde seni seviyoruz canım benimmmmopuyorumnanaktan
böcek ilacı kullan nesecim öteki türlü başa çıkamazsın canm
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bizde seni seviyoruzzzzzzzzzz
her güne bi kişi seççem dua için bugun neşenin günü deyip başlıcam bugun kumsalın dicem tek tek edicem :Saruboceq:
canım benimmm kuşummmmmm allah razıolsun sizlerdennnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
:))) benim günümde diğer arkadaşları da söyleyebilirsin....Fikrimi değiştirdim çok kıskanç olmaya gerek yok. Hepimiz hamiş kalalım hayırlısıyla...
düşünceli arkadaşım benim kıyamam sana inşallah hep birlikte
günaydın topişin güzel bayanlarıı :teytey:
günaydın canım nasılsın
açıldııı bizim burda çok yapılır bayılırım ben harika olmuşlarrrr
günaydın canım nasılsın deseydin ay ben gayet fittt bir anneyim kaydirigubbakcemile3
maşallah canım nazar değdiricekler sana hadi bakalım şifa olsun inşalalh geçer diş ağrın
günaydın kızlar ne haber..lohusa şerbeti bizim oralarda yapılmaz ama burada görümcemde yaptılar çok acayip şekerli idi.ama tadı fena dgl kırmızı bir şeydi ...
günaydın mavicim nsılsın
selam kızlar nasılsınız
canım hoşgeldin nasılsın minik kızımız nasıl
Merhablar bende sayfayı yenİ keŞfettİm
merhaba hoşgeldinnn
ben yemeğe gidiyorum canımcıklarım bi koşu gider gelirim biliyosunuzki
afiyet olsun bitanem
bu arada kıslar albumume kızımın arabasını koydum yorumlarınıza sunuyorumm opuyorumnanaktan

bakıyorummmm hemencik

karpuzzzzz kızzz o yeşilli arabayı kaça aldırdın kayınnaya kaydirigubbakcemile3

kısss yeşillii deme pembe o arabaaaa puseti yeşilll :roflol:
cnaım benım araba 459 lira pusette 100 liraydı adamlar ındırımde dıyıp ındırım yapmadılar :roflol::roflol: bende buna cok üzüldüm :roflol:
bu modelleri maxicosi diye bı fırma yapıyomus ama 1000-1500 liracık canım bu farklı bı fırma yenı cıkartmıslar kaydirigubbakcemile5

ye canım afiyet olsun yarasın saldır tüm yemeklere
yemek tariflerine bak netten benim normaldeyken tariflre dibim düşüyodu şimdi bakmıyom artık kaydirigubbakcemile3

yaww cıcım bakıyorum ama canım cekmıyooo kii ceksee saldırıcamm cokacimcoook

günaydın canım nasılsın deseydin ay ben gayet fittt bir anneyim kaydirigubbakcemile3
maşallah canım nazar değdiricekler sana hadi bakalım şifa olsun inşalalh geçer diş ağrın
bakıyorummmm hemencik

hımmsss adam utandı zaten canımın içi ben nası böle derim diyeee gülüp duruyoduuu böle fitlikde olmaz diye herhalde :roflol::roflol:

bak bakalım arife teysesii topik kızımın son modelll abs ebs eeg gjg klk li arabasına :roflol:

kızzz gülçin ben bile özledim sizin sohbetlerinizi okumayı heeee :çok üzgünüm: hiç katılmadan okumak bile acayip keyif veriodu banaa duygulandım bak şimdi öle deyinceee :a015:

öylede işte gülüm bizde duymamaya görmemeye çalışıyoruz he deyip geçelim diyoruz
iş hayatı öyle yavrum ne etçen ama sende stresten uzak dur emi gülüm bir boka yaramıyor stres :):)
o stres varyaa bende hep var ve hepte zarar verioo farkında ola olaaa benneyaptımki

konuş kıssss dök içini ben şahitim en yakındannn :teselli:

evet canım bi degeçmişi okuyodummm ondan geciktim baya yemeğe gidicem şimdi görüşürüz herkese afiyet olsun
afiyet olsun bi tanemmmmm cokacimcoook

gözüme karabiber kaçtı sulandım çok fenaaa yanıorummm

ösgecannn kuşum bak şimdi karabıberi yemegın ustune dökeris bisss gözümüze diil ne işi var cicim gözünde onunnncokacimcoook

:roflol:ay ay yazık olmuş indirim olmamasına

evet canım bi degeçmişi okuyodummm ondan geciktim baya yemeğe gidicem şimdi görüşürüz herkese afiyet olsun
afiyet olsun canımcım

Gülçin'cim geçmiş olsun kuzuma ama napalım onların sağlığı için mecburuz buna kıyamam, iğne yerlerini öp benim için canım :)

afiyet olsun canım benimmmm hayırdır hasta falan değilsin dimi normalde hucummm etmen lazım mamalara
bencede utanmıştırrr baktm anacım çok güzel renklerine bayıldım çok uyumlu iyi günlerde sağlıkla kullanın inşallah
sağol canım sanada afiyet olsun kuzum elini yüzünü yıkasaydı elinde varsa değdiği yeri yakar ona göre
:roflol:ay ay yazık olmuş indirim olmamasına

afiyet olsun canımcım

sağol canımm benimmm opuyorumnanaktan

ösgecannn kuşum bak şimdi karabıberi yemegın ustune dökeris bisss gözümüze diil ne işi var cicim gözünde onunnncokacimcoook
:roflol::roflol: serperken serperken gözüme uçmuş ne vaaaaaa :dilcikar:

Allahdan gözüne kaçmış ya başka bi yerine kaçaydı :roflol::roflol:
ayyyy amaniiinnn napardım kııııı

sağol canım sanada afiyet olsun kuzum elini yüzünü yıkasaydı elinde varsa değdiği yeri yakar ona göre
yıkadım kuşummm o kadar uykum varki yıkadım ama açılmadııı Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…