Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah güzelim, inşallah :)

kışın tekne olayı yok tabii, tekne karaya çekiliyor, eşim kışın dalgıçlık yapıyor :1ninca:

ablammm yaa üzülme noluuuuurrr gün doğmadan neler doğar üzülme sen sıkma canını düzelir inşallah en yakın zamanda :teselli:

inşallah toplanır hayatım ama buranın sezonu o kadar kısa ki... üstelik ramazan da geldi... neyse boşverin
ablacım bundan sonra ramazan dahada öne gelio sezonlar her yerde kısaldı bi tek orda değil ki sen üzülmee lütfenn bebişin etkilenmesin doğan rızkıyla doğar bak gör nasıl uğurlu gelicek size..krizin vurduğu sıkıntı çeken o kadar çok insan var ki bakma kimse konuşmuyo ama umut huzur olsunn allah hayırlı bereketli bol kazanç nasip etsin herkeseee

selam kızlar naberiniz
mrb canım hoşgeldinn

inşallah güzelim, inşallah :)

kışın tekne olayı yok tabii, tekne karaya çekiliyor, eşim kışın dalgıçlık yapıyor :1ninca:
wavv dalgıçlık süpermiş :1ninca:

evet etkilendiğinin farkındayım, tüm hareketlerini kesti, hiç kıpırdamıyor haberi aldığımdan beri mafoldumben
ablacım üzülme lütfen ramazan mübarek ay içindeki mucize size uğur getircek

selam güsellerrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzz

slm şekerim

haklısın canım, inşallah, dua edip duruyorum, inşallah duyar beni :)

neyse ben biraz çıkıyıorum kızlar, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)

haklısın canım, inşallah, dua edip duruyorum, inşallah duyar beni :)

neyse ben biraz çıkıyıorum kızlar, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)

tmm ablacım moralin yüksek dön emi opuyorumnanaktan
iyiyim güseller siz nasılsınız çoooooooooooooooooooooooooook özledim sizleri

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hoşbulduk canım nasılsın

selam arkadaslar nabersınız dun bende ıgnelerımı yaptırdım...bol bol dınlendım...alısverıse cıktık ıste bugun de temızlıge bayan geldı dıpten temızlık yapıyoruz...hepımıze hayırlı olsun mubarek ramazan :Saruboceq:

sevtappp cicim hosgeldinnnn opuyorumnanaktan
sendemii iğneee off off napces bu ıgnelerlen bısss:kedi:
kuzum banada gonderıverın su temıslıkcıyı kaydirigubbakcemile2

:roflol::roflol: serperken serperken gözüme uçmuş ne vaaaaaa :dilcikar:

ayyyy amaniiinnn napardım kııııı

yıkadım kuşummm o kadar uykum varki yıkadım ama açılmadııı Şeniz
CANIM BENıM EVE GıDıNCE YAT UYU HEMEN DıCEM AMA ıŞTEN ÇIKINCA UYKUSU AÇILIYOR ıNSANIN BUGÜN ERKEN YAT BARıı YARIN RAMAZANIN ıLK GÜNÜ HEMEN
ANLADIM CANIM ZORLADA OLSA BıŞıLER YE GÜZELıM BEYENMEZMıYıM HıÇ
YERıM BEN ONU opuyorumnanaktan
ABLAM ÇOK ÜZÜCÜ Bı DURUM AMA SEN ÜZÜLME RÜZGARI DÜŞÜN ALLAH BÜYÜK VARDIR BUNDADA Bı HAYIR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ıNŞALLAH PARA TOPLANIR HERŞEY TATLIYA BAĞLANIR ÖNEMLı OLAN SıZSıNıZ UNUTMA.ıNŞALLAH HAYIRLISYLA HERŞEY YOLUNA GıRER MÜBAREK RAMAZAN AYI BOL KAZANÇ BEREKET GETıRıR SıZE:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
selam güsellerrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzz
HOŞGELDıN CANIM NASILSIN
iyiyim bitanem h.b evdeyim kuşum alışveriş eksik tamamlmakla temizl,ikle geçiyo ömrüm ekim 1de dogum ya benimmm
AZ KALMIŞ ALLAH SAĞLIKLA KAVUŞTURSUN ıNŞALLAH
HOŞGELDıN CANIM NASILSIN ŞıFA OLSUN ıNŞALLAH TEMıZLıK VARMIŞ KOLAY GELSıN YORMA KENDıNı
AMıNNNN CANIM CÜMLEMıZE ıNŞALLAHHHH

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…