Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yeawruuuummmmm :jeyyar: hoşgeldin kuşummmm kısss sen dün demedinmi bebekmi göbekmi dieee :mymeka: alsanaaaa doktor ispatlamış oluuuu :dilcikar:
inşallaaahhh diş ağrılarında geçerde rahata erersinnn gülümmmmm Şeniz

hakketten yawww valla dun ne konustuysam oldu yawww actım agzımı arkadasıma uyuz kaynanamdan bahsettım aksama geldıler :eek:lmaz:
kıslar bu arada dun babanemıs ve dedemıs sonunda hedıyesını aldılar kuzuma bebek arabamızı album yapıcam koyucam oraya topik kızıma bısı aldılar sonundaaaa:Saruboceq:

hakketten yawww valla dun ne konustuysam oldu yawww actım agzımı arkadasıma uyuz kaynanamdan bahsettım aksama geldıler :eek:lmaz:
kıslar bu arada dun babanemıs ve dedemıs sonunda hedıyesını aldılar kuzuma bebek arabamızı album yapıcam koyucam oraya topik kızıma bısı aldılar sonundaaaa:Saruboceq:
oh sonunda bişi almışlar şükür zemuszemus
selam kızlar nasılsınız
dünür hoşgeldinnn mafoldumbenbak seni gördüm duygulandım
çok sıkılıom ben yaaaaaaaaaaaaamafoldumben

Merhablar bende sayfayı yenİ keŞfettİm

canım hoşgeldinnn opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5 ohhhhh süpeeerrr bide bilezik taktılarmı sanaaa yada beşi bi yerde bu iş tamamdır :jeyyar::jeyyar:

selam kızlar nasılsınız
hoşgeldinnn kuzummmm sen nasılsınnn meleğinnn napiooo:ecrin_bebek:

Merhablar bende sayfayı yenİ keŞfettİm
selamm canımm hoşgeldinnn

ben yemeğe gidiyorum canımcıklarım bi koşu gider gelirim biliyosunuzki :eek:
bilmezmiyizzz sandalyen bilee soğumuyo gidip gelesiyeee :eek:

:roflol::roflol::roflol: bısı takmakmıııı kıs bunlar taksa taksa borc takarrrr :roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol: hahahahaaayyy delüüüüü :roflol:

bu arada kıslar albumume kızımın arabasını koydum yorumlarınıza sunuyorumm opuyorumnanaktan
bakalımmm şekerimmm babanemisss ne almışşş hihoyyyt

burcummm o göbekle nası hızlı gıdıon anammm nıtro fılanmı taktırdın opuyorumnanaktan

babanesii almış olabılır ama annesı begendıı lüffennnn karıstımayalımmmmmmmmmmkötükedihüso

dünür hoşgeldinnn mafoldumbenbak seni gördüm duygulandım
çok sıkılıom ben yaaaaaaaaaaaaamafoldumben

hoş buldum dünürümmmmmmm neyen duygulandınn kııııı yohhsa benmi üzüyorum seni canımın içiiii
neden sıkılıyorsun birtanem aynı durumlarmı???

hoşgeldinnn kuzummmm sen nasılsınnn meleğinnn napiooo:ecrin_bebek:

hoş bulduk canımcım iyidir be güzelim ne olsun delilerle uğraşıyoruz işte :KK43::KK43:
meleğim iyi yaaa bu gün üçlü aşı yaptılar kuzuma ağladı birazcıcık şimdide uyuyor bebişim.....
sen nasılsın güzelim iyimisin?

hosgelmişşş cerenın annesiii opuyorumnanaktan

hoş gördük halecim nassın gülüm iyisin?

:roflol::roflol::roflol: bısı takmakmıııı kıs bunlar taksa taksa borc takarrrr :roflol::roflol:
:roflol::roflol:
bu arada kıslar albumume kızımın arabasını koydum yorumlarınıza sunuyorumm opuyorumnanaktan
:eek:hemen bakalım

he valal soğumamış harbiden kaydirigubbakcemile3

burcummm o göbekle nası hızlı gıdıon anammm nıtro fılanmı taktırdın opuyorumnanaktan

babanesii almış olabılır ama annesı begendıı lüffennnn karıstımayalımmmmmmmmmmkötükedihüso
timsahi yürüşü yapıyom daha çabuk gidliyo malum koca bursasporlu benimde :roflol::roflol:

hoş buldum dünürümmmmmmm neyen duygulandınn kııııı yohhsa benmi üzüyorum seni canımın içiiii
neden sıkılıyorsun birtanem aynı durumlarmı???

?
yok kız sen üzermisin hiç
görünce ski günlerimiz aklıma geldi birden duygu seli oldum
he valla aynı durumlar bunalıyorum artık iş yerindede boşum yaa

anacığımızın zevkine kurbaaannnn :jeyyar:

hoş bulduk canımcım iyidir be güzelim ne olsun delilerle uğraşıyoruz işte :KK43::KK43:
meleğim iyi yaaa bu gün üçlü aşı yaptılar kuzuma ağladı birazcıcık şimdide uyuyor bebişim.....
sen nasılsın güzelim iyimisin?
canımmmm o deliler herkesin çevresinde var görmicen duymucan kendini düşüncen boşverrrr :eek:lmaz: rabbim düzenli uykular versin kızımızaaa :nazar::nazar: bende iyiyim işte nolsun iş güç stres başka bişe değil inankiii Şeniz

iyiyim canım nasıl olsun kuşum dönmeye calısıyo bende yardım elimi uzatmaya calısıyorum ama olmuyoo opuyorumnanaktan

oy oy oy kıyamam ben size yaaaa
malesef sen bişi yapamazsın cicim yaa o kendi başına halletmeli :):)

yok kız sen üzermisin hiç
görünce ski günlerimiz aklıma geldi birden duygu seli oldum
he valla aynı durumlar bunalıyorum artık iş yerindede boşum yaa

oyyy kuzum kıyamam sana ben canım benim sizi o kadar çok özledimki eski günleri sizle sohbetleri atışmalarımızı birbirimize sataşmalarımızı bilem özledim kııı hatta özlediğim o kadar çok şey varki oooooooooooofffffffffffffffffffffffffff ooofffffffff

bu arada hastane masrafları nı kayınnan ödicekmiş aman haaa dünür ne yap ne et sen öde biz hallettik de eşinede anlat uygun bir dille kimseye müdane etmeyin heleki kaynanalara valla ben şuan çok çekiyorum üstellik hiç birşey yapmadıkları halde kimsenin çekmesini istemem canım bu yüzden uyarıyorum herkesi yapma bir bahane bul ve engel ol lütfen sonradan çıkar acısı mazallah

anacığımızın zevkine kurbaaannnn :jeyyar:

canımmmm o deliler herkesin çevresinde var görmicen duymucan kendini düşüncen boşverrrr :eek:lmaz: rabbim düzenli uykular versin kızımızaaa :nazar::nazar: bende iyiyim işte nolsun iş güç stres başka bişe değil inankiii Şeniz

öylede işte gülüm bizde duymamaya görmemeye çalışıyoruz he deyip geçelim diyoruz
iş hayatı öyle yavrum ne etçen ama sende stresten uzak dur emi gülüm bir boka yaramıyor stres :):)

amanda kuzucum gelinim aşımı olduu kıyamam ben onaa opuyorumnanaktan

heee ya dünür gelinini ağlattılar bu gün
yavrum önce koluna vurdula ağladı birazcıcık tam sustu bir bacağına vurdu ordakine ağlarken sustu derken diğer bacağına yavrum artık ağlamaktan helak oldu hangi tarafına acısın kuzum üç yeri birden delindi :KK43::KK43: neyseki uzun sürmedi şimdi uyuyor ateşlenmesin diye bakıyorum arada.

X