Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gunaydınn kıslarrr bis geldikkk topiş topişşşş zemuszemus

anlatcaklarım bol bugun :)
dun aksamustu hanı ıgneye gıttım ya dişçiyede gidicektim hani neyse acilde dişçi varmıs gırdım neyse adam actı azıma baktı basladı anlatmaya ıste bana dedıkı sıze bı antıbıyotık verıcem 5 gun sonra yıne gelın bende dedımkı hamılelere uygun olandan dimi dedim adam ne dese begenırsınızzzzzz AAA SıZ HAMıLESıNıZ fisfisfis dedim evett kac hafta dedi 33 hafta dedım hım kac aylık oluyo dedııı fisfisfis 8 bucuga yaklastık dedim ozaman ben ona gore bı antıbıyotık vereyım ama tedavınızı yapamayız dedı dogum sonrasına kalıcak dedı esim filann kopptuuu yuhh dedık gulelımmi aglayalımmı sasırdımmmmmmm sırnaşık şey neyse verdıgı ılacı doktoruna sor dedı sorum oda ıc ıc hıc bısıcık olmaz dedı aldık içtik bakalım gecmesini bekliyoruzzzgamyoncuiremsu

geçmiş olsun karpuzum doktorun gözler pek seçmio galiba senişn koca göbüşü görememişmi kaydirigubbakcemile3

günaydın cicim opuyorumnanaktan
:roflol::roflol: hakkaten yuh doktora anlamadımı hamile olduğunu
ilaç iyi gelir inşallahda ağrı mağrı kalmaz

geçmiş olsun karpuzum doktorun gözler pek seçmio galiba senişn koca göbüşü görememişmi kaydirigubbakcemile3

:mymeka: valla canım gözlerinde sorun var herhalde :kedi: hayırrr sıyahh gıymıstım ondanmı bılemedım opuyorumnanaktan

günaydın cicim opuyorumnanaktan
:roflol::roflol: hakkaten yuh doktora anlamadımı hamile olduğunu
ilaç iyi gelir inşallahda ağrı mağrı kalmaz

gunaydın şekerimmm ayh vallaaa ınşallah ıyı gelırr dun bu sabahta ıctım bakalım kesse bariiopuyorumnanaktan
doktorumu öpüyorummmm:lepi:

:roflol::roflol:

günaydın kızlar ne haber..lohusa şerbeti bizim oralarda yapılmaz ama burada görümcemde yaptılar çok acayip şekerli idi.ama tadı fena dgl kırmızı bir şeydi ...

burcu gı baktım ben verdigin linkke biz sıcakta yaptıgımız için fincanda vermiştik böyle kadehte yada bardakta degildi gerçi bu sogukta içiliyor.ama bu süslerin şerbet içilildikten sonraki halini düşünemiyorum..kırmızı bir şey oldugu için boyanır gibi oluyor yani temizlemesi zor oluyor..

oooo sen şuna manken gibi hamişim desenee:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

ağrın gecer inş da trahat edersin geçmiş olsun tekrar:1hug:

oooo sen şuna manken gibi hamişim desenee:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

ağrın gecer inş da trahat edersin geçmiş olsun tekrar:1hug:

nerdeeeeee be güzelim efet bi zamanlar manken gıbıydık dıos ama sımdı maşallah kendımı kurbanlık koc gıbı hıssedıyorum -tatlicadiarzu- albümde resimlerim var bakmak ıstersen yuvarlanarak gıden bısey orda bulursun dermişim ama hakketten kenıme haksızlık edıyorum yok cok kılolu degıldım hala degılım zatende sıyahtan kaynaklanıyo olabılır gobegım fazla buyuk degılde adamda haksız degıl dıcem ama yuh dememek ıcın zor tutuyorum kendımıııı:roflol::roflol:

canımmm ufak sinek tarzı bişemi onlar yazın karpuza kavuna çöpe çok gelio ama böcek gibiyse bilmiorum wallaaa

günaydın topişin güzel bayanlarıı :teytey:
günaydin canımmmm zemuszemus

çok güzel hazırlamışlar ama bizder lohusa şerbeti yapılmazkisenağlama hiçde içmedim öle bişy CADIARZU
canımm internette tarifi var bilmiosan bile malzeme bulsan yaparsın sizin ordada başlamış olur böle bi adet senden görmüş olurlar :kedi:

oh ohhh topik dolmuşşşzemuszemus
yaaaa ne güsel wallaaa bulcukummmm

yeawruuuummmmm :jeyyar: hoşgeldin kuşummmm kısss sen dün demedinmi bebekmi göbekmi dieee :mymeka: alsanaaaa doktor ispatlamış oluuuu :dilcikar:
inşallaaahhh diş ağrılarında geçerde rahata erersinnn gülümmmmm Şeniz

günaydın kızlar ne haber..lohusa şerbeti bizim oralarda yapılmaz ama burada görümcemde yaptılar çok acayip şekerli idi.ama tadı fena dgl kırmızı bir şeydi ...
canımmm bizim buralarda pek meşhurdur lohusa eve gelmeden şerbet gelio nerdeyseee kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ben bebek şerbetini çok severim ama soğuk olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…