Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok canım yaa bu benım herzamankı halım hamişlikte bile degişmediii iştahsızlık sorunum varr canım hıc bısey cekmıyo zorla agzıma yemk tıkıyorummm hastalık gibi desek dogru resmennnkaydirigubbakcemile3

arabamsısı begendıgınıse sefındık topik kızımda tesekkur edıyoo opuyorumnanaktan

:roflol::roflol: serperken serperken gözüme uçmuş ne vaaaaaa :dilcikar:

ayyyy amaniiinnn napardım kııııı

yıkadım kuşummm o kadar uykum varki yıkadım ama açılmadııı Şeniz

nerden serpıyon anacım karabıberı sende omuzundan asagımı :roflol::roflol:

sen biliyin gülooooooooo başına belaa olup canını sıkmasınlarda...

ne aşısı bu dünürüm böyle yaa delmişler kuzucumu lmaz:
şifasını görsün inşallah
ateşlenmez benim gelinim dirençli maşallahh

valla biri verem diğerlerini bilmiyorum balım....
inşallah canım yaaa biraz dugun bugün kucağımdan inmek istemiyor

Ayyyyy deme kuzum ya zatiiii hasret var içerlerimizde

Gülçin'cim geçmiş olsun kuzuma ama napalım onların sağlığı için mecburuz buna kıyamam, iğne yerlerini öp benim için canım :)

ablammmmmmmmmmm hoş geldin nassen
evet mecbur bu aşılar onların iyiliği için
senin neden canın sıkkın ablam ne oldu?

ablammmmmmmmmmm hoş geldin nassen
evet mecbur bu aşılar onların iyiliği için
senin neden canın sıkkın ablam ne oldu?

son iki gündür havalar çok sıcak olmasına rağmen tur falan yoktu, bugün eşimin turu vardı tekne arıza yaptı, tur iptal oldu... ödememiz gereken senedin son 10 günü ve biriktirmemiz gereken 4500 TL var daha nasıl olacak nasıl toparlanacak bu para bilmiyorum sabahtan beri sinirlerim altüst oldu... arıza çıktığı için ayrıca masraf ve ben bıktım artık bütün bunlardan... her yaz bana kabus olmaya başladı... eskiden yaz en sevdiğim mevsimdi şimdi gelmesini istemediğim bir mevsim haline dönüştü

off aplamm herkeste aynı sorundan var sanırımm üzülmemeye calıs en yakın zamanda gecsede herkes bı rahata kavussa Çok üzgünüm çoook
sölemesi kolay bılıyorum ama elden bısey gelseea.s.
ablaaaammmm hayırdırrr kötü bişe yok inşallah seni üzen kıran

yukarıda anlattığım gibi kızlar

oyyy aplam öle deme yawww iş sonucta o tekne :kedi: tamam aksılıkler ınsanı bezdırıyo ama gecıcektır hayırlısıyla inşallahh toplanır bırıktırmenız gereken bıranonce :kedi:

oyyy aplam öle deme yawww iş sonucta o tekne :kedi: tamam aksılıkler ınsanı bezdırıyo ama gecıcektır hayırlısıyla inşallahh toplanır bırıktırmenız gereken bıranonce :kedi:

inşallah toplanır hayatım ama buranın sezonu o kadar kısa ki... üstelik ramazan da geldi... neyse boşverin

çok sinir bozucu değil mi?
hemde nasıl

sen biliyin gülooooooooo başına belaa olup canını sıkmasınlarda...

valla biri verem diğerlerini bilmiyorum balım....
inşallah canım yaaa biraz dugun bugün kucağımdan inmek istemiyor
kuzucum benim biz bile aşı olunca bi halsizlik oluyo üstümüzde

ayy ablacım Allah yardımcınız olsun inşallah arızası bir an önce gider ve işlerinize devam edersiniz ödemelerde hallaolur sen üzme tatlı canını rüzgarda uğurlu gelicek size
bişey sorucam ablacım siz kışın napıyosunuz tekne olayı kışın olmaz dimifisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…