Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

halecım burcucum hılalcım cok sukur ıdare edıyorum sadece karnım agrıyor azda mıdem bulanıyor...onun dısında ıyıyım...kayınvalıdem allah razı olsun busefer kalktı temızlıgımı ısımı gucumu yaptı bu sefer...esyalarınnın yerlerınıde degıstırdı ama ne yapalım ıyı olunca duzeltırım...hılalcım allah kavustursun gıttı oylemı esın...belın agrıması normal bıtanem ...genıslıyosunyerimseniben

hoşbulduk canım iyi diyim iyi oluyumm sen nasılsın

canım hiç korkma zaten ben çok güvenmiorum o testlere içni ferah tut.geçenlerde biri dedi amniosentezden para aldıkları için bazısı bööle diomuş doktorunun böyle biri olmamasına dikkat et canım.bence bişey yoktur.

ayhhh canım yaa aman elleeme yapsın barii benımkı ıse hala ayılıp bayılmaktan daha bı gun gelıpte yemek yapim bile demeden hala tatıl yapıyooo yaylasındaaa Allah ona iç huzuunu vermesın nşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:kötükedihüso

sağol canım iyiym inş.daha da ii oluruz.sen nasılsın?

ii canım nasıl olsun bisde koca göbekle ugrasıyos :CüvCüv:

allah daha iyi etsin canım.onları yapmış ya buna da şükür........evet canım gitti 1 hafta oldu.sap gibi kaldım kendim mirmirmirmir.

ayy evet ben de başladım tıslamaya bakalım hayırlısı.allah kolaylık versin canım başka sorun olmasında artık napalım...........................

canımm geçmiş olsun üzülme emii dualarımız seninle :Saruboceq:

selam herkeseeeeeeeeeeeeeeee ben geldim gene
mrb canım hoşgeldinnnn

ösgetoşummmm ojgeldinn cicimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan oyyyyyyyyyy at bı agrıkesıcı yemekten sonra bısıcıgın kalmasınn:kedi:
bulursam içcem haletoşuummm :çok üzgünüm: kafamı şöle sıkıca bağlayasım var:1shok:

:roflol::roflol::roflol:allah ıyılıgını versın kıssss guldurdun benı bu kaynanalar basımıza bela ben oglusumun esıne boyle bunlar gıbı davranmam ayol

ayy evet ben de başladım tıslamaya bakalım hayırlısı.allah kolaylık versin canım başka sorun olmasında artık napalım...........................

kıs daha 20 haftada duu ayolll 30dan sonra napıcannn kaydirigubbakcemile3

hoşbuldum canım nasılsın?ben bi karnımı doyurup gelicem kızlar

afyet olsun şekerimmmcokacimcoook

allah daha iyi etsin canım.onları yapmış ya buna da şükür........evet canım gitti 1 hafta oldu.sap gibi kaldım kendim mirmirmirmir.

aaaa nıye sap gıbı kalasın canım oglusun var senın yanında buyuk bır tesellıdır senın ıcın 5 ay yapıcaktı deılmı canım allah tez vakıtte kavustursun...

canım geçmiş olsun üzülme hiçbişicik olmaz neden öle çıktıki acaba sigara falan kullanıyomusun canım

:roflol::roflol::roflol:allah ıyılıgını versın kıssss guldurdun benı bu kaynanalar basımıza bela ben oglusumun esıne boyle bunlar gıbı davranmam ayol

ayhh efet benım kızımada böle yapsınlar valla yolarım saclarını baslarınııı kötükedihüso
kaynanaysa kayannalıgını bılseler yeter ama bazen ınsan dısı davranıslar sergılıyolar ayıp oluyo yaneeeeklava:klava:

bulursam içcem haletoşuummm :çok üzgünüm: kafamı şöle sıkıca bağlayasım var:1shok:

ayhh kıyamam yaaaa ben orda olsam cakardım kafaya senın bı taneee bak agrı kesıcı neymıs derdın heeee:jeyyar:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

hadi yaa kaydirigubbakcemile3 annemde seninki kız diyo kızlar kendini göstermez hemen diyo ama bakalım hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…