Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hadi yaa kaydirigubbakcemile3 annemde seninki kız diyo kızlar kendini göstermez hemen diyo ama bakalım hayırlısı inşallah

ayhhh sımdı cınsıyetını n kadar cok merak edıyosundur opuyorumnanaktan
annenın tahmını doru olabılırmı acep dedım ya bızım kız saolsun habıre kapattı ayh o yuzden 3 ay sureklı baktırttım doktora bak ben herseyı pembe alıyorum sonra bana yanlıs gormusum filan deme ucarım sana dıyeeekaydirigubbakcemile3
utangac oluyo ya kıslarr ondan gostermıyodur erkek olsa öleeemii :roflol::roflol:

delikafaduldendelikafaduldenanam korkulur senden kızda alınmaz :1shok::roflol::roflol:

sağol canım sigara hamilelikten öncee kullanıyodum inşallah kötü çıkmaz

hımm peki onamı bağlıymış riskli çıkması yoksa hormon değerlerine göremi ayrıca bu taramalar kesin tanı değil canım o yüzden üzülme Allaha sığın hayırlısıylan sağlıkla alırsın bebişini kucağına

evet canım öle kesin değil ama insan korkuyo yinede.sağol halecim.
sağol canım benim.böle vicdansız insanlarda varmı allahım ya.

aaaa nıye sap gıbı kalasın canım oglusun var senın yanında buyuk bır tesellıdır senın ıcın 5 ay yapıcaktı deılmı canım allah tez vakıtte kavustursun...

evet allahtan oğlum var inş. iileşmiştir artık da daha iyi olurum.5 ay yapıcak canım evet.amin inş.:Saruboceq:

canım sigara şu bu yüzünden demedi 4 tane grafik var sadece biri yüksek risk çıkmış inşallah canım inşallah.

sorma canım ya çatlıyorum valla meraktan tabiki önce sağlığı ama insan merak ediyor yani ona göre oğlum yada kızım diye sevip hayaller kuracamda kaydirigubbakcemile3 e bide alışverişe başlamak istiom mağazalarda görünce bvebiş eşyalarını içim gidiyo ama cinsiyeti belli değil diye alamıyorum ya kaydirigubbakcemile3 heheh evet erkek olsa alınnn pipim burda işte der herhalde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bakalım süpriz yapmazsa benim içimede kız gibi doğuyo

cnm korkma bu tür testler olasılık teestleri kesin sonuçlar deil bak 2 tanıdğım var memlekette birine doktor alalım çoçuğu demi,ş özürlü kadın aldırmamış allahtan gelene razıyım dedim dio diğer çoçuklarıma bişey olur die korktum allahtan dio ama oğlu taş gibi bişeyi yok
diğer tandığımın kızı oldu yaşına girmek üzere yaşı vardı yani 30lu yaşlardaydı hep rikli çktı 2li 4lü ama onunda kızı gayet sağlıklı üzülme sen bebeğinide üzme allaha sığın dua et allah yardım eder üzülme hc :1hug:

delikafaduldendelikafaduldenanam korkulur senden kızda alınmaz :1shok::roflol::roflol:

korksunlar kısçem benden yeter ywww ben cektım kuzuum cekmesınnn Çok üzgünüm çoook:roflol::roflol:

valla ne bileyim sırtüstü falan yatınca nefes alamıorum benim göbek 3 aylıkken çıktığı için :1rolleyes:

cicim ne dion sen 3 aylıkkenmii maşallahh canım benımmm :jeyyar:benım hala hamıle olup olmadıgımı dusunenler varr :roflol::roflol: benımde 4 aylık bı resmım var göbek dııl bebek olduguna kımse ınanmıyodu gamyoncuiremsu
sımdı cok zorlanıyorum işteee yatarkenn anammm saga sola donuslerde dorselı tır gıbı ıkı saatte donuyosss :lepi:kaydirigubbakcemile5

evet canım öle kesin değil ama insan korkuyo yinede.sağol halecim.

sağol canım benim.böle vicdansız insanlarda varmı allahım ya.

maalesef canım hastanede yattığımda şahit oldum birsürü vicdansız doktora allah onların gazabından kıorusun bizi ve bebişlerimizi ne diim................

Kızlar merhaba nasılsınız?

Ben uyku mahmuruyum yine. Kociş de bana mahmure diyor artık. Onun dışında bir sorunum yok çok şükür.

Sizler neler yapıyorsunuz?

FATOŞ, arkadaşım üzme kendini. İnşaallah tertemiz çıkacak sonuçlar.

dogru canım ya ınsan bıran once ogrenmek ıstıyo meraklanıyo ama onlarında hıc gostermeye noyetı olmuyo keyıflerı yerınde gerıle gerıle yatıyolar kaydirigubbakcemile3
insan kızım dıye severken bıle bazen cekınıyoo ya erkekse dıye :roflol::roflol:doktora guvenmek lazımmm hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…