Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok canım 1 eylüde çıkıcam
şu anda izinde olan bi arkdaşın bilgisayarındayım benim yerime eleman alındığı için kendi pcmi kullanamıyorum

yok canım 1 eylüde çıkıcam
şu anda izinde olan bi arkdaşın bilgisayarındayım benim yerime eleman alındığı için kendi pcmi kullanamıyorum

ah canım az kalmıs cıkmana daha erken izin alsaydın dicem ama sonrası ıcınmı kullanacaksın izni:ecrin_bebek:
senın yerıne elemanda gecıcı herhalde şakkıdı

merhabalar;
ben hamileliğimin 7. haftasındayım. üç gece önce kahverengi akıntım oldu. ama bir daha gelmedi.o günden beri doktorum progestan verdi ve bir haftada yatak istirahi. ama ben endişeliyim. başından böyle bir durum geçen varsa bana bilgi verebilirmi??

canım çok geçmiş olsun bende böle bişey olmadı dikkat et kendıne doktorun ıstırahat verdıyse kesınlıle dınlenn uzat ayaklarını bı kac ay bıle dese dınlenn :teselli::1hug:

ah canım az kalmıs cıkmana daha erken izin alsaydın dicem ama sonrası ıcınmı kullanacaksın izni:ecrin_bebek:
senın yerıne elemanda gecıcı herhalde şakkıdı

evet sonrası için izin daha önce kullanmadım
yok eleman kalıcı bakalım dönünce güya benim konumum farklı olcakmış patronların dediği bu 6-7 ay içinde düşünceleri ne olur bilemem :sm_confused:

mrb canım
banada böyle birşey olmadı ama bu topikde lekenlenmeleri olup progestan kullanan çok arkadaşımız oldu sağlıklı doğum bile yaptılar ;
sen doktorunu dinle bol bol istirahat et

aman aman iyi sonrası ıcın daha kullanmak daha ıyııı:ecrin_bebek:
CADIARZUkalıcı elemannn sen geldıgınde terfıı hadi bakalımm inşallahhh gamyoncuiremsu

aman aman iyi sonrası ıcın daha kullanmak daha ıyııı:ecrin_bebek:
CADIARZUkalıcı elemannn sen geldıgınde terfıı hadi bakalımm inşallahhh gamyoncuiremsu

evet bakalım iş yerinde bi üst kademeyemi terfi yoksa işten evemi terfi bilemiyorum şimdilik kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar
naıslsınız?
pek uğrayamıyorum bu aralar
mayıs annelerine soru sorup çıkıyorum
zeynebim hastaaaaa
bişey yemiyor
gülmüo oynamıyo
offfffffffffffffff
dr.a da götürmedik daha
düzelmezse götürürüz artık özele
devlettebakmıyorlar ki
bizde öyle işte
tüm gün onunla uğraşıyorum
yemek temizlik bişey yok

günaydın kızlarrrr nasılsınız bakalım hanzade canım o haftalarda benimde öyle bir kez kahverengi leke gelmişti doktorum normal olduğunu her 10 gebeden birinde olduğunu sölemişti ve bana hiç bi şey vermedi eğer devamlı olursa progestan veririm demişti ama bidaha da olmadı çok şükür endişe etme yani canım

evet bakalım iş yerinde bi üst kademeyemi terfi yoksa işten evemi terfi bilemiyorum şimdilik kaydirigubbakcemile3

aman aman eve terfi vermesinlerde kaydirigubbakcemile3

canımcımmm cok geöiş olsunnn kuzucugun ıstahı kesılmıstır sıcakta inşallah hasta fılan değildirr...:kedi:a.s.

günaydın canlarım, fazla kalamayacağım, öğrencim gelecek birazdan, nasılsınız bakalım?

merhaba canım :)
ohhhhhhh süper bir sofra olmuş ama geç kaldım ben
günaydın güzeller nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
günaydın canım
neyse sorunu çözmüş olmana sevindim canım :)
yine mi sensiz kalacağız?
geçmiş olsun canım, senin durumunda olan bir kaç arkadaş oldu ama şimdi gayet iyiler, merak etme, senin de geçecektir :)
kıyamam Zeynep'ime ateşi var mı? bence bir an önce bir doktora götürün canım, çok geçmiş olsun

günaydın kızlar nasılsınız hanzade jasmin dediginiz olayı bizzat bende yaşadım progestan kullandım hatta benim doktor çok garantici hemen kullanmamı istedi.

bugün kendime fena gaz verdim temizlik yapacam temizlikte dedigim gündelik evi süpürüp silecem toz falan olmuyor böyle bişeler yapmak lazım.fazla katılamayacam aranıza sonra duş falan akşam çıkacam dışarı çünkü...kendinize iyi bakın..

beyazcım geçmiş olsun umarım kısa sürede zeynep iyileşir...filiz ablacım merhaba sende hemen kaçacan demek .. burcu haftaya yoksun sonraki haftada rapora ayrılacan degilmi?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

merhabaaaaaaaaa, sakın çok yorma kendini tatlım :)
beyazcım geçmiş olsun umarım kısa sürede zeynep iyileşir...filiz ablacım merhaba sende hemen kaçacan demek .. burcu haftaya yoksun sonraki haftada rapora ayrılacan degilmi?
evet canım, öğrencimi bekliyorum, geç kaldı, sinir oldum, 11.30'da gelecekti, gelmedi hala lmaz:

allah razı olsun canım sağol inşallah inşallah bu ay olur rabbi dualarımı kabul eder:Saruboceq:
günaydın canım nasılsın ohhh ellerine sağlık kaçırdım ama yemiş kadar oldum
günaydın güzeller nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
günaydın hoşgeldin nasılsın canım
günaydınc anım nasılsın gözün aydın problem çözülmüş sevindim
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
merhaba beyazcım nasılsın canım çok geçmiş olsun üzüldüm
bence doktora götürün güzelim
günaydın canım nasılsın senin bıcırık daha göstermedimi kendini jasmin

günaydın mavicim fazla yorma kendini dikkatli ol

slm kıslar,o kadar kötüyüm ki anlatamam açlıktan başım dönüyo artık,yemek su herhangi bi katı sıvı gıdadan epeydir uzağım nerdeyse artık isyan etcem ha hiçbişi yiyip içemiyorum günlerim mahvoluyo çevremdekiler de üzülüyo serumdan heryerim delik deişk oldu,tek iyi olan şey tahlil sonuçarının ve bebeğimin iyi olması onun dışında çok kötüyüm bugün yine kabus gibi bir gün yaşıyorum önerilerinizi bekliyorum yoksa deliricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…