Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3.canım benim altyapı sağlam ondan sanırım hamile kalmadan önce ani bi kilo alımı oldu bende de.son ayları görürüm inş.ozaman nolucam bilmiorum artık.....hep yatıorum ben bi de hormon hapı serumlar iğneler derken 8 kilo aldım bide.doğumdan sonra veririm de gebelik zehirlenmesinden faln gidersem die korkuorum allah muhafazakaydirigubbakcemile3

hatıcecım hosgeldın canımm al bendende okadarr uykusuzluk kampı kurduk falla evde :roflol: canım kocamda benle uyumuyoo butun gun sersem gıbı geezıyom dıyoo :jeyyar: yazık onlarda sımdıden basladı uykusuz her geceeeee-tatlicadiarzu-
cicim as kaldı yaawwww sen sıranı savma bakk ben cok tırsıyorum hallaa gercı ıkı gundur ruyamda cok cabuk hıc anlamadan dogum yapmıs goruyorum kendımı grısız sızısız hatta hafıza kaybıyla :roflol::roflol:

fatoscum yenı okudum cok gecmıs olsun canını hıc sıkma rabbım buyuk sıfa onda sen bol bol dua et ben 2-3-4 testlere fılan hıc gırmedım allah ın dedıgı olur uzulme ...

ozge canım benım sıcaklar cook kotu fazla durma dısarlarda sapka tak..ilaç iç...opuyorumnanaktan

halecimm yenı resmıne baktım hayatım sen kılo aldın mı baya kac kılo aldın canım ...ben baya aldım 28 haftamdayım 14 kılo aldım tombık oldum

kuşummm nettin yaww:kedi: sonra tansıyonunu fılan etkıler aman dıyım cıcım dıkkat et ben 8 ayda 9 kılo aldım ama ben tıroıd hastasıyım zor kılo alıyodum zatenn bu ay sadece 400 gr almısım topiş kızım 700 gr almıs -tatlicadiarzu-bıde nası bı ıstahsızlık var sormaaa hıc bısey yıyemıyorum dogru durust hep zorla hep zorlaaacokacimcoook

hadi leynnnnn hepinii bi depüklerim kim kimi almıo görürsünüz :mymeka: kaydirigubbakcemile3

hılal kısss yoksam operasyonla falanmı oldun gacı sen :roflol::roflol:ayyy yerım senı basımızın ustunde yerın var bılıyosun ayol...8 kılomu aldın masallah bende 14 kılo resmın yokmu kıss hıc nı tane koysana topıkee

halecimm yenı resmıne baktım hayatım sen kılo aldın mı baya kac kılo aldın canım ...ben baya aldım 28 haftamdayım 14 kılo aldım tombık oldum

yok kuzum bu ay sadece 400 gr almısım tootalde 8 ayda 9 kılo bu ayda pek bısey alcagımı sanmıyorum bu ıstahsızlıklaaa:1no2:

valla canım sen gibisi az aramızda galiba sen az almışsın maşallah.dedim ya işte hala alıorum hormon hapı normal yiyorum ööle hamileyim die homiligırtlak değil ama işte engel olamıorum kilolara naparsın :1no2: mirmirmirmir

şekerim albumlerımde oncekı halım var bıde sımdıkı halım var zaten ama ıstersen taze cekılmıs koyim kaydirigubbakcemile3 du bekle bakamm kaydirigubbakcemile2

ayhh kıyamam yaaaa ben orda olsam cakardım kafaya senın bı taneee bak agrı kesıcı neymıs derdın heeee:jeyyar:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
:roflol: güldürdün nen beniiii

çatlak gacıı yaaaa kıss dikkat et frenlerin patlamasın :lepi:

gecm's olsun cnm bişeyler ye ağrı kesici falan al :teselli:
saol canımmm biz akıllı çaycı ablada bana kayfe getirmiş tetiklesin diyee kafamçokkarıştı ben ağrı kesici arıorum bulamadım

haticemmm hoşgeldinnn gördüğün gibiyiz kaydirigubbakcemile3 sen nasılsın canımmm

canımm bende seni örnek vericektimm fatoşa allaha emanet hiç bi testi yaptırmadı diye buyrunnnnnnnnn

hadi leynnnnn hepinii bi depüklerim kim kimi almıo görürsünüz :mymeka: kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende iyiyim çok şükür bi yaramazlık yok çalışıyoz kuşum iş güç işte
ay canım ya hayırlısı olsun hadi bakalım haftaya öğrenirsin inşallah
selam kızlar nasılsınız
selam canım nasılsın
merhaba sevtpcım nasılsın ağrın sızın yoktur inşallah
canım benim çok geçmiş olsun korma güzelim inşallah sonuçların temiz çıkar dualarımız seninle hayırlı hbaerler alırsın inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:
çok yorgunum ölüorum bursaya gittim sabahtan hava nasıl sıcak anlatamam başım çatlıcak derecede ağrıyoooo mafoldumben
ay kuşummm benim ya biraz dinlende yemek ye bi ağrı kesici al
bugün biraz yavaştan yap işleri oldumu canım Şeniz
selam herkeseeeeeeeeeeeeeeee ben geldim gene
hoşgeldin canım nasılsın
aman aman maşallah diyelim nazar değicek yoksa
hoşbuldum canım nasılsın?ben bi karnımı doyurup gelicem kızlar

afiyet olsun canım

halecim hayırlısı olsun sıkma canını bebiş ıyıse sorun yokyerimseniben
ben ignemı yaptırmaya gıdıyorum bı tetanoz var bıde antıbıyotık var ben sımdılık kacar gelınce gorusuruz cok opuldunuz sekerler dedıkodumu yapmayın oyarım vallaklava:klava:allah a emanet olun byyyopuyorumnanaktan

canımm geçmiş olsun üzülme emii dualarımız seninle :Saruboceq:

mrb canım hoşgeldinnnn

bulursam içcem haletoşuummm :çok üzgünüm: kafamı şöle sıkıca bağlayasım var:1shok:

yengeçim cevap yazmadım sana galiba kusura bakma geç oldu nasılsın canım?

sağol tatlım iyiyim sen nasılsın?

arıfecım,cok saol hayatım ıyıyım cok sukur hastanede yatınca 2 gun korktu kaynanam :roflol:ıyı bakıyor bana

ozgecım ,evet yaptırmadım valla allah korusun testlerde bısey cıksaydıda dr.alalım deseydıde almazdım rabbım koruyor mınık meleklerı...öyle ırsi bır hastalıgımızda yok tebrını alıyorum takdır allah ın

canım benim çok geçmiş olsun korma güzelim inşallah sonuçların temiz çıkar dualarımız seninle hayırlı hbaerler alırsın inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:
SAĞOL KUMSALCIM İNŞALLAH ALLAH RAZI OLSUN.

o ne demek kıss?senin de maşallahın var heee.......resim koyamam canım sonum olur kocam gebertir tembihleyip gitti biraz arızadır kendisi.zaten de bilemem nasıl yapılcanı.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…