Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydınc anım nasılsın gözün aydın problem çözülmüş sevindim

gunaydın canımm hosgeldinnnopuyorumnanaktan ayh evet çözüldü gecici çözüm bulduk kaydirigubbakcemile3

nilsucum canım sabret hayatımmm gecıcekkk durumun kötü olmasını degılde guzel olacagını dusunnn :kedi: zor bılıyorum ama az kaldı gecıcekkk:teselli:

oy canım ya keşke elden bişey gelse güzelim inşallah çok uzun sürmez biran önce azalır bulantıların

günaydın arifecim iyiyim canım sen napıyosun ne alemdesin evet göstermedi malesef dün yine gittik yine göstermedi bacaklarını kapamış çok terbiyeli hehehe doktor sizinki pozisyon vermiyo birazcık daha büyüsün öyle bakalım dedi önümüzdeki hafta sonu tekrar gidicez i,nşallah artık gösterir ona göre oğlum yada kızım diye severim bebişimi hehehe bu arada benim nette sorunn var zor açılıo sayfalar

nilsu cum seni çok iyi anlıyorum ama üzülme geçecek hepsi geçtiğinde unutucaksın tüm çektiklerini benimde kabus gibiydi ilk üç ayım sadece tost yiyodum onuda çıkarıyodum şişe şişe kolonyalar döküyodum kafamdan aşağı rahatlamak için birazcık sabır üçüncü ayın bitince azalıcak bulantıların sonra dörtte tamamen geçiyo

oyy canım kıyamam ben
doktora götürün bence hemen beyazcım
belki mevsim geçişi onuda etkilemiştir
umarım düzelir en kısa zamanda

günaydın cancağızım
nasılsın

günaydın canlarım, fazla kalamayacağım, öğrencim gelecek birazdan, nasılsınız bakalım?

ohhhhhhh süper bir sofra olmuş ama geç kaldım ben

yine mi sensiz kalacağız?

günaydın ablacım bugun yoksun yanii:sinifsinif:
evet bir hafta giremicem akşamları gelirim ancak

günaydın canım fazla yormadan yap işini canım

:

günaydın canım nasılsın ohhh ellerine sağlık kaçırdım ama yemiş kadar oldum
günaydın arifem afiyet olsun kaydirigubbakcemile3

canım zor bi durum
bebeğin iyi çok şükür
şu günlerini yatarak geçir bari bişler tep ağzına hemen yat uyumaya çalış
bilmem işe yararmı :sm_confused:

selam kızlar nasılsınız

slm sen nasılsın

merhaba arkadaslar nasılsınız bende ıyı dıyeyım ıyı olayım ıste oyleyım yatıyorum sureklı kayınvalıdem bendeydı...topık e de ugrayıp haber veremedım....umarım hersey yolundadır....ıyısınızdıropuyorumnanaktan

bende iyi olmaya çalışıyom sen nasılsın

selam canım iyi olmaya çalışıyoz sen nasılsın

slm canım benimde 7 haftamda 3gün kahverengi lekelenmem oldu progestan kullandım .istirahat geçti çok şükür.korkma canım ama doktoruna sor.

SLM CANLARIM BENıM MORALıM BOZUK.ıKıLı TARAMA TESTıMıZıN SONUÇLARINDAN BıRı RıSKLı ÇIKTI.DOKTOR 10 EYLÜLDE 4 LÜ TARAMA YAPACAZ DEDı.ALLAH KORUSUN ODA RıSKLı ÇIKARSA AMNıYOSENTEZ YAPACAZ DEDı.ÇOK KORKUYORUM ıNŞALLAH 4LÜ TARAMA TESTıMıZ TEMıZ ÇIKAR.NE OLUR DUA EDıN TEYZELERı ÇOK KORKUYORUM.mafoldumben

jasminci selamm canım benım kızda cınsıyetıne bakıcagımız zaman elını bacaklarının arasına koyuyodu dızlerını kapatıyodu kaydirigubbakcemile3
sonra yuzune bakalım dedık elıyle yuzunu kapatıyo bu sefer hala yuzunun bı kısmını gostermedı kaydirigubbakcemile3

selam kızlar nasılsınız

hosgeldinn nasılsın canımmopuyorumnanaktan

sevtapcımm canım nasılsın gorusemedık şekertoşummmm genemi geldi o kaynanan yıne sen ıs yaparken yatıyomuuuklava:

nasıl ağrn sızın varmı daha iyimisin

bende iyi olmaya çalışıyom sen nasılsın

iyyim çok şükür bende

çok yorgunum ölüorum bursaya gittim sabahtan hava nasıl sıcak anlatamam başım çatlıcak derecede ağrıyoooo mafoldumben

canım merhaba allah şifa versin.ben kendi adıma daha iyiyim çok şükür bel ağrım ve koca özlemim dışında..............................................

fatoscum canım gecmiş olsun korkma canım benım inşallah kötü bişey cıkmaz o testler hasta oldugu anlamına gelmıyo zaten rıskın olup olmadıgını gosterıyoo inşallah bişey cıkmaz canım:teselli:a.s.

çok yorgunum ölüorum bursaya gittim sabahtan hava nasıl sıcak anlatamam başım çatlıcak derecede ağrıyoooo mafoldumben

ösgetoşummmm ojgeldinn cicimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan oyyyyyyyyyy at bı agrıkesıcı yemekten sonra bısıcıgın kalmasınn:kedi:

selam herkeseeeeeeeeeeeeeeee ben geldim gene

hosgeldin canımm nasılsın opuyorumnanaktan

merhabaaaaaaaaa, sakın çok yorma kendini tatlım :)

evet canım, öğrencimi bekliyorum, geç kaldı, sinir oldum, 11.30'da gelecekti, gelmedi hala lmaz:

ay filiz ablacım ya nasıl veriosun dersi benden de istiolar bu sene eski öğrenciler daha tam iyileştiğimden emin değilim verbilir miyim bilmiorum ii olur aslında nasıl zor oluo mu koca karınla tıs tıs?:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…