Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım benim çok sağol inşallah allah razı olsun rabbim bu ay gönderir belki miniğimi
allah iyilik sağlık versin canımm

tamam canım görüşürüz kendine dikkat et

kumsalcığım naber ya bebeğimi aldılar daha doğrusu boş keseyi aldılar boş gebeliği allah nasip etmedi

özzgem canım benim çok sağol allah razı olsun rabbim herşeyi gönlüne göre nasip etsin inşalalh bitanemopuyorumnanaktanŞeniz
canlarımmm turkbayragi topik bekçisi olarak bayrağımı devretcek kimsecikler bile kalmamış benimde mesaim bitti öpüorum görcek duycak herkesiiiii kaydirigubbakcemile3
iyi akşamlar canım kendine dikkat et

iyi akşamlar canım merak ettim yeni cicileri akşam bakarım belki
kendine dikkat et canım

slm kızlar naber kürtaj oldum boş gebelikten dolayı allahım nasip etmedi kısmet değilmişşşturkbayragi

çok geçmiş olsun canım :teselli: biliyorum ne kadar üzülme desem de boş ama kendini çok yıpratma, kısmet değilmiş ne yazık ki, Allah bir daha göstermesin inşallah, kendine dikkat et canım...

canlarım bende çıkıyorum herkese iyi akşamlaropuyorumnanaktan acayip karnım ağrıyor yaaaaaaaaaamafoldumben

slm kızlar naber kürtaj oldum boş gebelikten dolayı allahım nasip etmedi kısmet değilmişşşturkbayragi
canım çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın inşallah

kumsalcığım naber ya bebeğimi aldılar daha doğrusu boş keseyi aldılar boş gebeliği allah nasip etmedi

iyiyim canım hoşgeldin allah bidaha göstermesin canım inşallah gelecek olan yavrunu kucaklarsın:Saruboceq:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Canim herseyi deniyorum sorma. Bu sabah dunden 1 bardak suyun icine koydugum kayisilari yedim, suyunuda ictim. Sutum artti biraz cok sukur.

Canim cok sagolasin... Sende kendini yorma temizlikle. Bak ben en son banyolarimizi temizledim ve ondan sonra suyum patladi kendimi yordugum icin. Simdi uzuluyorum. Tabiki hersey olacagina varir, boyle olacagi varmis. Lutfen cok dikkat et.

Tamam canim anladim. Insallah mubarek ramazan ayinda bebisine kavusursun. Bende gectigimiz ramazanda hamile kalmistim.

günaydın hanımlarrr opuyorumnanaktan
hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah zemuszemus
hadi bakalım gelin kahvaltıya herşeyi hazırladım
bu sabah hamaratım peynirler sütler kalsiyum dolu bir masa sizi bekliyorrrrrr cokacimcoook

bugun kimse gelmicek anlaşılan topiğe
mis gibi kahvaltıda ziyan oldu mafoldumben
al oğlum bayrağı eline bekleyelim kapıda turkbayragi

gunadın kısçelerimmmm bis geldikkkkkopuyorumnanaktan

bugun agrı sızı yok hıc bı yerımısdeeee çözdük olayııı kalçamın agrısı yatagımdanmıs meger kaydirigubbakcemile3 oturma odamdaki kanepeler yataktan daha ortapedik cıktı kaydirigubbakcemile3

günaydın şekerim hoşgeldinn
süperrrr ağrı sızı yok zemuszemus
evet bende kanepede daha rahat yatıyorum kaydirigubbakcemile3

günaydın şekerim hoşgeldinn
süperrrr ağrı sızı yok zemuszemus
evet bende kanepede daha rahat yatıyorum kaydirigubbakcemile3

hosbulduk sekerimmzemuszemus
ya valaa dun butun gun uyudum agrıdan esnetme gerdırme yapıyorum arada kaydirigubbakcemile3 olmuyooo
kocişim dedi el oturma odasına gıdelim orda yatalım anamm butun gece bı gor bı yerımde agrı yokkk ne yatamıs anasını satimmmm yakıcam valla yatagıııı delikafadulden
senden nbr burcum bakıyorum bu hafta topikte pek bi yannız kaldn kusummm kaydirigubbakcemile3

yakma kıı oda lazım olur doğudam sonra geniş geniş malumm:kedi:
he ya sorma yanlız kaldım bu hafta iş yerinde son nete girme haftam zaten:sinifsinif:
haftaya pcm olmıcak artık sonrada evden eşlik edicem sizee

ayh cicim öleee oda lazım zatenn allamm kardeş gibi olduk zatiiikaydirigubbakcemile3
eeee kusum bende ıkı haftadır dogrudurust ugrayamadım annemleri gonderdım bu hafta artık burdayımmm kaydirigubbakcemile2
eve haftayamı cıkıyon kusummmyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…