Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canımmm uyu sen dinlennn gece uykularında olsun inşallahh opuyorumnanaktan

dahada iyi olucaksın canımmm allahın izniyle

ohhhh süpeerrr hihoyyythihoyyyt rabbim tez zamanda gönlümüzden geçeni nasip eder inşaaallahhh şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine allahımmm

:roflol::roflol: delü manyaaamm benimmm Şeniz

aminnnnnnnnnnnnnn inşallaaahh :Saruboceq:

evt canımm dinlene dinlene yap yorma kendinii

hoşçakal canımmmm

görüşürüz hayatım iyi dinlenmelerr
özzgem canım benim çok sağol allah razı olsun rabbim herşeyi gönlüne göre nasip etsin inşalalh bitanemopuyorumnanaktanŞeniz
canlarımmm turkbayragi topik bekçisi olarak bayrağımı devretcek kimsecikler bile kalmamış benimde mesaim bitti öpüorum görcek duycak herkesiiiii kaydirigubbakcemile3
iyi akşamlar canım kendine dikkat et
aa kimse gelmemiş topiğe bayadır girmedim gelen giden yok bende kapayam bari az kalmış çıkmama akşam uğrarım üşenmessem Miraç için aldığım bi kaç ciciyi eklerim akşam resim olarak :))
hepinize iyi akşamlar sağlıklı mutlu neşeli kalın opuyorumnanaktan

iyi akşamlar canım merak ettim yeni cicileri akşam bakarım belki
kendine dikkat et canım

slm kızlar naber kürtaj oldum boş gebelikten dolayı allahım nasip etmedi kısmet değilmişşşturkbayragi

çok geçmiş olsun canım :teselli: biliyorum ne kadar üzülme desem de boş ama kendini çok yıpratma, kısmet değilmiş ne yazık ki, Allah bir daha göstermesin inşallah, kendine dikkat et canım...

slm kızlar naber kürtaj oldum boş gebelikten dolayı allahım nasip etmedi kısmet değilmişşşturkbayragi
canım çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın inşallah

kumsalcığım naber ya bebeğimi aldılar daha doğrusu boş keseyi aldılar boş gebeliği allah nasip etmedi

iyiyim canım hoşgeldin allah bidaha göstermesin canım inşallah gelecek olan yavrunu kucaklarsın:Saruboceq:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

canımmmm ada çayı yaptı burdaki abla limonlu içtim sabaha nazaran daha iyiyim ama inşallah hasta olmam

canımmm ben saten çalışıorum yoğun bidee mafoldumben okuyorum yazamıorum sinir oluorum ancak böle topluca vakit buluorum hayatım :1hug:

canımmm allah kavuştursun inşallah a.s.

canimm üzülme bebişler zaten biberona alışınca bol bol gelioo memede sıkıntı yaşıyorlar ama o zaten alması gerekeni alıyodur senden oralarda dereotu filan bulunuyosa tüket bol bol süt yapar dereotu ve tabikide su çok önemli

kolay gelsin hayatım allaha emanet olun:1hug:

Canim herseyi deniyorum sorma. Bu sabah dunden 1 bardak suyun icine koydugum kayisilari yedim, suyunuda ictim. Sutum artti biraz cok sukur.

bende var bel agırısı ama öncesindede vardı biraz.birde gebelikten dolayı artık olur demişti doktorum..

menzilcim yazımı görürmüsün bilmiyorum ama yazayım ben yine..tatlım üzme kendini fazla sen kendini kastıkça sütünde azalır unutma rahatol emmedigi anlarda sagmaya çalış umarım kısa zmanda tekrar alışır memeye yusufcuk öp yerime..

Canim cok sagolasin... Sende kendini yorma temizlikle. Bak ben en son banyolarimizi temizledim ve ondan sonra suyum patladi kendimi yordugum icin. Simdi uzuluyorum. Tabiki hersey olacagina varir, boyle olacagi varmis. Lutfen cok dikkat et.

ablacım mailime cevap geldi iftar ve sahurda içibilirmisim bi sorun yokkk çok sevindimmhihoyyythihoyyythihoyyyt

canım iyiyim sağol sen nasılsın minik oğluşun nasıl emzirmeyle sıkıntıların varmış inşallah
hepsi geçer bol bol sütün olur menzilim

tamam canım görüşmek üzere allaha emanet olŞeniz

haticecim hoşgeldin canım nasılsın

hoşgeldin canım nasılsın nasıl geçti ilk günün

canım benim kusura bakma okuyamıyom işten alınma sakınŞeniz

allah kavuştursun canım kendine çok dikkate et

tamam canım sana kolay gelsin allaha emanet ol opuyorumnanaktan

tamam ablam kolay gelsin yorma kendini fazla

oyyy kıyamam yaaaa aralarda azcık şekerleme yap bari yorgun düşme

selam canım nasılsın bakalaım miniğin nasıl

iyiyim canım sen nasılsın işlerden anca yazabiliyorum:kızgın:

hoşgeldin mavicim nasılsın minik kızın nasıl fazla yorma kendini yavaş yavaş yap
kolay değil tabii canım bi can daha taşıyosun

Tamam canim anladim. Insallah mubarek ramazan ayinda bebisine kavusursun. Bende gectigimiz ramazanda hamile kalmistim.

günaydın hanımlarrr opuyorumnanaktan
hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah zemuszemus
hadi bakalım gelin kahvaltıya herşeyi hazırladım
bu sabah hamaratım peynirler sütler kalsiyum dolu bir masa sizi bekliyorrrrrr cokacimcoook

bugun kimse gelmicek anlaşılan topiğe
mis gibi kahvaltıda ziyan oldu mafoldumben
al oğlum bayrağı eline bekleyelim kapıda turkbayragi

gunadın kısçelerimmmm bis geldikkkkkopuyorumnanaktan

bugun agrı sızı yok hıc bı yerımısdeeee çözdük olayııı kalçamın agrısı yatagımdanmıs meger kaydirigubbakcemile3 oturma odamdaki kanepeler yataktan daha ortapedik cıktı kaydirigubbakcemile3

gunadın kısçelerimmmm bis geldikkkkkopuyorumnanaktan

bugun agrı sızı yok hıc bı yerımısdeeee çözdük olayııı kalçamın agrısı yatagımdanmıs meger kaydirigubbakcemile3 oturma odamdaki kanepeler yataktan daha ortapedik cıktı kaydirigubbakcemile3

günaydın şekerim hoşgeldinn
süperrrr ağrı sızı yok zemuszemus
evet bende kanepede daha rahat yatıyorum kaydirigubbakcemile3

günaydın şekerim hoşgeldinn
süperrrr ağrı sızı yok zemuszemus
evet bende kanepede daha rahat yatıyorum kaydirigubbakcemile3

hosbulduk sekerimmzemuszemus
ya valaa dun butun gun uyudum agrıdan esnetme gerdırme yapıyorum arada kaydirigubbakcemile3 olmuyooo
kocişim dedi el oturma odasına gıdelim orda yatalım anamm butun gece bı gor bı yerımde agrı yokkk ne yatamıs anasını satimmmm yakıcam valla yatagıııı delikafadulden
senden nbr burcum bakıyorum bu hafta topikte pek bi yannız kaldn kusummm kaydirigubbakcemile3

hosbulduk sekerimmzemuszemus
ya valaa dun butun gun uyudum agrıdan esnetme gerdırme yapıyorum arada kaydirigubbakcemile3 olmuyooo
kocişim dedi el oturma odasına gıdelim orda yatalım anamm butun gece bı gor bı yerımde agrı yokkk ne yatamıs anasını satimmmm yakıcam valla yatagıııı delikafadulden
senden nbr burcum bakıyorum bu hafta topikte pek bi yannız kaldn kusummm kaydirigubbakcemile3

yakma kıı oda lazım olur doğudam sonra geniş geniş malumm:kedi:
he ya sorma yanlız kaldım bu hafta iş yerinde son nete girme haftam zaten:sinifsinif:
haftaya pcm olmıcak artık sonrada evden eşlik edicem sizee

yakma kıı oda lazım olur doğudam sonra geniş geniş malumm:kedi:
he ya sorma yanlız kaldım bu hafta iş yerinde son nete girme haftam zaten:sinifsinif:
haftaya pcm olmıcak artık sonrada evden eşlik edicem sizee

ayh cicim öleee oda lazım zatenn allamm kardeş gibi olduk zatiiikaydirigubbakcemile3
eeee kusum bende ıkı haftadır dogrudurust ugrayamadım annemleri gonderdım bu hafta artık burdayımmm kaydirigubbakcemile2
eve haftayamı cıkıyon kusummmyerimseniben

X