Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gamyoncuiremsu mafetcem onuda oğluna dua etsinnn:asigim:kötükedihüso

öle canım ya ilaç ilaç nereye kadar inşallah cok yakında sanada süpriss olura.s.:1hug:

Bende sınava giriyimde bakiyim sorulara zormuymuss puanlamayı kim yapıcak cicimmmopuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN UMUTLU HAMİŞ VE ANNE ADAYLARI
Topiğinin Yeni Üyelerinin Dikkatine....
SINAV 2

1- Ne kadarlık evlisin?

tam gün saat belirtmek isterdim ama hesaplayamam simcik laelaelaelaelae m.ö 2005 (4 yıl dolucak eylüldeee)
2- Ne zamandır çocuk istiyorsunuz?

valla cicim yeni istedik sayılır 1.5 yıldır ıstıyoduk zaten erken evlenmişizzzkaydirigubbakcemile2
3- İlk Hamileliğinmi?

bildiğim kadarıyla evett bana kalsa ilk ve son olsun ama kocişimi kıramayıp 5-6 yıl sonra bı daha dusunebılırımCADIARZU

4- Normal yollamı hamile kaldın? Tedavi uygulandımı?

normalmiiii -tatlicadiarzu- keşkeee ama tedaviyle oldu cicimmm:kedi:

5- Kaç Yaşındasın?

26 büyütmem ama isterseniz 17 olurummm yane sefe sefeee laelaelaelaelae

6- Kaç Kardeşsiniz?

2 bı tanede bana tip olarak hic benzemeyen arımm balımmm peteğimmm var resmi icin bkz.albümümenaniknanik

7- Nerelisiniz?

of offffff İzmirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr senağlama

8- Evin kaçıncı çocuğusun?

ilk göz agrısıyımmm kaydirigubbakcemile3

9- T.C. Kimlik No?

olduuuuuuu annemin kızlık soyadınıda ıstermısınnnklava:

10- Meslek? Okul?

ayhhh ne sınavmıs bee bıtmek bılmedııı :kedi:
bilgisayarlı muhasebe cicim önlisansssvereliniortak cv göndereyiimmiii dogumdan sonra iş arıcamdaasırnaşık şey

11- Eşin ne iş yapıyor?

eşimde pc programcısı canım kendine ait bi şirketi var işadamı kocam benım holding olucas yakındada nazar degmesın dıye kımseye bahsetmıyosskaydirigubbakcemile

12- Maddi durumunuz nedir?

gecekondu yaptırıcam yakında villa tarzııı hanı paramız olsa ev alıcaz dusun artık maddı durumuu sengözlerimebaksanab

13- Burayı nasıl buldunuz?

fazla zorlanmadım saga dön sola dön merdıvenden cık buldum yer koaydı -tatlicadiarzu-
bılmıyorum hatırlamıyorum yıl 2008 nısan cıvarı ben prolaktın denen ıllet bı hastalıkla ugrasırken tee ozaman netten google mcadan bulmus gırmıstım gamyoncuiremsu

14- Burdaki üyelerden memnunmusunuz?

bazılarından evet bazılarından hayırrrkaydirigubbakcemile2 kimlerden memnun diilim sölimmi :roflol:

15- Samimiyetinize güvenebilirmiyiz?[/COLOR][/B]

aslaaaaaaaaaaa:dance: dermişimm dermişimmmm diyenlere sinir olurum ama dedimmm iğrencimmm yaaaaaaaaakaydirigubbakcemile2

efett işte bennn sorusu olan varsa sussun ıcınde saklasınnn

afiyet olsun canımm löp löp et olsun yarasın kuzumaaa zemuszemus ama canım çekmedi ayıptır sölemesi ben yoğurt yemiorumdaaa :kedi::kedi:

aaaaaaaaaaa coookk ayıpppppp suss kıs herkesın ıcınde sölenmes öle yogurt sefmıom dıyeee:mymeka: :roflol::roflol: sorma cicim bende pek yemesım onceden amaa hamillilkte nolduysa haftada 1.5 kılo alıyorum löp löp yiyomm falla sefdım ben yogurduu:asigim:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

öle işte işallah bende severim ilerde sırnaşık şey ama yoğurtla yencek ne varsa yoğurtsuz tüketiorum :kedi:

ayyyy haletoşşş bi görsen nasıl yağmur yağıyo anlatamam şakır şakır ne şemsiyem var ne bişee don gömlek sayılırım laelaelaelaelae

Kumsalcığım stres yapmamana sevindim canım. Miniğim çok iyi maaşallah. Biraz tontiş teyzesi. Pazartei günü doktora gittik. 2450 gr dı yavrum. Ben de artık taşımakta bayağa zorlanıyorum.

Bu arada, eşimin eczanesinde çalışan bir kız vardı. doğum yapmış adını Yaren koymuş. ben ne yapacağım şimdi yaa. Aynı ismi koymak istemiyorum.

hımm skender fılanda yıyemıyosundur sen şimdiii kaydirigubbakcemile3olsun kusum belki sonra alısırsın

kıss sen benı cıldırtcanmııı ben nerdeyse donumuda cıkarttcam sıcaktannn:roflol:
ahhh oyagmur burayada bı gelıverseeeee bir iki damlası yeter yaaaa:Saruboceq::kedi:

kuşum sende semsiyesiz niye cıkıon ınsna her daim cantasında semsıye bulundurmalıııgamyoncuiremsu:roflol:

gercek suki sıpa olucaksın eve gıdene kadarrrsenağlama

maşallahhhhh kuzunu yesinlerrr :1hug: benım kızda dun 1.660 dı bende yavastan tasıyamamaya basladım cicim öne dogru duruyos bırasss

amannnn bosverr soyısımlerı farklı cicimmm:kedi:

ahanda geldim işte buradayım naersınız halecım afıyet olsun tebrıkler guzel cvplar bızde yan tteyze cagırdı oglusumla benı ona gıttın kek goturdum yesın teyze dıye sızden lamayacaktı yoksa...cay ıcyık dertlestık geldık yavvv teyze güllü dinliyordu koptum haaaa:roflol:

şimdi eni daha yakından tanıdın dimi ösgecimmmmalkisalkisalkis
evttt canımmm tek bişe kaldııı kaydirigubbakcemile3 kocişinle nasıl tanışıp kaynaşıp evlendiniz bilmiorum amaaa :jeyyar::jeyyar:

Allaah bayılırım dondurmaya.
bende bendeeeecokacimcoookcokacimcoook

Bu arada, eşimin eczanesinde çalışan bir kız vardı. doğum yapmış adını Yaren koymuş. ben ne yapacağım şimdi yaa. Aynı ismi koymak istemiyorum.
yaaa tüh kötü denk gelmiş ama olsun canım yaaa bişe olmaz genede :teselli:

Ben biraz daha işlere bakayım kızlar. Görüşmek üzere.
hoşçakal canımmm

iskender yerim neeennn yememmiii buursalıyıs heraldeee :dilcikar:

yaz yağmurunun ömrü bu kadar anacıımmm sana cvp yazana kaa yağmur bittiii sositososito

wuhuuuu teyzem baaakkk arabesk takılıooo :sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…