Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Hale koptum gülmekten valla. Kurtlar savaş çıkarmış hee.:roflol::roflol:

ayhhh valla kıs ölee bu deli nilsuu hiç durmuyo kıpır kıpırr anacım 9 ay napcak bu bılmemm kocasına asır gelır fallaaa :roflol::roflol:
nilsucum öpüyorum janımm Şeniz

aminnnn canımmm opuyorumnanaktan
starboks tabi kii seviorum yeawruuummm cokacimcoook

starbakss oleyyy starbokssss:hooray:

Kızlar ben biraz ütüye bakayım. Off bir bitse artık.

tmmdır canım sende ısıne bak bende 15 dakkaya cıkıcam kocişimle perde bakmaya gıdıcess:CüvCüv:

evet canım ya benım annemınde yavas calısıyo senınkı gıbı o amelıyatda oldu 15 sene once 2 tane zehırlı nodulu avrdı bende nodul fılan yok sükür ama hormonları tutabılene ask olsun herseyım hızlı calısıyo canım en kötüsüde kalp normal kalp atıslarım 110-120 cıvarında mıdem böbregım her organ hızla calısıyo valla bız normal yolla 1 yıl denedık olmadı 6 ayda tedavı olduk yumurta gelıstırıcıler catlatma ıgnelerı derken bos hıc ılac kullanmadıgım bı ayda hamıle kaldım opuyorumnanaktan ınanırmısın gunde 10 ılaccc iğrenç bi duyguyduuu ama hepsi bitti Allaha sükürrr

nenn tek kahve iiçen benmiyimmm :kahve:
olsun şekerim bi fincandan bişecik olmasss kaydirigubbakcemile5
benimde nabzım çok hızlı atıo böle nefes alamıorum doyamıorum doktor guartdan şüplendi ama temiz çıktı meğer strestenmişş :kedi: kışın kötüydüm ama şuan çok şükür iyiyimmm hihoyyyt

iyiyim şekerim sen nasılnnn

aminnnn canımmm opuyorumnanaktan
starboks tabi kii seviorum yeawruuummm cokacimcoook

kızzz alınganlık yapmaaa Şeniz fatoş zaten listedeymişş bugun olan bişe değil yaniii sen bizim gönlümüzün listesindesinn kuşuummm:eek:

bende iyiyim canım nasıl gidiyoo hayat

iyiyim canım send eiisindir imşallahhhzemuszemus

:roflol::roflol::roflol::roflol:yalanın olayım senin deseydinnn :roflol:seni cok özlüyomusss:roflol:
bende seni deseydin yada laelaelaelaelae

oglunu ozluyor benı bahane edıyor işte ogluna :kızgın:aman offf bıde ben acıgım annemde acık onlar kapalı habıre genıs gıy sacını kapat dıyıp duruyo allah banna sabır versın:Saruboceq:

ayhhh valla kıs ölee bu deli nilsuu hiç durmuyo kıpır kıpırr anacım 9 ay napcak bu bılmemm kocasına asır gelır fallaaa :roflol::roflol:
nilsucum öpüyorum janımm Şeniz

starbakss oleyyy starbokssss:hooray:

tmmdır canım sende ısıne bak bende 15 dakkaya cıkıcam kocişimle perde bakmaya gıdıcess:CüvCüv:
:roflol::roflol::roflol: kupa kaldırıossss :hooray:

bende iyiyim canım nasıl gidiyoo hayat
yoğun canım iş güç uğraşıoruz iştee

oglunu ozluyor benı bahane edıyor işte ogluna :kızgın:aman offf bıde ben acıgım annemde acık onlar kapalı habıre genıs gıy sacını kapat dıyıp duruyo allah banna sabır versın:Saruboceq:
:teselli::teselli:eek:yyy kıyamam sanaaaa

benimde nabzım çok hızlı atıo böle nefes alamıorum doyamıorum doktor guartdan şüplendi ama temiz çıktı meğer strestenmişş :kedi: kışın kötüydüm ama şuan çok şükür iyiyimmm hihoyyyt

canım ya gecmiş olsun geçtimi bari duzene gırdımı kalpatısların cok zor bişi yawww:kedi:

aynen aynennnnn kuzu aynı dert bendede var onun aılesınden hemen herkes kapalı bisdede 1 tane yok eh zor oluyo bırasss ona ragmen mevlud yapacagım ıcın bunu sacma bulan bı kayınvaldem var dusun artık dengesisssskötükedihüso

haleee bebiş odasınamı perde bakcann

evet cnaım hem odasına hem benım odama bız bu eve martta tasındık canım kiracıyız malum oncekı evım normaldı ama u ev bıraz buyuk 180 mtkare perde yetmıyo anacım anca yavas yavas her ay bı odaya aldık odaların yarısında perde vardı ayrısında yoktu sırnaşık şey gercı yazdım bı msda gormemıssındır dun annemler İzmirden kzıımın sepetini aldılar kargoya verdıler bugun gelıcek babasıda kurucak bende resım cekıp gosterıcem sıze topiş kızımda gelıcek uyucak içinde opuyorumnanaktan sabahtanda cıktım ona 2 tane kucuk puzzle yapmıstım onları cerceveciye götürdüm aksamustu onlarıda alıcam böle işte canıım yaa kızıcımınla ugrasıyosssopuyorumnanaktan

kızlar ben gelıyom hemen bekleyin anacım küserim :dilcikar:kacmayın bıryere haaaaa oyarım valla:eek:klava:

canım ya gecmiş olsun geçtimi bari duzene gırdımı kalpatısların cok zor bişi yawww:kedi:

aynen aynennnnn kuzu aynı dert bendede var onun aılesınden hemen herkes kapalı bisdede 1 tane yok eh zor oluyo bırasss ona ragmen mevlud yapacagım ıcın bunu sacma bulan bı kayınvaldem var dusun artık dengesisssskötükedihüso
evt canım çok şükür ilaç kullandım 1 kutu 3 ay kadar..bitti 1 ay oluo aslında kontrole gel dedi ilaç bitince ama ben ihmalmi vakitsizlikmi ne işte bi gidemedim ama astımlılar gibiydim kız kışın nefes alamıodum doyamiyodum bölee başım dönüodu meğer strese bağlı nabzım yükseliomuş çalışınca bide kafaya takınca herşeyi illa oluo işte ne erdesek kendimizeee

sen kaynanana bakma mevlütünü yap ilk bebekte mevlüt yapılır ikinci olsa neysede ne tuhafmış oda ölee

evet cnaım hem odasına hem benım odama bız bu eve martta tasındık canım kiracıyız malum oncekı evım normaldı ama u ev bıraz buyuk 180 mtkare perde yetmıyo anacım anca yavas yavas her ay bı odaya aldık odaların yarısında perde vardı ayrısında yoktu sırnaşık şey gercı yazdım bı msda gormemıssındır dun annemler İzmirden kzıımın sepetini aldılar kargoya verdıler bugun gelıcek babasıda kurucak bende resım cekıp gosterıcem sıze topiş kızımda gelıcek uyucak içinde opuyorumnanaktan sabahtanda cıktım ona 2 tane kucuk puzzle yapmıstım onları cerceveciye götürdüm aksamustu onlarıda alıcam böle işte canıım yaa kızıcımınla ugrasıyosssopuyorumnanaktan
ohhh ne güzel vallaa allah anacıklarımızı başımızdan eksik etmesin ne varsa onlarda var walla..rabbim sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına almayı nasip etsinn canımmm:1hug:

kızlar ben gelıyom hemen bekleyin anacım küserim :dilcikar:kacmayın bıryere haaaaa oyarım valla:eek:klava:
tamam canım ben burdayımmm işe koyulcam bakim elim gitmio amaa

evt canım çok şükür ilaç kullandım 1 kutu 3 ay kadar..bitti 1 ay oluo aslında kontrole gel dedi ilaç bitince ama ben ihmalmi vakitsizlikmi ne işte bi gidemedim ama astımlılar gibiydim kız kışın nefes alamıodum doyamiyodum bölee başım dönüodu meğer strese bağlı nabzım yükseliomuş çalışınca bide kafaya takınca herşeyi illa oluo işte ne erdesek kendimizeee

sen kaynanana bakma mevlütünü yap ilk bebekte mevlüt yapılır ikinci olsa neysede ne tuhafmış oda ölee

geçmesine sevındım canım eh bi hastalık olmasında :teselli: benım kısın degılde yazın nasıl oluyo anlatamam sıcakta ölücem sanıyorum tıkanıp kalıyorum hep serınlık hep serınlık oyuzden kocam tedaşla ortak olmaya calısıyo :roflol::roflol:

ay kaynanamı sorma ya kadına dedım mevlut yapıcam bana dedıkı mevlut yapılırmı dedı cok biliyoda kendılerıı neden dedım yapılıyo mevlude karsı gıbı bısey yanı ne bılım sey der gıbı hanı basın kapalı degıl nıe dua edıyon :mymeka: vallaha kımseye ıanancımla ılgılı hesap vermek zorunda degılım ona gore mevlut olmazmıs bende kızdım ıcımden tabekötükedihüso dedım eh burda ıstemıyosanız sızın sulalenız yapmıyo bende gıder İzmirde bebek gostermeye gıttıgımde yaparım dedım bunun ustune belki 5 kere daha dalga gecer gibiii mevlutmu yapıcaksın dıo yaa :eek:klava::eek:klava:tam dayaklık avryaaakötükedihüso

ohhh ne güzel vallaa allah anacıklarımızı başımızdan eksik etmesin ne varsa onlarda var walla..rabbim sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına almayı nasip etsinn canımmm:1hug:

tamam canım ben burdayımmm işe koyulcam bakim elim gitmio amaa

aminnnnnnnnnn canımmmm :Saruboceq: sen bak işine kşum ben cıkarım bırasdan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 halee gecikme emiiii

gecikmem gecikmemm işi gücü var kocişin cabuk cabuk yaptırır ınadına sengözlerimebaksanab

geçmesine sevındım canım eh bi hastalık olmasında :teselli: benım kısın degılde yazın nasıl oluyo anlatamam sıcakta ölücem sanıyorum tıkanıp kalıyorum hep serınlık hep serınlık oyuzden kocam tedaşla ortak olmaya calısıyo :roflol::roflol:

ay kaynanamı sorma ya kadına dedım mevlut yapıcam bana dedıkı mevlut yapılırmı dedı cok biliyoda kendılerıı neden dedım yapılıyo mevlude karsı gıbı bısey yanı ne bılım sey der gıbı hanı basın kapalı degıl nıe dua edıyon :mymeka: vallaha kımseye ıanancımla ılgılı hesap vermek zorunda degılım ona gore mevlut olmazmıs bende kızdım ıcımden tabekötükedihüso dedım eh burda ıstemıyosanız sızın sulalenız yapmıyo bende gıder İzmirde bebek gostermeye gıttıgımde yaparım dedım bunun ustune belki 5 kere daha dalga gecer gibiii mevlutmu yapıcaksın dıo yaa :eek:klava::eek:klava:tam dayaklık avryaaakötükedihüso
hahahahaaaayyy :roflol::roflol: tedaşla ortaklı hee enerji bakanı yapalım kızz senin kocanı kaydirigubbakcemile3
kaynanan çatlakmış acıkkk:eek:klava::eek:klava: sen iyi düşünmüşünn amaa benceee o geçsin dalgası boşveee bizde onla geçeriss kötükedihüso kocan duymasındaaa hihoyyyt

Kızlar merhaba nasılsınız?

Biz iyiyiz çok şükür kaldığımız yerden ütümüze devam ediyoruz.

Kumsalcığım idrar testi değil de kan testinde çıkar sonuç. Bekleyip de stres yapma istersen. Bir an önce kafandan atmış olursun cicim.

Bu arada Filiz abla dün mavi deniz ile buluşacaktı. Gezmişlerdir birlikte ondan gelememiştir.
iyiyiz canım sen nasılsın miniğimiz nasıl
yok anam stres yapmıyomki artık alıştım sağol canım
bellide olmaz bakarsın yaparız bişiler
merhaba arkadaslar nasılsınız bakalımmmm ....ben hale üstümden kayınvalide sendromunu atmıs deılım bıraz önce cıktılar hemen geldim özledim siziopuyorumnanaktan
merhaba canım iyiiz sen nasılsın ay kıyamam ya boşver canım takma gitti işte opuyorumnanaktan
selam kızlarrrr
iyiyiz canım hoşgeldin nasılsın
haleeee haticeeeee arifeeeee nilsuuuuuuu sevtaaaapppp napionuz kuşlarrr hade kayfeee içelim kısss nedersinizzz :kahve:
kuzum benimmm yemeğin üstüne ne iyi geldi sağol Şeniz
sağolun kıslar,evde de tesisatçılar var valla sıyırcam nerden çıktılar şimdi ya,açlıktan da midem bulanıyo gitselerde yesem valla zaten moral sıfır
güzelim sen ye bişiler boşver onları bebişinde acıkmıştır
hdi kıslar ösgecim ver kahveleri cicimmm bende kurabiye almıstım az once hadi buyrun buyrunnnn cokacimcoook:kahve:
hıımmmmm çok güzelmiş kubiler sağolŞeniz
hade bakim hadeee bu hale içiinnn :kahve: bu arifee içiinnnn :kahve: bu nilsuuuu :kahve: cezvemm 3 tane alıoo diğerleri arkadan geliooo kaydirigubbakcemile3 tokuşturun bakeemm hade afiyet ossunn :içelim:
yarsınnnnn canım benimmmm içelim güzelleşelim :içelim:
ben kek yapmıstım ama dün yermisiniz:kedi: kahve içmem ben:eek:lmaz:
oglusumu unutma özgecim süt varsa alayım a.s
oy anam kekler kubiler çoştunuz kızlar yeriz canımmm hımmm çok güzel olmuş
ellerine sağlık canım benim
kumsalım canım hoşbuldum temizlik yapıomda anca cevap veriorum bu sıcaktada temizlik çekilmio ama camlar hep açık olduğu için çok toz giriyo bulantılarım geçti Allahıma bin şükür şimdi biraz şişkinlik sorunum var ne yesem midem şişiyo sanki ama tabi bu ilk üç ayımdaki sorunlarıma göre hiçbişi değil :) sen nasılsın canım ne alemdesin adetin geçmiş yine senin için dua ediyorum canım inş tez zamanda seninde haberini alırız
yorma kendini canım bulantıların geçmesine çok sevindim bende iyiyim çok şükür
çalışıyoz bitanem evet canım yine geçti sağol balım allah razı olsun inşallah
bebişimizin cinsiyeti belli oldumu canım
Kızlar ben biraz ütüye bakayım. Off bir bitse artık.
kolay gelsin canımmm benim yorulmadan yavaş yavaşŞeniz
evet canım ya benım annemınde yavas calısıyo senınkı gıbı o amelıyatda oldu 15 sene once 2 tane zehırlı nodulu avrdı bende nodul fılan yok sükür ama hormonları tutabılene ask olsun herseyım hızlı calısıyo canım en kötüsüde kalp normal kalp atıslarım 110-120 cıvarında mıdem böbregım her organ hızla calısıyo valla bız normal yolla 1 yıl denedık olmadı 6 ayda tedavı olduk yumurta gelıstırıcıler catlatma ıgnelerı derken bos hıc ılac kullanmadıgım bı ayda hamıle kaldım opuyorumnanaktan ınanırmısın gunde 10 ılaccc iğrenç bi duyguyduuu ama hepsi bitti Allaha sükürrr

nenn tek kahve iiçen benmiyimmm :kahve:
geçmiş olsun canım bendede nodüller vardı ama zararsız zamanla yok oldular allahıma bin şükür kalmadı bişi şimdi.ama benim hormaonlarda çok dengesiz bi kaıyon çok iyi bi bakıyon ya az yada çok çalışıyor allah beterinden korusun .anladım canım süpriz yapmış senin bıcırık darısı başıma inşallah iinanmak ne kelime canım bilhassa şuan aynı şeyleri yaşıyorum ilaç içmekten fenalık geldi-tatlicadiarzu-

oy canım geçmiş olsun aman iyi ol yavru kuşum sende sıkıntı yapıyon kendine durduk yere bitin kanlanıyor :kızgın:değmez sıkma artıkın kendini tamammıŞeniz

kuzum benimmm yemeğin üstüne ne iyi geldi sağol Şeniz

yarsınnnnn canım benimmmm içelim güzelleşelim :içelim:

oy canım geçmiş olsun aman iyi ol yavru kuşum sende sıkıntı yapıyon kendine durduk yere bitin kanlanıyor :kızgın:değmez sıkma artıkın kendini tamammıŞeniz
afiyet şeker bal olsun canııımmmm kaydirigubbakcemile3

Şeniz evtt canım ben herşeyi kafama takan bi tip olduğum için kendi kendime kurarım ederim vs.ama anladımki koyvercen gitcek hayatııı dediğin gib değmio bişeye olan kendine oluo

biz burdayız cicim bekliyoruz
afiyet şeker bal olsun canııımmmm kaydirigubbakcemile3

Şeniz evtt canım ben herşeyi kafama takan bi tip olduğum için kendi kendime kurarım ederim vs.ama anladımki koyvercen gitcek hayatııı dediğin gib değmio bişeye olan kendine oluo

aynen öyle oluyor canım farkında olmadan kendine zarar veriyosun sonra herşey için çok geç oluyor o yüzden hep relaxxx ol bitanemŞeniz

X