Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn buyrunnnnnnnnntenkss cicimmm

teyze güllümü dinliyoduuuu hahahahahahahahahaa :roflol:::roflol:

şimcik cicimmm üniide tanıstık bigun okullar yenı acılmıs öğrenciler kaynasma asamasında toplantı vardı orda biri avrdı bakıştık ettik filan derken bana bı yemek ısmarlamak ıstedı derken bi bakmısız kiii nişan düğün cocukkkk daha detayları cok uzun yaklasık 8 sene once tanıstıkda kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

dimi yaa bu yagmurlar böllee az yagsada serinletir en azından birasss:kedi:

gamyoncuiremsu mafetcem onuda oğluna dua etsinnn:asigim:kötükedihüso

öle canım ya ilaç ilaç nereye kadar inşallah cok yakında sanada süpriss olura.s.:1hug:
aminnnn inşallah canımmm
maşallah maşallah yavrum nasılda büyüyor ya bu sıcakta ne zor oluyodur iki canlı olmak allah yardımcınız olsun valla,canım benim isim işinde acele etsen iyi olur bebiş gelicek nerdeyse kaydirigubbakcemile3
Ben biraz daha işlere bakayım kızlar. Görüşmek üzere.
tamam canım görüşmek üzere

hoşgeldin canım iyi yapmışsın değişiklik oluyor güllümüü kim bilir ne derdi vardır kadıncağazın

Rabbim kimseyi yalnız bırakmasın :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

aminnnnnnnnnn :Saruboceq:

kimsesi yok kıss üzülüyom vala :çok üzgünüm:

kıs biliom benim ananemde yaklasık 10 sene yannız yasadı dayımı 94 te dedemıde 97de kaybettık tek annem kaldı ananemde o evde 10 yıl yannız yasadı gel bıze desekde ıkna edemedık derken 2 yıldır bızde annemlerle kalıyoo hatta benım eski odama yerleştiikaydirigubbakcemile3 kuşum benimmm güllü dinlemes ama taşlı allı pulu seylerin hastasıdır topuklu terlikler tabı kucukde olsa tası olucakk saclarda her ay boyaa sımdıde turkuaz renkli yüzük istesede ananem bi tane yawww:roflol:

rüzgardan haber yok sanırım hala,bi bilgisi olan yok mu aranızda nasıl olduğu hakkında

nerdesin kuşumm sennnn kaydirigubbakcemile2 küsttün gittin sandm üzüldüm bakk:kedi:
filiz abla mavideniz ayvalıga gıtmıs onunla gezıyomus dıye duyum aldık cicim inşallah iyidir ve gezıyodurkaydirigubbakcemile5

senin kaçıncı hafta bulandı nenklava:

nenn benım bı bulantı pir bulandı yaklasık 2 ay surdu 8.haftadan ıtıbaren basladı koku hasaslıgıyla ama ben gunde belki 5 kere cıkartıyodum sabah ac karnına baslıyodum ben bulantı onleyıcı ıle durdum yoksa yeıklerım hıc kalmıyoduu zorlu gectı anlıycgınnn:sinifsinif:

amamn aman Allak korusun almim,neymişsin sen de be peh:sm_cool:
benim olsun ama arada sırada datlı datlı,o ne kıs iki ay,
nen sen nasıl dayandın ha çabuk sölehahahahahahahahahahahahahahahahahaha-tatlicadiarzu-

amamn aman Allak korusun almim,neymişsin sen de be peh:sm_cool:
benim olsun ama arada sırada datlı datlı,o ne kıs iki ay,
nen sen nasıl dayandın ha çabuk sölehahahahahahahahahahahahahahahahahaha-tatlicadiarzu-

ee cicim ne sandın öle tatlı tatlı bulantı nerde gorulmus :kedi:

normal bı sure aslında ılk uc ay genelde bulantı olur ama ya cok az yada böle agır kımısının 9 ay suruyo hıc gecmıcek sandım falla ama gectı şükürler olsunnn kaydirigubbakcemile3
gerci simdide reflü sorunu var oda bulantı kadar pis bişi bak o agır gecmıyo fazla uzun sureli olmuyo ama yedıklerıne dıkkat edıcen özellikle susam suan cok kötü yakıyo midemi geri geliyo hersey azımaakaydirigubbakcemile

dayan kuzum az kalmış sağlıkla bebişini kucağına al ondan sonra bir ayda toparlarsın kendini

kıyamam yaaa opuyorumnanaktan

bu arada benim hiç mide bulantım yok niye
kızz dua et işte ne güzelll bu hamileliğe dair ne varsa iyi kötü hepsini yaşamak istio :mymeka: benim bi arkadaşımın kusmaktan artık boğazları tahriş olmuştu bi arkadaşımda yeni hamile oda hamile olduğu gunden beri raporlu işe gidemio sen dua et ne güzel rahat bi hamilelik geçirirsin inşallah zemuszemus

oyyyy sende başlarda baya ağırmışın canım yaaa :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…