Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hoşbulduk canım iyidir sen nasılsın güzelim

iyiyim canım send eiisindir imşallahhhzemuszemus

:roflol::roflol::roflol::roflol:yalanın olayım senin deseydinnn :roflol:seni cok özlüyomusss:roflol:
bende seni deseydin yada laelaelaelaelae

ben kek yapmıstım ama dün yermisiniz:kedi: kahve içmem benlmaz:
oglusumu unutma özgecim süt varsa alayım a.s
getir getirrr yeris cokacimcoook
sütüm kalmamış şeker du sana dondurma vereyimmm :icecream:

iyiyim canım send eiisindir imşallahhhzemuszemus

:roflol::roflol::roflol::roflol:yalanın olayım senin deseydinnn :roflol:seni cok özlüyomusss:roflol:
bende seni deseydin yada laelaelaelaelae
:roflol::roflol::roflol:

hade bakim hadeee bu hale içiinnn bu arifee içiinnnn bu nilsuuuu cezvemm 3 tane alıoo diğerleri arkadan geliooo kaydirigubbakcemile3 tokuşturun bakeemm hade afiyet ossunn :içelim:

ohhhh gelinlik kahvenide içeriz inşallahh kuşumm:roflol::roflol: ellerine saglık züpperdiii

ben kek yapmıstım ama dün yermisiniz:kedi: kahve içmem benlmaz:
oglusumu unutma özgecim süt varsa alayım a.s

seninkinide ben içerim kısss ayda yılda bı kahve içiyoss zatiii o kadar kafeinden bişicik olmaassss

ayriş krem latteeeee seni çok özledimmmmmsenağlama (starbaks seven varmı yoksa bi hemen bi dernek kuralımmm)

ıyı olmana sevındım hatıcecım fazla yorma kendini hayatım evet sanırım fılız abla dun oyuzden gelmedı ama merak ettım sabahta ugramamıs:uhm:

ben sınavı geçemedim sanırım fatoşş eklemnmiş ben eklenmemişim burcu deseydinde doldurmasaydım ben de kağıdı boşuna,sen desene senin daha vaden var diye,neyse önemli değil oraya geçmem muhabbette yeter bana,başka topicler üye yapar beni olmadı kendim açarım,hakkaten darıldım valla,neyse herkese hayırlı günler

cicim sen hakketten 7 aylık fılnsın sanırım:mymeka: kıs dur bı filiz abla gelsinnnn eneeeeee kurtlar savas cıkarmıs anacım senın ıcınde nasıl yasıyon senn nen böleee:roflol::roflol:

canım hoşgeldin nasılsın bebişin nasıl bulantıların geçtimi kızzzz

kumsalım canım hoşbuldum temizlik yapıomda anca cevap veriorum bu sıcaktada temizlik çekilmio ama camlar hep açık olduğu için çok toz giriyo bulantılarım geçti Allahıma bin şükür şimdi biraz şişkinlik sorunum var ne yesem midem şişiyo sanki ama tabi bu ilk üç ayımdaki sorunlarıma göre hiçbişi değil :) sen nasılsın canım ne alemdesin adetin geçmiş yine senin için dua ediyorum canım inş tez zamanda seninde haberini alırız

hayatım ben sevıyorumda hamişligimden buyana sadece 1 turk kahvesı ıctım buralarda starbaks yok hayatım artık antalyaya gelırsem içerimmm

öyleyim canım hormonlarım cok hızlı calısıyo ömür boyu ilaç :kedirolaktin sorunumda var-dıı bakalım dogumdan sonra onunda sonuclarına bakılcakk:ecrin_bebek:
sende bendensin yani benimde yavaş çalışıyor bende ömür boyu ilaç kullanıcam
normal yollamı hamile kaldın inşallah doğumdan sonra hepsi normale döner canım,
geçmiş olsun

allah rahmet eylesin ailesine sabırlar verin canım

YENGEÇCıĞıM, ben süt alsam olur mu? Kahve mi içirecen hamişlere kuzum? Hele bir doğuralım okkalısından içeriz. Üstüne fal bile bakarız.

SEVTAPP sağol canım. Sen de iyisindir umarım.

hayatım ben sevıyorumda hamişligimden buyana sadece 1 turk kahvesı ıctım buralarda starbaks yok hayatım artık antalyaya gelırsem içerimmm

tmm cicim gelde 5m de yada deepoda şölee buz gıbı bı yerde b kahve içelim cicim

bu arada kayınvaldenle ılgılı msımı okumadınmııı :asigim:

cicim sen hakketten 7 aylık fılnsın sanırım:mymeka: kıs dur bı filiz abla gelsinnnn eneeeeee kurtlar savas cıkarmıs anacım senın ıcınde nasıl yasıyon senn nen böleee:roflol::roflol:

Hale koptum gülmekten valla. Kurtlar savaş çıkarmış hee.:roflol::roflol:

nasılsın güzelim
iyiyim şekerim sen nasılnnn

aminnnn canımmm opuyorumnanaktan
starboks tabi kii seviorum yeawruuummm cokacimcoook

kızzz alınganlık yapmaaa Şeniz fatoş zaten listedeymişş bugun olan bişe değil yaniii sen bizim gönlümüzün listesindesinn kuşuummm

sende bendensin yani benimde yavaş çalışıyor bende ömür boyu ilaç kullanıcam
normal yollamı hamile kaldın inşallah doğumdan sonra hepsi normale döner canım,
geçmiş olsun

evet canım ya benım annemınde yavas calısıyo senınkı gıbı o amelıyatda oldu 15 sene once 2 tane zehırlı nodulu avrdı bende nodul fılan yok sükür ama hormonları tutabılene ask olsun herseyım hızlı calısıyo canım en kötüsüde kalp normal kalp atıslarım 110-120 cıvarında mıdem böbregım her organ hızla calısıyo valla bız normal yolla 1 yıl denedık olmadı 6 ayda tedavı olduk yumurta gelıstırıcıler catlatma ıgnelerı derken bos hıc ılac kullanmadıgım bı ayda hamıle kaldım opuyorumnanaktan ınanırmısın gunde 10 ılaccc iğrenç bi duyguyduuu ama hepsi bitti Allaha sükürrr

YENGEÇCİĞİM, ben süt alsam olur mu? Kahve mi içirecen hamişlere kuzum? Hele bir doğuralım okkalısından içeriz. Üstüne fal bile bakarız.

nenn tek kahve iiçen benmiyimmm

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................30. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

YENGEÇCİĞİM, ben süt alsam olur mu? Kahve mi içirecen hamişlere kuzum? Hele bir doğuralım okkalısından içeriz. Üstüne fal bile bakarız.
haticecimmm kayfee almayanlara dondurma ikram edioruz maraşşş :icecream::icecream: totoş bi maraş buu pembe pembeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…