Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızz annemin arkadaşı vardı kendi tükürüğünü yutamıodu kadın elinde bezle geziodu sürekli allah korusun yaa sürekli mide bulantısı allah vermesin wallaaadelikafadulden

canlarımmmm ben çıkıorummm yaşasın hafta sonuuuu :sm_cool::sm_cool: öpüorum hepinizi kocaman allaha emanet olun evde girerim vakit bulursam dayanamam asretinizeeee -tatlicadiarzu-

amin cnm amin amin de
ben ne zaman inancam rahatlıcam
ne zaman görcem bebeğimi ev de otur otur yicem
dışarıda çıkamıyom bişi de yapamıyom patladım valla haa
bişi yapın da bu iki hafta geçsin hemen ya,yoksa çıldırcam haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,kötü bişi olmasından çok korkuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,bak çok sinirlendim hepinizi döverim haklava:

kızz annemin arkadaşı vardı kendi tükürüğünü yutamıodu kadın elinde bezle geziodu sürekli allah korusun yaa sürekli mide bulantısı allah vermesin wallaaadelikafadulden

yazık yawwfff :ecrin_bebek:

öle canım bıras agır ılk 3 ay gecırıdm:kedi:

canlarımmmm ben çıkıorummm yaşasın hafta sonuuuu :sm_cool::sm_cool: öpüorum hepinizi kocaman allaha emanet olun evde girerim vakit bulursam dayanamam asretinizeeee -tatlicadiarzu-

yaaa gidiyomussunnn bisi bırakıpppp senağlama

iyi eglen bakalım haftasonu bende sinir olmakla mesgulum sepeti kargoya verememıs dun fırma bu sabah vermısler yarın gelıcekmıs ınsanlar ne uydurukcu yaaa gıcıklarrrrkötükedihüso

sen iyi eglen cicim haftasonu :1hug:

ayh kuzum sorma bende baslarda ınanamıyodum cok uzun sure korktum hep ya bişi olurda kaybedersem dıye ınan tekmelerını duyunca anlayabıldım bebeğin varlıgını ha dha hala anlamadıgım bısı avr oda annelik duygusu daha anne gibi hissetmiyorum taki onu gorene kadar herhaldeee:kedi:

kızlar ortalama 30 günüm kaldı belkide daha az
şuanda oğlum elleriyle bişiyler yapıyo içerde eli oldugunu hissedebiliyorum son haftalardayım normalde yer darlıgından hareketleri azalır benimki çıkmak için kazı çalışmasıyapıyo heralde :)))

oyyyy ne gusell oluyo dımı hıssetmekkkopuyorumnanaktan

sezencim benim kızında ben elini ayagını daha ayırtedemıyorum göbek deliğimden cıkma cabası var benımkınınde opuyorumnanaktan ama sert bı top gibi hıssedılıyo bu topugudur dıyorum belki benımde gun azaldıgında ellerini hissederimkaydirigubbakcemile3

ıYı TATıLLER YENGEÇCıM KENDıNE DıKKAT ET opuyorumnanaktan
KIZLAR BANADA MÜSADE HEPıNıZE ıYı AKŞAMLAR ıYı TATıLLER HEPıNıZı ÇOK ÖPÜYORUM ALLAHA EMANET OLUN opuyorumnanaktan

hepinize hayırlı akşamlar,iyi güzel,sağlıklı,bereketli,huzurlu hafta sonraı ve de bi ömür olsun inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ay topiği bir açayım günaydın güzeller umarım güzel bir gün ve hoş bir hafta sonu geçiririz canlarım öptüm hepinizi
zemuszemus

kızlar dört boyutlu ultrason hangi haftada oluyo ve fiyatları ne kadar bilen varmı nette gördümde ilgimi çekti

jasmincim vala bız 2 aydır doplerden goruyruz kızı bızım muayne ıcınde oldugundan fıyatı bılmıyorum acıkcası ama normal dısarda bı doktora gıttıgnde fıat neyse muayne fıyatı o cıvardadır bence :ecrin_bebek:

ay topiği bir açayım günaydın güzeller umarım güzel bir gün ve hoş bir hafta sonu geçiririz canlarım öptüm hepinizi
zemuszemus

aç aç cicimmm gunaydın fatosummm nbrrrr :içelim: sabah sabah yıne kımsecıkler yok haftasonu yaaa gamyoncuiremsu

efett haftasonuya çalışanlar dinlensin kaydirigubbakcemile3
napim canım ya kahvaltı yaptık kızımla simdide oturuyos hergunki gibi sıkıntıdan patlıycas bguunde zemuszemus

herkese günaydın. Kimsecikler yok. Herkes dinleniyor herhalde. Oh oh dinlenin kızlar. Bol bol uyuyun,gezin, kocişlerinizle vakit geçirin. Herkese çooook güzel bir hafta sonu diliyorum.

Filiz abla, geldiğinde topikte kimse olmasa da kendinden haber ver olur mu? mavi Denizle buluşacaktınız ama yine de merak etmeye başladım.

hosgeldinn haticecimmmm nasılsınnn:ecrin_bebek: kimsecikler yok efettt dinleniyos bisdeeesositososito

filiz abladan halaa sesss yokkk :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…