Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Tamam rügraım denizim hemen hazırlıyorum. ıstememesinin sebebi çok pahalı olmasıymış. Napim şimdi ben buna? Aferin bana harika bir eş seçmişim. "30 sene bekle ve eşini kendin seç, seçtiğin adama bak" diyorum kendi kendime..

kavun değil ki koklayarak alasın, nereden bilecektin ki? valla ikiniz de çalışıyorsunuz, biriktirmeniz çok zor değil bu parayı, artık eskisi gibi çok uçuk değil rakamlar, 5.000 TL gibi rakamla halledilliyor... tamam bu da çok ucuz değil ama eskiden çok çok daha yüksekti rakamlar

offf ablam yaa bende öle oluorum işte yaa kendi kendimi depresyona sokuyorum yemeden içmeden kesiliorum kansız kalıorum yada stresten nefes alamıorum taşikardi oluorum insan napiosa kendine yapio mesela kitap okuorum the secret tarzı işte pozitif düşünceyle ilgili aklımı başıma devşir alıorum sonra bi zaman sonra gene aynı olabiliorum kendimi hiç dinlemicem hep birşeylerle uğraşcamm allah dert keder vermesin kimseciklere bazen dışarıya bakınca nelerle uğraşıosun özge diorum şükrediorum genede hep şükür:çok üzgünüm:

Canım o bu parayla babasını hacca gönderecek ya bebek işi nasıl olsa doğal olacak, beleş olmalı ona göre. Neyse sinirlerimi zıplatmayayım gene.
Kuzum diğer topiğe baktım, soğan ve incir kürünü biliyorum da şu taktikleri de versene:)) merak ettim. Arkadaşını da çok tebrik ediyorum...Ben de bu güzel haberi çok yakında vericem inşallah...

yengeç canım benden sana bir tavsiye bir adamı tanımanın en iyi yeri ailesinin yanı. Mutlaka ailesinin yanındaki tavırlarını gör. Benim hatam bu oldu. Tek başına birey olabildiğini sanmıştım meğer o hala evin küçük çocuğuymuş...
Ben soğanlarımı kaynatıp geleyim kızlar...

iyiyim güzelim, sadece biraz uyku sorunum var :) Rüzgar da iyi teyzesi, valla sanırım büyüdü galiba çünkü tepikleri dışarıdan da görülebiliyor artık kaydirigubbakcemile3
ay maşallah yerim ben onu ya okadar büyüdü yani allah nazarlardan korusun inşallah
sakin ol canım hayırlısıyla perşembe günü görcen miniğini inşallah

sağol tatlım inşallah ama inan duramıyorum yerimde ya
canım inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin:))
günaydın canım arkadaşım nerelerdesin sen ya özledik valla seni
tatile çıkamadınmı olsun hiç değilse hafta sonları biryerlere kaçmaya bak canım
biryerlere gidemesende bol bol dinlen canım şımart kendini biraz
adetin gelmiş hakkında hayırlısı olsun canım takma kafana sen de bende kucaklıcaz
allahın izniyle yavrularımızı pes etmek yok nesecim anlaştıkmı eşine gelince umarım en kısa zamanda sana destek olması gerektiğini anlar.
günaydın canım benim nasılsın beyazcım
iyi tatiller canım bol bol dinlen öpüyorum kendine dikkat et
canım bendede durumlar aynı şimdilik bi değişiklik yok bu perşembe adetimi bekliyorum
bakalım ne olucak soğan suyuna başlamayı bende düşünüyorum bu aralar hayırlısıyla
neseeeee ne deemek bıktım ya sana hiç yakışmıyor sabır canım benim pes etmek yok
bide şu sebebi bende çok merak ettim neymiş

canım benim öyle deme senin ne suçun var kısmet güzelim hakkında herşeyin hayırlısı
ama eşinin yaptığı çok ayıp senin çırpınışını hiçmi görmüyor ya

gunaydın bayanlarrrr ben geldimmmm zemuszemus nasılsınız haftasonu cok sessızdı buralar
hoşgeldin minik kuşummm nasılsınnn opuyorumnanaktan

sen genede sinirlerini zıplatma canımmm..benim yengem 29 yaşında şuan 2 sene önce filan tüp bebekle hamile kaldı ama dış gebelik oldu ve tek yumurtalığını aldılar ama hala umutları var allah umudunuzu kaybettirmesin eşinin gerçekten bilincine varıp yürekten istemesi lazım yoksa para umrunda olmazdı rabbim gönlünden geçeni hayırlı zamanda nasip eder inşallah sana

aman dikkat et hayatım, seni çok iyi anlıyorum, çünkü ben de böyle bir dönem geçirdim, sonrasında insan kendi kendine yaptığını anlıyor, son derece gereksiz bir şey olduğunu farkediyorsun ama iş işten geçmiş oluyor, çünkü sağlığından oluyorsun... halimize her zaman şükretmemiz gerekiyor...

aaaaahhhhhh ah en mutlu evlilikler de bile sorunlar olabiliyor güzelim, ama yine de güzel bir şey, korkmakta haklısın ama korkunun ecele faydası yok kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bişi sorcam allah nasip ederse haftaya tatile çıkcaz denize girmemde sakınca varmı bu konu hakkında doktorundan onay alan varmı girsemmi girmesemmi?

yaaa ben gerçekten bilmiorum ki seçim nasıl olur beklentim ne nasıl olmalı ideal erkek yada ideal die bişe varmı :uhm: görücümü daha iyi aşk evliliğimi bakayım artık ne çıkarsa bahtıma olcam heralde sanırsam galiba:kedi:

hoşgeldin minik kuşummm nasılsınnn opuyorumnanaktan

gunayınn gunaydınnn kuşumm opuyorumnanaktan nası olimmm haftasonugece nobetlerindeydım ne umartesı ne pazr aksamı adam gıbı uyudum benım kız yıne geceyı gunduzu karıstırdı -tatlicadiarzu- tepine tepine geceleri uyutmadı beni kafamçokkarıştı gene olarak cok amacok sıcak bı haftasonuydu şakkıdı sen neler yaptın cicimm

arkadaşlar bişi sorcam allah nasip ederse haftaya tatile çıkcaz denize girmemde sakınca varmı bu konu hakkında doktorundan onay alan varmı girsemmi girmesemmi?

yaww fatoscum sorma bana doktor gır ama denıze dedı havuzlarımız saglıkl degıl dedi neyse ben burda plaja 10 dakka oturan bendaha denıze gırmedım ya hamiş mayoları var berbatonlaraa hıc guzel model yok kaydirigubbakcemile3 hem diolarki mayonun ustunde kururmamas lazım ozaman bikini al ayhh bikiniylede ölee göbekortada kenımı kötü hissederim diye yazı bıtırıcem burda kaydirigubbakcemile2 ama sen doktoruna sor hihoyyyt

merhabalar kızlar umarım heppımız güzel bir hafta gecırırız:)))gece uyuyamadık bugun cok sıcaktı ellerım ayaklarım yanıyor offff sabah ezanından sonra hava ferahlasınca uyuyabıldım ancak(((filiz ablacım rüzgarın hareketleri hissediyormusssun masallah cok güzel bir duygu deilmi ablacım...kumsalcım hosgeldin umarım tatilin iyi gecmiştir:)))

cicimmm hosgeldinnnn nasılsınnopuyorumnanaktan naptın oğlusunu gordumu nasılmıs ıyıdır umarım opuyorumnanaktan

aaa bu hac işini halletiniz sanıyordum... neyse ben de sinirlerimi zıplatmayacağım, tam sopalık senin kociş ama neyse :mymeka:

taktikler basit hayatım, adetinin bittiği günün ertesi günü ilişkiye giriyorsunuz ve 2 günde bir devam ediyorsunuz, ne zamana kadar dersen yeni adet olacağın tarihe kadar, hiç bana ay bu çok deme çünkü bebiş için değer :) bütün günleri değerlendiriyorsun, çünkü ne zaman yumurtladığımızı tam olarak kestiremiyoruz, ben o yumurtlama kitlerine pek güvenemiyorum doğrusunu istersen, ayrıca ilişki sonrası bacaklarını kaldırım 20 dakika yatman gerekiyor, yok ben kaldıramam bacaklarımı diyorsan 30-45 dakika kalkmadan yatman gerekiyor... işlem bu :) tabii bu arada kürlere devam ediyorsun... bal+çörekotu+tarçın karışımı ile bal+polen+arısütü karışımını da yemeyi ihmal etmiyorsun tatlım, eşine de keçiboynuzu suyu kürü ve E vitamini ile bal+polen+arısütü yediriyorsun... içmezse o zaman ya tüp bebek ya da bu dersin, ben eşime soğan suyunu mu tercih edersin yoksa diyip burnunun dibine sokarak içiyordum soğan suyunu kaydirigubbakcemile3
sakın zamanlamasını kaçırma tatlım, ne kadar süre diyorsa o kadar sürede kaynat canımcım
evet canım

sen de başla o zaman :) pes etmek kesinlikle yok, zafer bizim olacak :lepi:

Kumsalım insanın kendine ettiğini kimse etmiyor. Neyse hayatta önce ben diyeceğim artık. Bebek de hayırlıysa olsun değilse olmasın...

"bilinç" o da ne? "bebek" olsa da olur olmasa da. Gereksiz bişi, olursa bir sürü masraf çıkacak beyimizin başına...Hiç umrumda değil onun fikirleri...Ona bakarsak yandık biz..

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…