Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canlarım ben yemeğe gidiorum gelince görüşürüz inşallah öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan

merhaba canım nasılsın hoşbulduk güzelim çok iyi geçti canım ama çabuk geçti((
adetim bi gelsin ozaman başlıcam bende evet zafer bizim olucak

aminnnn inşallah işe yarar :Saruboceq:

:roflol::roflol::roflol::roflol: edeeerr ederrr ettirizzz sen hiç merak etme gülümmm :1hug:

iyiyim canımmm sen nasılsın? Oğluş napioooo maşallah aldık haberiniii

iyi iyi masallah ablasıııı cok hareketli...yabancı müzik dinledigim zaman yüksek sesle daha bir hareketli oglusum kaydirigubbakcemile3

slm bayanlar hayirli bir hafda diliyorum herkeze nasilsiniz biz iyiyiz cok sükür bir tek bir kac gündür göbegimin etrafi aciyor acaba gerildindenmiki....

Filiz ablacım soğanımı içtim, kahvaltımı ettim. Şimdi neti kapatıp dantel örücem inşallah. Hepinizi kocaman öpüyorum...

canlarım ben yemeğe gidiorum gelince görüşürüz inşallah öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan
afiyet olsun canımm
slm bayanlar hayirli bir hafda diliyorum herkeze nasilsiniz biz iyiyiz cok sükür bir tek bir kac gündür göbegimin etrafi aciyor acaba gerildindenmiki....
hoşgeldin canım nasılsın oğluşun nasıl gerildeiğinden olabilir canım
Filiz ablacım soğanımı içtim, kahvaltımı ettim. Şimdi neti kapatıp dantel örücem inşallah. Hepinizi kocaman öpüyorum...

afiyet olsun canım benim hadi bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız
kolay gelsin nesecim görüşmek üzere kendine dikkat et arayı fazla uzatmaopuyorumnanaktan

ayy kızlar ben geldim geçmişi okucaktım ama vazgeçtim parti anı yaklaşıomuş kaçırmıyayım dedim zemuszemus

tımam ablacım. Sen de kendine ve bebişine çok dikkat et. Hepinişi çok seviyorum...
sağol birtanem, sen de dikkat et kendine :) biz de seni çok seviyoruuuuuuuzzzzzzzzzzz :)
hosbulduk abla dogru olabilir.
sen nasilsin oglusun nasil hersey iyiydir sanirim
sağol hayatım, çok şükür iyiyiz :) şu an müzik dinletiyorum oğluşuma :)

herkesler iyi dimi
bizim patronlar toplatıda bende boş bilgisayralrdan birine ilişiverdim kaydirigubbakcemile3

ayy kızlar ben geldim geçmişi okucaktım ama vazgeçtim parti anı yaklaşıomuş kaçırmıyayım dedim zemuszemus

burcum beniiiiiiiiiiiim, hoşgeldin güzelim :) nasılsın? PC bulamadın mı ya? ne olacak böyle? alışmıştık sabah poğaçalarına ve demli çaylara... bu sabah yoktu hiçbir şeycik

hosgeldin canim evet part zamani yaklasiyor bakalim nasil gecicek partimiz

sağol birtanem, sen de dikkat et kendine :) biz de seni çok seviyoruuuuuuuzzzzzzzzzzz :)

sağol hayatım, çok şükür iyiyiz :) şu an müzik dinletiyorum oğluşuma :)

negüzel cok iyi yapiyorsun abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…