Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

günaydın güzel anne adayları hamişler ya biz bugün 29haftalık olduk ve agırlaşmaya başladık kıslar geceleri uyku haramgibi bişi oldu sürekli dönüyom karnımın üstüne yatıcam die korkuyom sıcaklar basıyo huzursuzluk oluyo off kasılmalarda başladı hafiften bi atlatsak şu hamişligi hayırlısıyla

kızlar şimdi drumun sekreteri ile görüştüm ben dedim dün kan testi yaptırdım 648,79 çıktı sonuç pozitifmiş dedim,ne zaman kontrole gelim dedim kızda bana perşembe gel hem de bebeği görürüz dedi,ya kızlar lütfen bana yardımcı olun sormak istediklerim var yoksa nasıl gelir perşembe,lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hayırlı olsun canım.opuyorumnanaktan

günaydin canlarimmmm nasılsınız?? zemuszemus çok yorucu ve tempolu bir hafta sonu geçirdim üstüne bide moral bozukluğu yaşadımm ama bugun yorgun ama moralliyimm öpüorum hepinizi güzel geçen bi haftamız olsun inşallah opuyorumnanaktan

kumsalcııımmm hoşgeldin hayatımmm opuyorumnanaktan tatil dönüşü çok zor oluo özellikle ilk hafta ben o haftayı atlattım neyse darısı başına hayatım opuyorumnanaktan

günaydin canımm

sağol cnm Allah razı olsun rabbim tüm isteyenlere nasip eylesin tez zamanda inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
amin inşallah canım
sakin ol canım hayırlısıyla perşembe günü görcen miniğini inşallah
günaydın canım iyiyiz sen nasılsın hayırdır canım niye moralin bozuldu kötü bişi yoktur inşallah
kumsalcııımmm hoşgeldin hayatımmm opuyorumnanaktan tatil dönüşü çok zor oluo özellikle ilk hafta ben o haftayı atlattım neyse darısı başına hayatım opuyorumnanaktan
hoşbulduk güzelim opuyorumnanaktan evet canım zor oluyor gerçekten hemde çok yorgunum dün geldim bugün iş başı uykum var benim yaa
herkese hayırlı güzel hafta başlangıcı diliyorum tüm kalbimleeeee
sağol canım inşallah hepimiz için güzel bir hafta olur
günaydın kızlar nasılsın hayılı bir hafta diliyorum hepinize.

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın

yaa öyle kendimce bazı sorunlarım var düşününce canım sıkılıo moralim bozuluo düşünmeyince iyiyim benim melankolik bi ruh halim var çok kıpır neşeli ve enerjiliyimdir ama bi okadarda ağlak sulak bulutumdur dün akşam öle bi halim vardı öylece yuvarlanıorum iştee canımmm

bugun bende çok yorgunum dün arkadaşlarla pikniğe gittik dağ tepe bayır şelale yürüdük durduk ki ben normalde ne piknik severim ne yürümeyi arkadaş hatrına gittim gerçi iyiki gitmişimde hiçmi hiç dinlenemedim ama ölüorum yorgunluktan ve uykusuzluktan

oy canım benim boşver güzelim takma kafana düşünüpte canını sıkma bi şekilde herşey çözülüyor sen hep cıvıl cıvıl neşe dolu ol bitenem opuyorumnanaktan
ohhh ne güzel olmuş iyi yapmışsın yengeçcim değişiklik olmuş sana bu akşam erkenden yat dinlen kuzum yorgunlığunu atarsın

günaydın güzelleeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr zemuszemus zemuszemus zemuszemus hepinize güzel, mutlu ve de bereketli bir hafta diliyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hoşgeldin canım, ne güzel gezmişsiniz :) ama insanın evi gibi olmuyor gerçekten :)
Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah canım, tebrikler :)
ohhhhhhh sonunda döndün yaaaa... çok özledik seni Arifem... gel bir kucaklayayım seni :1hug: Şeniz Şeniz Şeniz
ayyyy hiç sorma o uyku durumunu, ben de uyuyamıyorum, hele hele sıcaklar da eklenince tam bir cehennem azabı oldu valla... neyse dün akşam biraz esiyordu ama yine de zar zor uyudum
ne istersen sor canım, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız tabii ki :)
hoşgeldin güzelim, haftaya yorgun mu başladın sen şimdi? kıyamam :1hug: hayrola kim niye bozdu bizim yengecimizin moralini?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…