Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cicimmm hosgeldinnnn nasılsınnopuyorumnanaktan naptın oğlusunu gordumu nasılmıs ıyıdır umarım opuyorumnanaktan

hosbulduk canımcım masallah oglusum cok iyi teyzesi:)))700 gr oglusum herhangi bir sorun gözükmüyor gibi masallah ....sen nasılsın ?

arkadaşlar bişi sorcam allah nasip ederse haftaya tatile çıkcaz denize girmemde sakınca varmı bu konu hakkında doktorundan onay alan varmı girsemmi girmesemmi?
canım benim doktorum izin verdi ama ıslak mayoyla oturmak yok, ayrıca havuza girmekte yasak, ama sen yine de doktoruna sor :)
cevabı gerçekten zor bir soru... dedim ya kavun değilki koklayarak alasın :)
ablam bende şu kürlerin taktiklerini istiyommmm
valla nereye yazmıştım hatırlamıyorum ama neşede detayıyla var güzelim :) bulamazsa ben yien yazarım :)
ebru maternity diye birweb sitesi var, google'dan arayarak bulabilirsin, ben oradan aldım mayomu, aslında bikini ama göbeği kapatıyor, çok rahat bir şey :)
evet canikom artık daha net hissediyorum, muhteşem bir duygu :)

Allah eşine aklı fikir ve vicdan versin inşallah

Canım o iki günde biri , hergünü denedik hep biz, olmadı. Gene denerim tabi eşimin akrabaları falan bizde olmazsa yada beyimizin keyfi yerinde olursa. Amannnnnnnnnnn bu konuyu kapatıyorum..Canım Saraçoğlu'nun kitabı var bende dk sektiremden yapıyorum inşalalh. Yalnız geçen ay soğanı yapıp olası yumurtlamaya kadar içtim de sonra inciri 1 gün yaptım. Çünkü çok incir gerekiyor. Tam bir paket gidiyor. Yenisini alamadığım için o kaldı. Bu ay önceden alıp stok yapıcam inşallah...Canım ya iyiki varsın aramızda. Hepinizi çok seviyorum...

Son düzenleme:

aminnnnnnnnnn canım. Arifecim bana özelden mail adresini at ben sana gönderirim Filiz ablamın bana gönderdiklerini, sen de yap canım...

canikom hergün olmaması gerekiyor, bir gün ilişki bir gün dinlenme, çünkü spermin kalitesi ve olması gereken sayının altına düşüyormuş, doktorum böyle açıklamıştı ve o yüzden 2 günde bir demişti :) soğan suyu sadece rahimi hazırlıyor, esas önemli olan incir suyu, ben eve stok yapmıştım, biraz pahalaıya geliyor ama değdi yaaaa :) sizde de işe yarayacak, ben eminim :)

evet ablacım canımsın ya herkesi düşünüyor ve takip ediyorsun ya bitanesin bugün 2de randevum var insallah bişey cıkmaz ablacım ...

güzelim benim, yardımcı olmak hoşuma gidiyor... eee abla olmak da kolay değil yaniii :) doktordan gelince haber ver bize tamam mı? merak etme hiç sorun çıkmayacak :) bu arada Hilal'i çok ama çok merak ediyorum, perşembe doktora gidecekti ve ses seda çıkmadı, umarım kötü bir şey yoktur, sen haber aldın mı ondan?

filiz ablam halacim sevtap ve diğer bütün kızlar nasılsınız canlarım çok sıacak bunaldım canım sıkılıyo patlayacam valla...zemuszemus

canım ablam ya allah razı olsun .....insallah bi sorun yoktur ilaçlarımı düzenli kullandım ve agrılarım yok midem bulantım falan yok cok sükür insallah hersey yolundadır....hayır ablacım enson bende persmebe dr.gıdecektı dıye bılıyorum daha görüşmedik umarım bi sorun yoktur....:Saruboceq:

Evt ablacım insan sonradan farkına varıor kendine verdiği zararın ve iş işten geçmiş oluyor..hep şükretmemiz lazım bencede..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 eheuheueheuee korkunun ecele faydası yooookk amaaaa ama işte

aman hafta sonu pek yoğundu c.tesi diş doktoruma gittim 3 dk.lık kontrol için 1 saat yol gidiorum sonra tek başıma gezdim mağazaları sonra yemek yedim vs.döndüm akşam misafir vardı halamlar yatıya geldi baya kalabalıklardı gece geç yattım sabah erken kalktım pikniğe gittik uzak mesafeydi baya yordu akşam düğün vardı şimdi öle yorgun ve uykusuzum ki anlatamam -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

amin canımmm inşallah opuyorumnanaktan

şeyyy canım kafasına bi odun atabilirmiyim eşinin bilinci yerine gelsinn Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

cevabı gerçekten zor bir soru... dedim ya kavun değilki koklayarak alasın :)
evtt ablacım haklısınn allah herkesin gönlüne göre versin inşallah zemuszemus

bende hepinizi çookk seviorum iyiki varsınız ve ben iyiki burdayım sizi tanımışım opuyorumnanaktan

Burcu gelemedi bugün :çok üzgünüm:
burcunun pc yok bi kız izne çıkcaktı 1 hafta onun pcde idare ederim diodu ma nezaman çıkcak bilmiorum artık onun sabit bi yeri olmadığı için doğum iznine kadar böle geçer heralde :çok üzgünüm:

filiz ablam halacim sevtap ve diğer bütün kızlar nasılsınız canlarım çok sıacak bunaldım canım sıkılıyo patlayacam valla...zemuszemus
valla hiç sorma canım burası da çok sıcak...
herşey yolundadır canım merak etme :) inşallah bir sorun yoktur gerçekten :Saruboceq:

yengeç'im sonuna kadar izin benden sana. Ancak kalasa kalas etki eder mi bilmem kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…