Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağol canımm benimmm eksik olmaa haklısın bi şekilde herşey çözülüo ama insan genede kafaya takmadan duramıyoo ama dediğin gibi pozitif ve neşe dolu olmaktan fayda var bi silkeleneyim barikkk :lepi:
hep böle yorgun olduğum zamanlrda erkenden yatcam diorum ama genede 12yi buluyo yatıp uyumam sinir oluorumm :uhm::uhm:

hoşgeldin güzelim, haftaya yorgun mu başladın sen şimdi? kıyamam :1hug: hayrola kim niye bozdu bizim yengecimizin moralini?
ablacımm hiç sorma yaaa acayip yorgun ve formsuz başladımm haftaya bide havayı bi görsen dışarda fırtına var vede nasıl bulutlu anlatamam kafamçokkarıştı benim moralim bir sürü nedenden dolayı çok çabucak bozulabilio öle bi potansiyel var bende ablacım :çok üzgünüm::çok üzgünüm: dünde öle bi tetikledim kendimi ama şimdi iyiyim çok şükür opuyorumnanaktan

hava etkiliyor tabii :) kıyamam sana :teselli: bazen melankolik olabiliyoruz, arada sırada olur öyle şeyler, kendini kaptırmadığın sürece güzel bir şey bile a.s.

hava etkiliyor tabii :) kıyamam sana :teselli: bazen melankolik olabiliyoruz, arada sırada olur öyle şeyler, kendini kaptırmadığın sürece güzel bir şey bile a.s.
evt ablacım haklısın aslında ama ben kendimi acayip kaptırırım yani direkt yemeden içmeden kesilip yatak döşek yatabilirim onun için moralimi hep yüksek tutmam lazımm benneyaptımkibenneyaptımki ama şimdi iyiyim çok şükür hallettim zemuszemus

sakın birtanem sakın öyle bir şey yapma kendine... ben de çok severdim bir zaman melankoliyi ama depresyona kadar sokardım kendimi :) sonra baktım ki bana çok zarar veriyor, kendi kendime telkin ederek uzaklaştırdım kendimden, kolay olmadı ama başardım, şimdi ara ara ben gelmek istiyorum der ama ben izin vermiyorum kaydirigubbakcemile3

günaydın canım ablam nasılsın aminnn inşallah hepimiz için çok güzel bir hafta olur
döndüm valla bende sizi çok özledim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞeniz
nasıl hissediyosun ablacım kendini uykusuzluk varmış minik rüzgarımız nasıl
büyümüştür şimdi o bıcırık
naber güsel annişler ve anniş adaylarıııııııııııııııııııııııı
iyiyiz canım sağol sen nasılsın
hııı sanda bu yakışır canım hiç bişeye değmez boşver
aynısı banada oluyor ya ne zaman yorgun olsam sabahlayım geliyor hep uyuyamasanda
uazanıp dinlen canım o bile iyi geliyor
rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah.en kısa zamanda alt listeye geçmen dileğiyle...zemuszemus

amiiinnn inşallah canım allah razı olsun:Saruboceq:

iyiyim güzelim, sadece biraz uyku sorunum var :) Rüzgar da iyi teyzesi, valla sanırım büyüdü galiba çünkü tepikleri dışarıdan da görülebiliyor artık kaydirigubbakcemile3

sakin ol canım hayırlısıyla perşembe günü görcen miniğini inşallah

sağol tatlım inşallah ama inan duramıyorum yerimde ya

neşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk yakaladım seniiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile gel bakiim buraya

Günaydın güzel hatunlar....Neler yapıyorsunuz bakalım? Biz cuma gününden beri şehir dışındaydık. Büyük görümceme gittik. Dün döndük bu hafta sonu da eşimin abisi ailesiyle gelecek. Bana bu sene tatil yok kızlar. Umarım seneye yorgun başlamam. Dün de adetim geldi, daha 3 gün vardı. Kızlar kafama takmamaya çalışıyorum ama gerildim çok kötü. Güzel bir dantel örneği olan var mı? Tv karşısına geçip dantel örmek istiyorum. Bu hafta iznimin son günleri ve eşim işe başladı bile..Offf ben bu adamın kafasını kırsam acaba kendime gelir, rahatlar mıyım???

iyiyim güzelim, sadece biraz uyku sorunum var :) Rüzgar da iyi teyzesi, valla sanırım büyüdü galiba çünkü tepikleri dışarıdan da görülebiliyor artık kaydirigubbakcemile3

Ay maşallah annesi onunla konuşmayı hiç ihmal etme..Benim yerime de öpücük ver annesi...

neşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk yakaladım seniiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile gel bakiim buraya

Geldim örtmenim. Senden de bişi kaçmıyor yaaa...

günaydın kzılarrrrrrrrrrr
bize kızızmla bugün tataile gidiyoruz
annemlerin yazlığa
1 hafta kalıcaz inş
eşim çalıştığı için gelemiyor belki haftasonu gelir
bebeişlerinize ve kendinize iyi bakın görüşmek üzere

güzelim beniiim :) en azından hafta sonunu şehir dışında geçirmişsin ama doğru dürüst tatil yapamadan işe başlamak çok kötü yaa... ben dantelden hiç anlamadığım için elimde örnek filan yok ama internetten bulabilirsin bence... eşin konusunda söyleyecek çok şeyim var da neyse susmam daha doğru olur klava:

Ay maşallah annesi onunla konuşmayı hiç ihmal etme..Benim yerime de öpücük ver annesi...

Geldim örtmenim. Senden de bişi kaçmıyor yaaa...
konuşuyorum güzelim, konuşmaz mıyım, müzik bile dinletiyorum :) veririm tatlım :)

kaçmaz tabiiiiiiii, yoklama yaparken yakalandın kaydirigubbakcemile3
canıııııım iyice dinlenin kızınla, iyi tatiller güzelim, bizim için de dinlenin :) çok öpüyorum, güle güle gidin, güle güle gelin imşallah :)

Beyazım iyi tatiller canım.
Rüzgarım denizim tüp bebek istememesinin sebebi de çıktı ortaya biliyor musun, tahmin et ne??
Kumsalım senin durumun nasıl? Ben bugün yine soğan suyuna başlasam mı diyorum canım hiçbirşey yapmak da istemiyor artık bıktım galiba...

neymiş sebep güzelim?

bak başlasam mı yapsam mılarla olmuyor canım bu işler, başlayacaksın ve istikrarla devam edeceksin güzelim, başla bırak yaparsan hiçbir işe yaramaz... beni örnek al ya... tamamen istikrarla yola devam ettim ve başardım :) sen de yapabilirsin... hadi bugünden itibaren başla ve düzenli olarak devam et tamam mı? 3 ay sonra herşey düşündüğünden farklı olabilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…