Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum bende 26. haftamızdayız ikiz paşalarım olacak muhtemel doğum 29 eylüll

CANIM HAYIRLI OLSUN PAŞALARINI ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN. KIZLAR NERDESİNİZ ÇOK SAKİN BURA FİLİZ ABLAM HALECİM SEVTAPÇIM BURCUCUM NERDESİNİZ AY NASILSINIZ?opuyorumnanaktan

kızlar ben anca gelebildim benim kızım biraz ağlak ondan kendime bi türlü zaman yaratamadım uyuduğu vakitler anca uykumu almaya çalışıyorum düzene gircek inşallah
benim mutluluğumu paylaşan herkese kocaman kucak dolusu öpücükler yolluyorum herkes herzaman dediğim gibi çok içten bu topikte
ben doğum hikayemi buraya yazıcam çünkü diğer yere yazdığımda buraya kopyalama işini beceremem
kusuruma bakmayın

bizim hikayemizde 1999 senesinde eşimle tanıştığım gün başladı,aynı mahallede oturduğumuz halde ilk bu senenin haziranında birmizimizi keşfettik ve 2005 senesine kadardevam eden harika birlikteliği şükürler olsun nişanla süsledik ve 2006 yılının temuz ayında da evlilikle dünya evimize girdik.bu arada allahım herkesin evine huzur ve mutluluklar nasip eylesin . hayatta en güzel şey aşk evliliği vede insanın zamanla birbirini gözüyle sevmeyi öğrenmesi. sizlerle daha önce paylaştığım gibi evliliğimin bir buçuk yıl olduğu vakitlerde sene 2008 ocak ayında bilinçli bir şekilde hamiş oldum ama çekilecek üzüntü varmış kaderde 6 haftalık bebeğim kendiliğinden düşükle sonuçlandı .
ben bu olaydan sonra sekiz ay bebek istemedim
2008 ekim ayında tekrar hamile kalmayı nasip etti mevlam ama gel görki hala kaybetme duygusunu atamamıştım içimden
gel zaman git zaman hamişlik aylarım ardı ardına geçiyodu bu siteyi hamişliğin ilk aylarında keşfettim müdavimlerinden biri oldum
sıcacık sevgi yumağı insanlar beni buraya çekip durdu(bu arada hepinizden dostluğunuz için allah razı olsun)
gelelim hamişliğin sonlarına 36 . haftayı doldurunca işten izne ayrıldım artık hareketlerim yavaşlamıştı mecburen izne ayrıldım
37 . haftamı güzelce evde geçirdim 38 haftama girdiğimde dr um kontrolümde 2 parmak açılman var
ama seni yatırıp suni sancı vermek istemiyorum evde dinlen sancın olursa gelirsin çünkü sancın yok şu an dedi
bende dr dediği gibi 38 i evde geçirdim açılmadan dolayı yürüyüşüde bıraktım 38 haftanın cuma günü öğlen ben sancı hissederek dr uma gittim dr sadece ufak sancılar algılamışın açılma sadece biraz daha olmuş dedi anlıcağınız biz yanlış sinyalle gittik dr um 38 in dolduğu gün ayın 13 ü pzt si gel ozaman gerekirse yatışını yaparız dedi
eve geldik ogün iyiydim ayın 11 i cmt si akşamı temiz hava alıyım diye eşim sahile oturmaya götürdü
gece yarısı eve döndüğümde arabadan tam inicem garip bir ağrı girdi belime elektrik çarpması gibi bişey hatta eşimle şakalaştım bu bebiş pzt siyi beklemicek yarın yani pazar günü dr unu hastaneye getittircek diye eşimle şakalaştım
evet geldik o mutlu güne 12 temmmuz pazar dediğim çıktı öğlen ablam eşim ben güzelce kahvaltımızı yapmış balkonda keyif yapıyodukkki ikindi sıraları saat 3 gibi sandalyede oturamıcak kadar garip ağrılar girmeye başladı hem karnıma hem belime
dr uma sorardım ben nasıl sancılarımın doğum sancısı olduğunu anlıcam diye oda hep gülerek derdiki o ağrılar seni buraya getirir merak etme diye
dediği gibide oldu saat 4.5 sıraları ben içeriye koltuğa uzandım bende sancıyla beraber renkte gidip geliyo suratım allak bullak oluyomuş ablamla eşim öyle söyleniyolardı karşımda dk tuttuk sancılar 10 dk bir gelmeye başladı ve biz hemen arabaya atlayıp doğru hastaneye gittik gitmeden dr umuzu aradık oda siz gidin ben ordakileri bilgilendirdim ben geliyorum dedi
hastaneye gittiğimde açıklığım 4 cm olmuş
dr suni sancı vermeyin diye talimat vermiş beni normal odada kendi sancılarımla başbaşa bıraktılar
saolsunlar nöbetçi dr ve ebe de çok iyi insanlardı çok yardımcı oldular dr gelene kadar
,saat akşam 5 den 8 kadar normal sancı çektim açıklık 7 cm olunca doğumhaneye aldılar beni dr umda gelmişti artık bana suni sancı taktılar 10 cm olunca açıklık doğum başladı
ben dr um ne derse can havliyle uyguluyodum çünkü herşey bebğimin sağlığı içindiöyle böyle derken bebişim göründü allahım böyle bir an olmaz kuş gibi hafifledim o geldiği an . sanki pamukların üzerinde yürüyodum. hemen bebek hemşiresine seslenmişim daha onlar koymadan nezaman göğsüme yaırcaksınız diye saolsun göbeğini keser kesmez kızımı göğsüme yatırdılar o bağıra bağıra ağlayan melek annesinin kokusunu alınca birden sustu dr vgördünmü senin kokkunu ne çabuk aldı dedi
sonra beni dikişten sonra (bu arada 3 dikişim oldu )odama götürdüler meleğimide getirdiler emzirme işlemi yapıldı ertesi gün öğle ben taburcu oldum rabbim herkese kolay doğumlar versin
birde söylemeden edemicem filiz ablama telefonda söylemiştim rabbim doğum anın da bana dua etme fırsatını verdi o sancılar arasında öncelikle neşe ve arife için daha sonrada tek tek hamişlerin isimlerini andım rabbim sağlıcakla sonlandırsın bebişi olmuşlararada hayırlı günler göstersin dedim bu benim için çok önemliydi allahtan dua etmeye takatim oldu o sırada
kızlar benim doğum hikayemde bukadar
herkesi çok öpüyorum düzenim iyice oturunca burda olucam
birde ben bebşin resmlerini eklemeyi bilmiyorum gülçinin telefonuna atarım oda bi zahmet ekleyi verir şimdilik allaha emenet olun

allah analı babbalı sağlıklı sihatli büyütsün

canıııııııııııım seni görmek ne güzel :) kızımız biraz ağlak, kıyamam ben ona :) kokla bizim için :)
canım Allah babalı büyütsün, sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin, Allah şansını, bahtını, kısmetini açık etsin inşallah :)

ierrorcum hikayeni okudum çok duygulandım allah analı babalı büyütsün
ne güzel bir doğum geçirmişsin Allah mutluluğununuzu daim etsin canımmm
vee geride kalanlarada sağlıklı doğumlar nasip etsin
kızlar biz bugun bebek fuarına gidicez kocişle o yüzden kapıyorum şimdi
hepinizi öpüyorummmm
haa tatile gidenlere iyi yolculuklar tadını çıkarın emiii :))

gelince neler gördüğünü ve aldığını yaz bize canım :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

allah anali babali büyütsüün yavrunuzu insallah cok güzel yazmissin hikayeni
allah bizlerede hayirli dogumlar nasip etsin.....

herkese selam
ben bıse soruc<am kızlar
21. haftama gırdım
aksamları yada gun ıcınde bazen agrı gırıyo karnıma we kasıklarıma
kasılma gıbı ama cok uzun surmuyo sık da gelmıyo
acaba dr randewudan once gıdıp bı danıssammı ne oluyo acaba

canım, zaman zaman bende de oluyor, sanırım rahim büyüdüğü için oluyor bunlar ama sen yine de doktoruna bir sor istersen :)

sıcak bir pazar gününden herkese merhaba
nasılsınız kızlar dicem ama kimsecikler yok biliyorum
neyse gelelim geçmişe....

iyiyim canım sen nasılsın nasıl gidiyor son günler heyecan varmı? Nasıl hissediyorsun kendini?
evet evde olunca insn boş boş duramıyor valla anlıyorum seni canımcım....

evet gülüm allah izin verirse seneye iki katı fazla tatil yapmayı düşünüyorum malum iki yılın yorgunluğu olucak üstümüzde :)
geçen sene bende de düğün telaşı vardı cnm bu senede bebek telaşı :)
bir dahaki yıl inşallah miniklerle tatil yapıcaz telaşsız :):):)
valla o dediğin mümkünse olmasın güzleim gerekirse çift katmanlı korumaya geçelim olmaması için :):):)

evet seneye acısı çıkacak inşallah canım :)

ohh afiyet olsun Ceren'ime :) sana da afiyet olsun :)

evet evet evet daha bu yaz bitmeden bir dahaki yazı bekliyorum sabırsızlıkla :):):)

teşekkürler ablacım :)

bu arada ierror canm allah analı babalı büyütsün güzelim hikayeni okudum rabbim size bağışlasın kızımızı :):):)

resimleri bekliyorum haberin olsun sen yolla geriini ben hallederim şeker :):):)

SLMMM kızlar biz geldik nasılsınız görüsmeyeli degişiklikler yok galıba gecmişi okudum hıc ılerlememiş bizde 2 gece kaldık samsunda biraz dolastık gezdık tozduk işte:)))insan evini özlüyor yaaa uzaklasınca :çok üzgünüm:neyseki bugun geldik evimdeyim cok sükür:)))sizleride özledimzemuszemus İERROR CANIM BENIM MASALLAH ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN...

merhaba kızlar ben de sanırım kan testine göre 4-5 haftalık hamileyim dün öğrendik bugün drumla görüşücem ama inanılmaz heyecanlıyım,sabah 6 da uyandım heycandan uyku tutmadı,ya ben hala şoktayım ne zaman hissedicem bebeğimi,gerçekten afallamış durumdayım,rabbim bu güzel duyguyu tüm istiyenlere nasip etsin inşallah

günaydınn canım arkadaşlarım nasılsınız bakalım varmı değişiklik
benim tatil bitti ve bugün iş başı yaptım((
ama burayı ve sizi çok özlemişim
jerror canım benim hikayeni okudum çok güzel olmuş allah analı bablı büyütsün meleğini inşallah
ayrıca bizim içinde dua etmişsin çok sağol canım allah razı olsun herşey gönlünce olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…